אנשים שנתנו פרחים לחולה בגללך ולא עלייך!
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גשם חומצי: מה הקשר בין פגיעה לעצים ובין פגיעה לבעלי החיים ביער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש משהו שאפשר לשים בלילה כדי לפתוח אף סתום? משהו כדי להריח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנושש בשבילכםם❤😘, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לשלוח לי שירים שאתם כתבתם? פליזז שלחו לי נשבעת שאני לא מעתיקה ומי שישלח אני ישלח את השיר שאני כתבתי.. לראות מה הדעה שלכם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה חסר לכם כדי להיות מאושרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית+++, על תשובה לשאלה "עברתי לגלאקסי לפני חודשיים בערך ושהתקנתי את הוואטסאפ הכל היה בסדר.. אבל שמתי לב שאין לי תפריט.. זאת אומרת שאני לא יכולה לגשת להגדרות כמו שינויים בפרופיל, סטטוס, וכולי.. יש פה מישהו שמבין בזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעלים אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני חוצה גבולות , על תשובה לשאלה "מי עוזר לי להשיג 10 פרחים פליז?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה "קיננה"? נגיד קיננה בי תחושה רעה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין קסם לכישוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית 233, על תשובה לשאלה "היי, לכל הגולשים שערים כרגע, יש לי שאלה מישהו יודע מתי יוצאת האפליקציה של סטיפס? למה בקושי בנייד כרגע הוא עובד?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פאדיחה ללכת לבד לקניון? כי אני צריכה ללכת לקנות לי משהו לפצעונים בסופר פארם._.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקטע של ה*צונזר* הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי יכול לכתוב לי כאן TM בקטן כאילו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני נראה כמוהו אני יכול להיות בגבעתי. כי אני יש לי שכן שנראה כמוהו והוא בגבעתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stipsqestions, על תשובה לשאלה "איפה אפשר להשיג את התקנון של משרד החינוך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stipsqestions, על תשובה לשאלה "האם מותר למורה לעשות בוחן פתע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם באמת מאמינים שיש פה ילדים שהתמונות שלהם מציאותיות וזה לא זיוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש פה ויכוחים ביני לבין ידיד שלי בכדורגל. מזה נבדל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפשרות למחוק חשבון בסטיפס לצמיתות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההפרש גיל בין ההורים שלכם? 4 שנים זה נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דבר אחד אני חייב להבין למה כשלאנשים רע הם לא מבקשים עזרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה לא עושים אפליקציה לסטיפס? דווקא אתר מצליח.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""כתבו טקסט דילמה, הציגו עמדות שונות ונסו לשכנע ולתת/לא לתת שיעורים לחופש". אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי. ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Beautiful Vampire, על תשובה לשאלה "הנאמנים מורידים אמינות כשהם מוחקים שאלות? הם בוחרים כמה אמינות להוריד? או שרק מנהלי האתר מורידים נאמנות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 17.5 בתולת שפתיים.. עד כמה זה מוריד לבנים? כן היו לי הזדמנויות אבל ידעתי שזה לא יהיה רציני אז דחיתי.. ואני מרגישה רע עם עצמי כי רוב החברות שלי בכלל לא בתולות ואני אפילו לא התנשקתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם הגבר לא גמר בתוכה אז אין סיכוי להריון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש בתי ספר שבהן אסור להביא בקבוק מים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות רשימה כזאת למשימות בוורד? עזרהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היא בלונדינית יפה עם עיניים כחולות גוף מושלם כולה מושלמת. אני שיער חום עיניים חומות רגילה. הוא בחר בי. למה דווקא בי?! זה משגע אותי!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תודה לכולם, פרשתי :), על תשובה לשאלה "מה זה האפליקציה me??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""יש אנשים שמבחוץ נראים נחמדים וטובים, אבל מבפנים הם בעצם אכזריים ורעים" האם המשפט הזה נכון לדעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתם מביאים מספר פלאפון למישהו בסטיפס, כדי לדבר איתו בוואטסאפ? אני בטוחה שהרבה פה יענו לא. אבל הרבה פעמים שואלים אותי את זה וזה נראה כאילו להביא מספר פלאפון בימינו זה לא כזה עניין גדול. וזה נהפך למין סוגיה אז מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה פרק היה אתמול בזגורי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש אוהבת לכתוב סיפורים, אבל אני אף פעם לא מצליחה לסיים סיפור. לוקח לי המון זמן עד שעולה לי רעיון ושאני רואה את הניצוץ לכתיבת הסיפור הזה, אבל אחרי כמה זמן הניצוץ הזה נעלם, וכבר מתחשק לי לעזוב את זה ולכתוב משהו אחר, ויוצא שאני אף פעם לא מסיימת סיפור. מלעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אוהבת לכתוב והרבה אנשים אומרים שיש לי את זה בכתיבה, ושאני כותבת יפה. עלה לי רעיון פתאום שאני אכתוב סיפור מנקודת מבט של נערה שהיא בעצם חירשת. אתם חושבים שזה הגיוני שאני אצליח לעשות את זה? להיכנס לעולמה של נערה חירשת ולחשוב כמוה תוך כדי כתיבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון שלפעמים מה שהכי זול זה דווקא לא הכי כדאי/שווה/מומלץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי בעד שיהיה חוק שהבחירות יהיו חובה ומי שלא מצביע יקבל קנס שמעתי שיש את החוק הזה באוסטרליה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משעמם לי מאוד.. מה אתם עושים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי happy life!, על תשובה לשאלה "הייתם פוסלים בחורה רק כי היא 1.48??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מי אם לא אני :/, על תשובה לשאלה "כמה שירים יש לעדי ביטי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי swedish girl, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם יש אתר שמאפשר להגדיל ולהקטין תמונות? למשל אם אני רוצה לשים תמונה באיזשהו אתר אבל אומרים לי שהתמונה קטנה מידי, איך אני יכולה להגדיל אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם המחשב מחליף צד, כאילו לחצנו על המקשים ואז פתאום המחשב הסתובב איך מתקנים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם חברת אפל של מחשבים זה החברה גם של איפון (כי יש להם, אותו סמל של תפוח)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון נוי והדר הן כאלה מושלמות? שכל בן פה היה קופץ עליהן, נכון הן מהממות? אוף כיף להן?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי חייב עזרה, על תשובה לשאלה "חייב עזרה אם אתם עוזרים בזה אתם תותחים!, אז ככה במחשב נייד שלי שמתי מקלדת ועכבר של נייח עכשיו השאלה לחצתי בטעות על משהו והמסך ששמתי תתמונה שלי נהפך למעלה עם כל הקבצים שיש לי מה לעשות כדי שאני יאכל לראות תמסך שלי במחשב נייד ולא לראות את זה הפוך..? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שוקו 13, על תשובה לשאלה "קנו לי מחשב נייד חדש ויש בו one note אבל אין בו את כול שאר הדרים ששייכים לאופיס (word,power point, exel) ועוד.. זה הגיוני בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנחנו לומדים עכשיו על כתיבת מכתב רישמי. יש לי משימה לכתוב מכתב כזה, ואני צריכה להביע את דעתי לנושא (זה לא משנה עכשיו איזה נושא זה). איך אני כותבת את גוף המכתב? כמו בפסקת טיעון? או שאיך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תוציא את היד מהמכנסיים💋, על תשובה לשאלה "שירים חדשים יפים? גם עברית גם אנגלית...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהו אדם מיוחד בשבילכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מי אם לא אני :/, על תשובה לשאלה "דחוף כמה ימים יש בשנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלעד6, על תשובה לשאלה "האם נאמנים יכולים למחוק ולהוריד אמינות לנאמנים אחרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך ניתן לפתוח אתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לא^סיפרתי^אני^גם^לא^מתכוון, על תשובה לשאלה "איך אפשר לסגור (למחוק) את החשבון שלי בסטיפס ולפתוח חדש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חשבתי על משהו, נכון אומרים שעם ישראל בא מיעקב, והערבים מעשיו, עכשיו שחושבים על זה הסיפור יחסית דומה, יעקב לקח את הברכה של עשיו (ישראל לקחה את האדמה של הערבים) ועשיו רצה להרוג אותו על זה (הערבים רוצים להרוג אותנו על זה), מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I can be who I want to be, על תשובה לשאלה "היי, בבראשית, פרק ט"ו ( ברית בין הבתרים) כתוב שה' עובר בין החיות, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אומרים שדברים שקורים לנו ביום יום נכנסים לנו לחלום אבל חלמתי על משהו שלא קרה ולא חשבתי עליו בכלל מהזה אומר שזה נכון? הפירוש של החלום זה יקרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה! מה זה חברה שנסחרת בבורסה? ואפשר דוגמא או משהו? דחווף! תודה לעונים 3>?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Its me, על תשובה לשאלה "יש לי עבודה לשלוח במשוב למורה ואין לי אופיס, וורד או פאוור פוינט. מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חייב לדעת המשחק של מכבי חיפה עכשיו? ואם כן באיזה שעה דחוף. ומתי תמיד יש תמשחקים של מכבי חיפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במלכים א פרק יב פסוק כד-כו למה מופיע המילה ש. ו. ב 3 פעמיים? בבקשה תעזרו לי למצוא תתשובה הזו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כינוי בסטיפס!, על תשובה לשאלה "מי מהמחשב ויכול לבדוק כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חם לאבא יוסי, על תשובה לשאלה "במגילת העצמאות איך קוראים לתנ''ך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים באופיס וורד שאני עושה טור של מילים לצד שמאל ועוד טור של מילים לצד ימין של הדף (כמו טורים בשירים)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שעות לוקח לעשות גשר לשיניים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי משעמם כנראה תשלחי נדבר, על תשובה לשאלה "אני מקבל דואר ספאם מכל מיני מקומות שפעם נרשמתי אליהם איך להפסיק את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת כפרה, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על מישהו שאומר על אתיופים? ככה:"הם כל היום עם הקפה המסריח שלהם ליד הבית במקום לעבוד, אתיופים לא רואים בלילה הם נראים כמו פושעים ערבים שבאים לרצוח אותך"מה דעתכם? (אני לא אתיופית חח אבל זה מוגזם)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עמית השולט ודנה המלכה!!, על תשובה לשאלה "למה כל כך הרבה אנשים נגדי בגלל שסך הכל אמרתי את דעתי באחת השאלות?! אפילו קיבלתי בקיר תגובה מגעילה שמחקתי וגם סטטוס מגעיל בחברים לעט?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי רומנטי בשבילכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתמית, על תשובה לשאלה "יש בכלל בעולם בנים בני יותר מ- 13 שלא התנשקו?..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 0526593130, על תשובה לשאלה "מי עוד שומעה את רון כהן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כשבנים (גייז. הומואים) שוכבים הם צריכים קונדום? מה זה עוזר הם ממילא בנים * **דרך אגב עם אתם רוצים קישור אל תהססו לשאול אותי!** *?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה קובץ exe. זה וירוס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי cdgftyr, על תשובה לשאלה "יש למישהו דרך איך הוא מבדיל בין משפט מאוחה למורכב? (שיעור לשון, תחביר)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שליו זוהר;), על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לפתוח חשבון ויזה חד פעמי בדואר (יש קישור של איזה) ורציתי לדעת אם אני יכול לקשר את זה לחשבון פייפאל? (שאני יפתח בעתיד) והאם אני יכול לקנות עם זה באינטרנט? בעיקר באתר איביי (יעני בדולרים).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה זמן וגוף זאת המילה "התחברו"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ה-טרולית (; ♥, על תשובה לשאלה "רכישה והזמנה זה אותו הדבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי רוצה שאני אשכב איתו, הוא בן 17 אני בת 14, מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יוכי ומאירי מהמירוץ למיליון ביחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה צמים מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך בוחרים שם משתמש ליוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "אני צריכה לאפס את הפלאפון- לכן אני צריכה לגבות את כל המידע שיש לי בו. השאלה שלי היא כזאת- אפשר לגבור את כל מה שכתוב לי בלוח שנה? כל האירועים.. וכ'ו...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "וואי זה ממש דחוף פליז תענו! איך אני עושה קישור מאתר אינטרנט למסמך בוורד? כאילו שיהיה אפשר ישר ללחוץ על זה וזה יעבור לאתר? ממש תודה לעונים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "מישהו שולט פה ממש טוב ב- word? יש לי בעיה עם השורות..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אוהבת להיות שלך!!, על תשובה לשאלה "מתי מגיעה פרק 26 של שכונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נו החתיך מאתמול , על תשובה לשאלה "גם לכם זה קורה לפעמים כששולחים הודעה בסטיפס. מהפלאפון הוא לא נותן לשלוח והוא מגדיל את ההודעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נראה התבנית של כתובת מייל בג'ימייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי גאליס חוזר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדוגמנית הזאת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאפליקציה שאפשר לראות מתי האוטובוס יגיע? ואיזה אוטובוס נוסע לאותו מקום וכו'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חסר כינוי1, על תשובה לשאלה "חובת נישואין והולדה לפי הדת - למה לפי הדת זה מצווה להתחתן ולהביא ילדים? בחיים לא אצליח להבין את הדת הזאת. ואם מישהו הוא לא מספיק חתיך או שהוא נולד חולה נפש אז מגיע לו עונש על זה? זה נשמע מגוחך.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי קשה בחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר קישור לספר האורחים של סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי don't worry,be happy!(:, על תשובה לשאלה "אנחנו לומדים על המחשב, הכול עליו ואני צריכה לדעת את המזיקים לו: מה זה נוזקה? רוגלה? וירוס מחשב ותועלת מחשב? אני חייבת את הפירוש והאם יש מזיקים נוספים למחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מחוברת כמו הגבה שלך, על תשובה לשאלה "מה הקטע הזה שצריך עשרה פרחים? כאילו למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המורדים, על תשובה לשאלה "איך אני מקבלת פרחים? אני רוצה שיהיה לי הרבה ואני בקושי מקבלת.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה לימודים דרך המחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום נר ראשון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי All About That Bass, על תשובה לשאלה "למה קיצרו את חופש חנוכה בחצי? 😭😭😭😭😭😭😭😭?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המלכה 111, על תשובה לשאלה "איך עושים ציר זמן בוורד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי כאן יש גלאקסי? לא משנה איזה סוג.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "יש לי מטען נייד וכאשר אני מטעינה אותו נדלקת נורה אדומה, אז עם הוא סיים להטען יש לו נורה ירוקה? או שזה תלוי באיזה סוג המטען??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הכי יפה בשכונה :), על תשובה לשאלה "מה זה אמביציה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעשות תעודת זהות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אף פעם לא הרגשתם שריק לכם ונמאס לכם מהחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי היחיד שעושה כאן משהו, על תשובה לשאלה "מישהו פה מכיר בכלל תמכשיר נקסוס 5? מחרפן אותי שזה מכשיר כל כך מהיר ופצצה לוקח בקטנה את גלקסי 4 וכל המכשירים שיצאו איתו שנה שעברה, ואף אחד לא מכיר אותו, למה אנשים לא יוצאים מהריבוע של גלקסי ואייפון? תתחילו לקלוט שיש מכשירים יותר טובים אפילו ביותר זול?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני צריכה שתעזרו לי לענות על דילמה: האם זה שאנחנו חילוניים, הופך אותנו לפחות יהודיים? (אפשר פירוט גדול על השאלה?) תודה מראש ;-)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון השחקנית הזאת לא נראת הודית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות נאמן סטיפס? צריך כמות מסויימת של פרחים או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הדס בלקין :P, על תשובה לשאלה "על איזה נושא אני יכולה לעשות עבודה באזרחות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רעבה, על תשובה לשאלה "כמה זה 80 שקלים באגורות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי **סוכרייה מתוקה **, על תשובה לשאלה "עד איזה גיל ילדים נקראים ילדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם באפליקציה יש את כל החומר ללימודי תאוריה או שצריך גם את הספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להעביר תחושת ריקנות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Nalu, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריכה עזרה בנושא חנוכה. תודה לעוזרים\עונים. מיהו יהודה המכבי? אם אפשר אז בערך תשובה של 3-4 שורות. תודה רבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'M A VAMPIRE SUCKS BLOOD, על תשובה לשאלה "איך יודעים עוד כמה נסיעות יש ברב קו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח בלוג, שאני מספרת על החיים שלי ומה אני עוברת ביום יום משהו בסגנון של חוץ לארץ ושהרבה אנשים יקראו, אבל אני לא יודעת איך לעשות את זה, מישהו יודע לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "אדם חסר כול יכול להיות מאושר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I can be who I want to be, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על אתאיסטים? * בלי קללות ובלי לפתח ריבים בתגובות. שאלתי שאלה ספציפית ואשמח אם תתייחסו רק אליה. *?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם החרדים או חרדיות עושים בגרויות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלה אייבינדר החיים שלי<3, על תשובה לשאלה "מה הקטע שחופש חנוכה רק 4 ימים? מדליקים רק 4 נרות השנה? מה נסגר?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הרבה פעמים אנחנו מתפללים והתפילות שלנו לא מתקבלות? אני מאמין בה', אבל למה לפעמים הוא לא שומע מה שאנחנו מבקשים? אני רוצה תשובה הגיונית.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לחרדים מותר פלאפון לא כשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Omer ;D, על תשובה לשאלה "למה כולם פה חושבים שאני מכוער בגלל שאין לי תמונה פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני קריאת שמע שעל המיטה צריך ליטול ידיים? ואם כן לברך על הנטילה או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בת 14, על תשובה לשאלה "באיזה שעה הכי כדאי לי ללכת לישון אם אני צריכה לקום כל יום ב7:20??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי All you need is love (-:, על תשובה לשאלה "איזה תאריך זה וולנטאינס דאי? ואיזה יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית ♥, על תשובה לשאלה "מי עזר בבניית בית המקדש הראשון בתקופת שלמה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי SphongeBob, על תשובה לשאלה "מה זה רדיקלי, ומה ההבדל בין רדיקלי לקיצוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם לסבא שלי יש אזרחות יוונית גם אני יכולה להוציא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית 0.0, על תשובה לשאלה "שכחתי מתי שמים אם ומתי עם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן כאלה שלא מתכוונים לעשות מחוייבות אישית? פשוט אין לי ולחברה שלי עדיין מקום והמורה מחרטטת לנו שהיא לא הרכזת שלנו. מה עושים יש90 שעות לעשות ואנחנו ביישניות כלום לא מתאים לנו. כבר שיגעתי את חברה שלי והיא לוקחת אתזה בקלות כאילו זה כלום. התוכנית השתנתה השנה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי זאת שאלה בשמואל א פרק ב אז מי שיכול לעזור לי אני ממש הודה לו או לה. איך ניסה אלקנה לפייס את חנה? מדוע חנה נשבעה לה שהילד יהיה שלו אם היא הרי לא תהיה איתו בכלל? מדוע חנה היתה אומללה כשכולם עלו למשכן? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דרך למנוע את זה שכתוב ON בהודעות בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלעד6, על תשובה לשאלה "העלאת דירוג האמינות בסטיפס - איך אפשר להעלות את האמינות? היא כבר כמה ימים על אותו מספר. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה בת זקונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נפרדנו לפני שבועיים ואנחנו כבר בקושי מדברים בשלושה ימים האחרונים בכלל לא דיברנו ואני כל כך רוצה לשלוח לו הודעה - אני אוהבת אותך! כדאי לי לשלוח לו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בוואטספ בין נקרא ע"י לבין נמסר אל? יעני מה זה נמסר אל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סתם החלטתי להסתכל באתר של הארץ פעם ראשונה. ואני פשוט לא מאמינה.. תגידו שאני קטנונית אבל תראו את הניסוח של זה. "המחבל נורה, מצב הפצועים והמחבל בינוני"?! ושחכו לציין בכותרת מי ה"חשודים" שנעצרו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תפילת 18 מתפללים בלחש? הכוונה רק להזיז את השפתיים או ללחוש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יוצא חופש חנוכה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פה קבור הכלב. , על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תדמיינו שיש פה כינוי מקורי(בת), על תשובה לשאלה "מי הייתם רוצים שיהיה ראש הממשלה הבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אכלתי פרוסת לחם אחת, אני צריכה לברך ברכת המזון? או רק המוציא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "עם אני יקרא כל יום שתי פרקים מספר העברית העברית שלי תהפוך לגובהה יותר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ללהלופסי בשגעת D:, על תשובה לשאלה "למה כשאני כותבת בגוגל שפה למעלה ^ נגיד אות מסויימת ואז זה עושה לי מלא שאלות של סטיפס? זה נמאס כי אני עם חברות והן רואות את זה, אפשר לבטל את זה איכשהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו כתב לי, " תגידי אבא שלך מוכר נשק? כי את פצצה.. מה לענות לו חח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כאבים מוזרים כאלה בברך וברגל... קרה לכם פעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי בעיה ממש ממש חשובה! לאחרונה יש מלא אתרים שאני מנסה להיכנס אלייהם כמו יוטיוב דיוויאנט ארט ואפילו ויקיפדיה. שהמסך פתאום הופך לזה; ולא משנה כמה זמן אני מחכה זה לא עוזר או מסתדר. אם אני לוחצת חזור אז זה פשוט חוזר לדף שהייתי בו לפני הדף שהייתי צריכה. ואם אני עושה רענן זה מסתדר בדיוק לכמה שניות או דקות ואז. זה חוז..."
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת שלומדת בתיכון במגמה של מדעי המחשב- מוריד? תגידו את האמת.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו -אם אני קוראת ברכות השחר והתורה בבוקר זה נקרא שאני מתפללת? זה נקרא להתפלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לוליטה17, על תשובה לשאלה "שוקולד נוטלה היא בהשגחת הבדץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי WTF - whers the food! , על תשובה לשאלה "הורדתי את התוכנה Ad Muncher שחוסמת חלונות קופצים אבל החלונות עדיין מופעים לי ופשוט במקום שתהיה פרסומת רשום: נחסם על ידי Ad Muncher... מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנחנו ב100 ה21 או ה22??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Aprill, על תשובה לשאלה "מישהו יודע לעבוד עם HTML? יש לי להגיש עבודה (לבנות אתר אבל זה לא אתר ממש רציני זה רק עיצוב וקצת מידע על הנושא שבחרתי), אבל אני ממש לא יודעת איך עושים כמעט כלום! אני לא יודעת להוסיף תמונות קישורים לדפים אחריך באתר ואני לא יודעת מה לעשות? מישהו מוכן לעזור לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קובי כהן, על תשובה לשאלה "מי משתמש באנטי וירוס AVG בגרסה החינמית, ואם יש שם עדכונים אוטומטים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במילון אוקספורד השחור מעברית לאנגלית יש רשימה של irregular verbs??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי lady1, על תשובה לשאלה "איזה נגני מוזיקה/וידאו יש חוץ מ-windows media player??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההבדל בין נאמן סטיפס לנאמן בכיר - מהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אני עונה בכירה? אני נכנסת לא ר הזה בערך פעם בשנה ולא ביקשתי להיות עונה בכירה!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עבודת כתיבת טיעון בלשון למחר וזה דחוף, יש פה מישהו טוב שיכול לעזור לי ולכתוב לי את זה? אני ממש מתחננת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גאליס - Galis <3 (אני בן), על תשובה לשאלה "מהו גודל גלקסיית שביל החלב? דחוף תודה לעונים...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קבלתי 97 זה ציון גרוע נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים אתר מותאם לפלאפון? אני לא מוצאת את זה למטה.. תודה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נונה פנונה 3:, על תשובה לשאלה "שמתם לב שיש לסטיפס VOD??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי leps, על תשובה לשאלה "כבר יש אפליקצית סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה אם אני רוצה להיות מוזיקאית/זמרת וגם רופאה אני יכולה? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הכוונה שאומרים על מישהי שהיא תותחית ואלופה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Good Girls ARE Bad Girls, על תשובה לשאלה "יש לי גלקסי 5, ונשבר לי המכסה פלסטיק הזה שיש לחור הטענה... מה אפשר לעשות? אפשר לתקן אצ זה וכמה זה עולה? זה ממש נוראי שזה נשבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באמת היה ישו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האינטרנט שלי כל שנייה מתנתק. איך מתקנים אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה פלאפון זה? לפי מה שאני יודעת גלקסי 5 וגלקסי S5 זה אותו דבר, אז למה זה נראה שונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי חתיך, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק משתמש סיקיפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ההיא מהזהXD, על תשובה לשאלה "זה רק אני או שמאז ששינו את האתר בפלאפון ( סטיפס ) כבר אין למי להגיב, כאילו על שאלות ודברים כי זה לא נוח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ב gmail - כשאני מתחיל לכתוב את כתובת הנמען, יש השלמה אוטומטית - האם ניתן למחוק נמען ספציפי כדי שלא יופיע בהשלמה (כשאני מתחיל להקליד נמען אחר עם אותיות דומות)? אם כן איך עושים את זה ואם לא איך מבטלים את ההשלמה לגמרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דרך שבה אני יכולה "לנעול" רק מסמך (וורד) אחד, שבשביל גישה אליו יצטרכו להקיש סיסמא? אני יודעת שזו שאלה מוזרה, אבל אני מנסה לכתוב ספר, ואני לא רוצה שאמא שלי תעיין בטיוטות, ואני יודעת שהיא רוצה לדעת מה כבר כתבתי... ><?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לכתוב בלוג על החיים שלי.. להתייעץ עם הקוראים וזה. אפשר המלצות לאתרים טובים של כתיבת בלוגים? חוץ מישרא בלוג. תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קמת בבוקר? כל השאר זה בונוס :), על תשובה לשאלה "בכתיבת סיכום - צריך לכתוב במילים שלי או במילים של הטקסט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ראיתי שיחות של חבר שלי עם האקסית שלו כשהם עוד היו ביחד ופשוט כואב לי.. איך להתמודד עם זה הוא ממש ממש אהב אותה לפי מה שהבנתי מהשיחות והיא פשוט זילזלה בו והוא כתב לה שם שירים ודברים שלי הוא אף פעם לא חשב על לכתוב, איך מתמודדים..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו איך מסכמים מתוך אתר?:/ אני פשוט מעתיקה מילה במילה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גאלקסי s4 ונעלתי את המסך ואני לא מצליחה להיכנס איך אפשר לשחזר או להיכנס בלי סיסמה? אם באימייל איך עושים את זה? דחוף עזרהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stav#, על תשובה לשאלה "אם אני מידה 36-37 ( בישראל ) איזה מידה כדאי לי לקחת? ( במידה של usa )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה בערך יעלה לי תיקון כפתור הבית בגאלקסי 2??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stav#, על תשובה לשאלה "אם אני מידה 36-37, איזה מידה כדאי לי לקחת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חדשות, על תשובה לשאלה "אני לא שומע חדשות, ורציתי לשאול אם זה נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שירן, על תשובה לשאלה "למורה ולגננת מותר לחבק, לנשק ילדים? בגלל שהיא אוהבת אותם? או שזה אסור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מנהלי סטיפס מרוויחים כסף מהאתר הזה? אם כן איך?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הבנתי את ההגיון של המאמינים. נותנים לאלוהים שלהם שם, אסור לנקוב בו. נוקבים בשם הזה-נענשים כביכול. אז מה הקטע לנקוב לאלוהים שם בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מוסיפים שפה למקלדת בגלקסי? שכחתי ואני לא מצליחה להזכר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המתוקה!, על תשובה לשאלה "יש למישהו מושג האם כאשר גוגל פלוס מגבה לי את הקבצים שיש לי על הטאבלט אוטומטי, האם אנשים שנמצאים איתי בגוגל+ יכולים לראות אותם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מה עמיר בניון כתב בשיר שלו שזה יצר מהומה כל כך גדולה? השיר החדש הוא נגד ערבים או נגד יהודים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי The one and the Only, על תשובה לשאלה "למה צריך להשתמש בתאריך העברי למסמכים רשמיים, עיתונים ומכתבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם השטרות שלי התעקמו לא יקבלו אותם? ואם לא אפשר ליישר אותם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה עם החשבון ג'ימייל כלומר אני לא יכול להוריד דברים מהפליי סטורי והפלאפון הודיע לי שהגרסה של הווטסאפ תצטרך עדכון בעוד 30 ימים מה אני עושה במצב כזה?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן צריך לחמם שעווה במיקרו? אפשר אחרי שמחממים את השעווה לשמור אותה אם לא השתמשתי בהכל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בחורה תמימה, על תשובה לשאלה "תמימות זה דבר טוב או רע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נגיד יש בחור שהוא בן 40 ובחורה בת18 ושניהם מאוהבים אחד בשני מה אתם חושבים על זה,??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, על תשובה לשאלה "איך לשנות את הכינוי בסטיפס..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה יכולה למצוא פונט (גופן) למחשב של כתב יד באנגלית? דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עמית פרי לוי, על תשובה לשאלה "האם יהודים חייבים להעלות לכותל? ואם כן כמה בפעמים בחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 5FDP fan , על תשובה לשאלה "בני כמה אתם? מהו בערך ממוצע הגילאים של הגולשים פה בסטיפס נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✌music✌, על תשובה לשאלה "תוכנה שעובדת לניקוי דיסק קשיח במחשב - יש לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איתור שאלה בפורום - איך אפשר לאתר שאלה ששאלתי באחד הפורומים באינטרנט לפני כחודש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אני תמיד מתאהבת באדם הלא נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסדרה "איש חשוב מאוד" שמשודרת בהוט עם יהודה לוי, יהודה לוי כתב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גל, על תשובה לשאלה "קשה למצוא עבודה בחינוך מיוחד או קל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים תשובה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חתיך על...עד שמתעורר :(, על תשובה לשאלה "למה אני לא יכול לערוך את השאלות והתשובות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק נאמני סטיפס יכולים להעלות דרגת אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הנאמנים הפכו לנאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אומר חוק הלאום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית 17, על תשובה לשאלה "מה הדברים שעולים לכם מהמילה "חיוך"? זרמו גם דברים רעים וגם טובים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני חסמתי מישהו בצט.. בגלל היחס והדיבור.. ודיווחתי עליו.. הוא רואה אם הגבתי על שאלות באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה נועד איפוס הדפדפן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כולם אומרים שיונית לוי רעה או דברים כאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שינוי כינוי למשתמש בסטיפס - איך משנים את השם משתמש בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מקבלת הודעה בוואטסאפ ואני מסתכלת עליה מהחלון שמורידים מלמעלה (יש לי גלקסי) זה רושם לבן אדם שקראתי את ההודעה? או שלא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי די נו אני יודעת שאתה אוהב אותי, על תשובה לשאלה "בשידרוג החדש של הווצאפ שהיה אתמול.. חברות שלי אומרות שזה מאאה להם מי מקליד בקבוצה ולי לא כתוב (להם יש אנרואיד ולי אייפון) למה להם זה מראה ולי לא¿?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון באייפון יש אפליקצייה שקוראים לה Itube.. איזה אפליקצייה דומה יש לאנדרואיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ^_^ i'm a girl ^_^, על תשובה לשאלה "אך כותבים שרוטה או סרוטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי AninTaam, על תשובה לשאלה "כמה זה 3 כפול 7? אל תשאלו אני לא יכול להשתמש במחשבון.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה קרה בירושלים?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי normal people scare me *~*, על תשובה לשאלה "איזה מקרי התחפשות היו בתנ"ך? ולאיזו מטרה היה כל אחד מהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הפועל תל אביב <3, על תשובה לשאלה "איך אני מסתיר אפליקציות מהמסך באנדרואיד? אם אפשר בכלל... וגלקסי שלוש אם זה משנה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ואו ראיתם את השמיים? העננים ממש אפורים.. אצלי בעיר לפחות..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי HellisEmptyAllTheDevilsAreHere, על תשובה לשאלה "למה תמיד שואלים תלתלים או חלק? מה עם שיער גלי? הא? למה תמיד אותו מנדים זה כמו ששואלים קיץ או חורף מה עם סתיו ואביב?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך היא עשתה את זה שרושמים שם תשם משתמש וסתסיסמא זה שולח לה... איך עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה לאישה בתת משקל אסור להיות דוגמנית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היוטיוב שלי איטי, למה זה ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15 גובה 1.58 זה נמוך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ערוצים בהוט - איזה מספר ערוץ זה יוצא ערוץ הילדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאתי שאוהבת את פייבסוס, על תשובה לשאלה "תגידו, איך סטיפס יודעים אם זו שאלה אמיתית או רק שטות? אתם רוצים להגיד לי שהם קוראים כל שאלה פה ומוחקים את מה שלא טוב? 0_0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יהיה התאריך מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♫ Music Is My Life ♫, על תשובה לשאלה "אם ראיתי דף באינטרנט של HTML, איך אני יכולה לפתוח אותו במחשב שלי בתור קובץ HTML? בבקשה זה דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ברבי אנושית, על תשובה לשאלה "מה זה סטרייט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גי'גי', על תשובה לשאלה "הgoogle play לא עובד לי, אז אמרו לי לעשות איפוס לטלפון.. והשאלה שלי היא כזאת - אם אני יעשה איפוס לטל, אז כל ההודעות שכתבתי בווצאפ גם ימחקו לי? וגם כל אנשי הקשר שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי IDF soldier, על תשובה לשאלה "איך שמים רינגטון בפלאפון מיוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Crazy for ever, על תשובה לשאלה "כשדופקים בדלת אתם שואלים מי זה או פותחים ישר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאני מזמינה משהו באתר, וזה כותב לי ''זמן משלוח משוער'' זה אומר שזה הזמן שהחבילה תגיעה אלי, או זה הזמן שהחבילה תתחיל את הדרך אלי או מה? תודה רבה לכל העונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש קבוצה בפייסבוק של סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה פרחים צריך כדי להיות עונה בכיר? ומה צריך כדי להיות נאמן נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם יש תוכנה במחשב, שאני לוחצת למשל על האות E ואוטומטית מופיע לי טקסט שהגדרתי מראש, ועל האות D מופיע לי טקסט אחר שהגדרתי (במקום לעשות כל פעם העתק הדבק). מכירים משהו כזה? תודה לעונים, לא אכפת לי שתענו אפילו אחרי כמה חודשים, זה משהו שאני מחפשת כבר הרבה זמן.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שכחתי שיש היום מתקפת האקרים ושאסור לפתות הודעות מחשידות ופתחתי איזשהי הודעה במייל שזכיתי בלוטו ואני לא יודעת מה לעשות? מה הם יכולים לעשות למייל שלי? איך אפשר להזיק דרך הפריצה הזאת?! פליזז תענו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "אם אמא שלי אומרת לי כוס אמק. זה אומר שהיא קיללה את עצמה? (':?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי למה באמת , על תשובה לשאלה "למה רוב השאלות שאני יכול לענות עליהם הם של טלפונים למה זה ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מרקו4, על תשובה לשאלה "אמא שלי הביאה לי תווי קנייה, אפשר לשלם את כל הסכום עם התווים? או שזה מוגבל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי השיר הזה יצא? זה לא מציג לי את התאריך..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לירון (: , על תשובה לשאלה "איך צילמו את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביטול הפעלת חשבון - אם השבתתי את הפייסבוק, מה אנשים רואים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה וואנביז??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ~Adar, על תשובה לשאלה "אין לי ורוד במחשב ואני צריכה להגיש עבודה דחופה למחר. אז איך אפשר לעשות עבודת וורד בטלפון? איזה אפליקציות אני יכולה להשתמש ואז להדפיס מהם כמו וורד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נועם ^_^, על תשובה לשאלה "זאין מאליק הוא מוסלמי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לפתוח שני חשבונות פייסבוק על אותו חשבון מייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי katy perrt<3, על תשובה לשאלה "כמה פרקים של שכונה כבר היו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם מאמינים שאילנה מאליפים ומיטל מהסדרה שכונה הן אחיות/תאומות (עדיין לא ידוע לי חח )??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש הבדל בין אורגנית לאורגן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Love to love you❤️, על תשובה לשאלה "אנגלית זה מקצוע ריאלי או הומני?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Aldrin, על תשובה לשאלה "פרק 9 של השכונה יצא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו... מה האפליקציה Google Play services עושה? אפשר למחוק את זה בלי שיקרה לפלאפון שלי איזה משהו נכון? וכן אני יודעת שאני נשמע כמו איזה סבתא אבל אין לי מושג באפליקציות חח..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני חוסמת מישהו בוואטסאפ, השיחות איתו נמחקות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Darling, You'll Be Øķåý, על תשובה לשאלה "יש עידכון חדש בווטסאפ שמראה V כחול אחרי שהצד השני ראה את ההודעה. זה לא מראה לי אותו, זה מראה לי את ה-V רק בשיחה אחת שהתחלתי אחרי העידכון והווטסאפ שלי מעודכן. למה זה ככה ומה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פנתרה _שחורה3:, על תשובה לשאלה "אם אני עוזבת קבוצה בוואצפ הם רואים שעזבתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי M Y L I F E - M Y R U L S E, על תשובה לשאלה "באייפון 6 יש גם כמו באייפון 5s טביעת אצבע בכפתור הבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה בסטיפס למעלה כתוב " הצעות לאפליקציה "? אני לא ידעתי שיש אפליקציה לסטיפס כבר!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ביוטיפוללללללללללללללללללללל, על תשובה לשאלה "איך לשנות את הכינוי בסטיפס.??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי may111, על תשובה לשאלה "איזה כיף היה היום קנו לי גינס חדש במתים שקל ופלא חדש - איך עבר עלכם היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית :PP, על תשובה לשאלה "האם יש כבר אפליקציה לסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם ההודעה בווצאפ נשלחה יש שני וי רגילים ורק כשהוא נכנס להודעה עצמה ולא סתם נמצא בווצאפ הוי הופכים לכחולים? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לירון (: , על תשובה לשאלה "זה צלב קרס?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית כי אין לי שם, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את המאמר? ויכול להסביר לי אותו? ואולי איך זה מתקשר לתנך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי מסכים איתי שצריך לעשות משהו עם כל הפיגועים שקורים בארץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנשים שאוהבים קטשופ.. איזה קטשופ אתם יותר אוהבים היינץ או אוסם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החייל נפטר?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מיכלוש , על תשובה לשאלה "אמאלהה איפה אפשר לקנות את הספר של תובל שפיר? או של טל מוסרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה לאנשים דתיים אם יש כאן, אחרי השירותים אני אומרת את תפילת אשר יצר, ולפעמים אני נכנסת במקומות ציבורים ולא תמיד יש אפשרות לשטוף ידיים, אז השאלה שלי היא האם מותר להגיד את התפילה גם בלי לשטוף ידיים (במידה ואין אפשרות? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שלהיות עם BMI של 18.5 זה תת משקל? ככה הם כתבו לי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש בכלל כיום מדבבים שהם צעירים או בני נוער (הכוונה בין 14 ל-18)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים את זה- \ (סלאש) רק לצד השני? אני רואה שזה על המקש של Q אבל על מה ללחוץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאנשים במעצר בית, איך השוטרים יודעים אם הם יוצאים או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ☆אנונימית☆, על תשובה לשאלה "צימחונים אוכלים דגים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אומרים למישהו חיים שלי, אהבה שלי, אוויר שלי, חמוד שלי וכאלה מילים, זה כאילו להתכוון להגיד שהוא שלי? כאילו שלי מהכוונה לא של מישהו אחר? או שזה סתם מאהבה כזה ולא באמת הכוונה לשלי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי חנוכה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתתתתתתתתתתתתת, על תשובה לשאלה "חבר שלי מסנן אותי מאתמול בלילה כבר, לשלוח לו הודעה עכשיו? או שאני אצא נואשת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כינויים לפלאפון לחבר לשעבר?;-/?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יהדות זה לאום? אני רוצה לראות כמה חכמים יש פה -_-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם עשיתי עבודה באקסס 2007 זה יפתח גם במחשב אחר שמותכן עליו אקסס 2010??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית שרוצה לדעת מזה נבדל❤️, על תשובה לשאלה "אחת ולתמיד- מה זה בדיוק נבדל?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי לפחות 2 סיבות (שלא קשורות אחת לשניה) איך הטכנולוגיה משפיעה עלינו לטובה, וגם שתי סיבות שהיא משפיעה לרעה. אני צריכה את זה למבחן.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשמוחקים משהו מהפייס הוא רואה את זה? זה שולח לו התראה או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שתיית מים להפחתת כמות הקלוריות בגוף - אם אני אשתה מים מייד אחרי שאכלתי, זה יפחית את כמות הקלוריות שהגוף שלי יספוג? ואם כן, בכמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שעות בני נוער צריכים לישון בלילה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תן חיוך והמצב יהיה הפוך:):):), על תשובה לשאלה "מישהו/י שמבין/ה במצגות? אני צריכה לצרף סירטון וזה לא נותן לי ניסיתי להוריד את הסירטון בכל מיני סוגי קבצים שונים וזה עדיין לא. נותן:' (...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך למחוק משתמש ביוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם גלשתי מהאפליקציה של גוגל והייתי מחוברת עם משתמש גוגל+ של מישהו אחר הוא יכול לראות את ההיסטוריה של האתרים שגלשתי בהם דרך החשבון גוגל+ שלו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המחשב של אח שלי התהפך, לא המחשב עצמו... מה שבפנים... מה עושים? מישהו יודע איך מתקנים את זה? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הוי הכחול הזה בוואטסאפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 3: UNICORN, על תשובה לשאלה "מה זה אומר שני ווי (Vׂׂ) בוואטסאפ בצבע כחול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "חתכתי את עצמי, מה אני צריך לעשות בשביל לא להגיע למצב הזה שוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני משנה את הדוא"ל שנרשמתי איתו לסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גיא, על תשובה לשאלה "מה זה אנשים אינטואיטיביים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הסטלנית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים חשבון פייסבוק לעולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דיאנוש !!, על תשובה לשאלה "מה אומר השניי ווי כחול בווצאפ?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשמור על הסוללה שלי שלא תגמר לה כל כך מהר הסוללה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "כל הזמן נתקע לי האפצי וזה כןאב לי באף. מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הסיפור"? או יותר נכון החיים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה 2 הויים הכוחולים בווצאפ? ומה זה אומר אם אין 2 כאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (; PewDiePie, על תשובה לשאלה "מה אומר הוי הכחול בוואטסאפ? ולמה זה לפעמים יוצא רק אפור ולא כחול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדאי לעדכן את הווצאפ או להשאר עם הישן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כן מחקתי משם הכל כי זה מעצבן, על תשובה לשאלה "מה כל הטרנד הזה של לחתוך ורידים התחיל מדמי לובאטו הזאתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית מתאבדת, על תשובה לשאלה "אני חושבת ששמו לי מעקב על הטלפון בוואטסאפ, ראיתי ששלחתי הודעה למישהו וכשהוא קרא אותה פתאום הסימניי ווי האפורים שיש כשמישהו קורא את ההודעה, היו כחולים. זה פתאום השתנה, וכששלחתי הודעה בקבוצה קפצה לי התראה לטלפון: שלושה אנשים חיצונים ראו את מה ששלחת.. אני חושבת שזה מעקב, זה אפשרי? רבתי עם ההורים שלי ממש והם לקחו לי את הטל..."
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מה הקטע של הווי הכחול בוואטצפ. איך הוואטצפ יודע אם קראנו את ההודעה או שלא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן באנגלית ספרותית 5 יחידות, מישהו עשה פה על השיר count that day lost ויכול להגיד לי פחות או יותר מה היו השאלות שהמורה שמה שם. אני יודעת שזה לא אותו דבר אבל אני רוצה לדעת פחות או יותר. וגם האם המבחן היה קשה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שיראלי ♥, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לעשות עץ שורשים בפאוור-פוינט? ואם כן, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם נאמני נוער יכולים לראות מי האנונימי שכתב את השאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה עושים בצבא בדיקה בעירום בצו ראשון כאילו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפעמים יש לי בוואסאפ כשאני שולח הודעה 2 וי בצבע כחול ממה זה קורה? והאם גם לכם יש אתזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי בייי, על תשובה לשאלה "אני בת וכתבתי שיר ראפ שאני באמת מתחברת אליו זה נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Good Girls ARE Bad Girls, על תשובה לשאלה "אם אני עונה על שאלה מאנונימי זה מתווסף ל"ענה בסטיפס" בפרופיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן בספרות והמורה שלחה סיכומים בוורד וזה לא נפתח לי אני לא יודעת מה מה אני יעשה?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איפה הצור קשר פה? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו שכותב סיפורים? איך אתם מתארים את הזמן והמקום? אני לא מצליחה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך רושמים "בגלל" באנגלית? Because??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך למצוא משתמשים אחרים בסטיפס? יש לי שם משתמש של ילד פה.. איך אני מוצאת אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בשר זה (טעים) רצח, על תשובה לשאלה "מישהו עם גלאקסי שרוצה לעזור? תודה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מוחקים מתיבת הדואר בסטיפס הודעת דו שיח כתוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במה אתם עובדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני עושה שהחברים שלי יראו רק את החברים המשותפים בינינו? (שלא יראו את כל החברים שלי?)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מהפסוקים בשמואל ב א' תומך בהסבר שהנער העמלקי שיקר לדוד? ומה ניתן ללמוד מכך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להעביר תמונות ממחשב לגלקסי? ואיך אני סוגרת היישומים שפתחתי בפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לילו ;-) , על תשובה לשאלה "דחוף. יש לי גיבוי תמונות של גוגל+ יש לי מכשיר גלאקסי 3 וזה מראה לי שיש לי שם 5000 צפיות התמונות שלי! זה אומר שראו את כל התמונת בפלאפון שלי? ואיך אפשר לעצור את זה שלא יראו!??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר לכתוב באותיות כפולות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים תמונות לפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעתיקים כתובת סרטון באפליקציה של יוטיוב בגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי adir4, על תשובה לשאלה "איך עושים בפייסבוק שאי אפשר יהיה להוסיף אותי בתור חבר אלא שיהיו עוקבים שלי? (כמו בקישור שנתתי של נטשה זאק )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רינגו סטאר ☮♥, על תשובה לשאלה "מה זה טיפו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ראיתם את הסרט חטופה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל לכתוב סיפור של איזה 30-70 פרקים. אני כותבת בתוכנת word מידע על הסיפור עצמו ותכנונים כדי שיהייה לי יותר קל. מה אני צריכה לכתוב? למשל את העלילה\תקציר, רשימה של דמויות ותכונותיהם... אני רוצה לציין שרעיונות נוספים זורמים לי רק באמצע כתיבת הסיפור?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי life_hater , על תשובה לשאלה "איך אפשר לשים תמונת פרופיל בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני היחידה שלא מופיעות לה פרסומות בכלל כאן בסטיפס? מופיעות לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית ;~), על תשובה לשאלה "אם בטעות יצאתי מהפאורפווינט (ממצגת) ולא שמרתי אני יכולה לשחזר את זה איכשהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נאמן קח קונדום שלא תתרבה, על תשובה לשאלה "היי, דחוף איך אני מורידה ווצאפ לטבלט? ניסיתי להוריד קודם את הווצאפ APK למחשב אבל זה פותח לי את זה בתור קובץ דף כזה.. מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Darling, You'll Be Øķåý, על תשובה לשאלה "כמו שעושים ב-Word כתב נטוי ע"י הקיצור Ctul+I, או כתב מודגש ע"י Ctul+B, או קו תחתון ע"י Ctul+U, איך עושים שורה ומעליה קו כאילו מחקו את מה שכתוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע אנרגיית השמש נחשבת למקור אנרגיה שאינו מתכלה בניגוד לנפט למשל? (שיעורי בית)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמפו טוב נגד קשקשים? (לא head and shoulders)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים שעון מעורר בגלאקסי S5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? תודה מראש😁?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עד מתי מותר לקרוא תהילים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רואה לפעמים בוואטסאפ שרשום #שידור, מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תענוג לחזור עכשיו מהבית ספר גם אתם חזרתם עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה לשון מושחזת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שונאת את העולם, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני עושה רווח של חצי שורה בוורד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם עושים כשאתם רואים מכונית צהובה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מבולבלת עם כל הקטע הזה של השעון חורף אז המ מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי yosef2000, על תשובה לשאלה "אפשר להכנס לאינסטגרם גם דרך המחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עברנו כבר לשעון חורף? אם כן מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם שלחתי למערכת סטיפס הודעה בצור קשר הם יענו לי כאן או באימייל? כי יש לי אימייל של וואלה והאתר שלהם של האימייל לא עובד לי, אז אם הם יענו לי במייל אני לא אוכל לראות..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בגאלקסי 5 השעון מתחלף לבד נכון? ושמתי על אטומטי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי בת, על תשובה לשאלה "מי שעשה את העדכון של הוואטסאפ יש אפשרות להכניס קבוצה לארכיון, בטעות הכנסתי קבוצה ממש חשובה ואני לא יודעת איך להחזיר מישהו יודע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצ'יינג' מחליפים דולרים מסכום מסוים או שאפשר כל סכום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית ♥, על תשובה לשאלה "איך מקבלים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תחייה את הרגע!, על תשובה לשאלה "יש אפליקציה שמודדת כמה קילומטר רצתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו לדעתכם השפה העברית נקראת קשה או קלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""אני משכירה דירות בתל אביב.." איך אומרים את המילה "משכירה" - בהוא אתמול? -?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרתי לו שאני אוהבת אותו זה טעות? זה לא הדדי:' (?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמות ב' מה עושה אמו של משה להצלתו של משה? תודה לעונים זה חשוב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מעשנת אבל ההורים שלי כן. והרבה. קיצר זה נחשב שאני מעשנת? וגם תמיד יש לי ריח של עישון וכולם אומרים לי אתזה מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כתובת דואר אלקטרוני חדשה, איך אני יכול לעדכן אותה פה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם מעדיפים להיות ילדים יחידים או לחיות אם אחים ואחיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום זה ה21.10??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים צילום מסך מחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לעלות מהגלריה תמונה לשאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הנאמנים יכולים לראות איזה נאמן מחק שאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי...D:, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איפה אפשר לקנות מדבקות עם סמל בצפר? או איך עושים את זה בבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה רע בלעשן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה מהנגן של גוגל אני עושה "מחק שיר" והוא לא נמחק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Kawwi , על תשובה לשאלה "המילה ידיעותיהם זה פועל, שם פועל, שם עצם, שם פעולה..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך ללמוד בעל פה את כל הפרשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באנדרואיד, עדיף פלאפון עם רוט או בלי רוט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון אסתי גינזבורג שמנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש הבדל בין הדיסק און קי שנמצא בקישור בתמונה שלמעלה (האדום) לבין זה שבתמונה שלמטה (הכסוף)? כי זה נראה שונה, בבקשה זה יעזור לי מאוד?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמדווחים על שאלה הנאמן מוחק אותה? וזה מראה מי דיווח כאלו את המשתמש שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♛ Angel, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר אתר טוב לתרגום טקסט ארוך? אבל ממש ארוך (בערך 7 דפים של אנגלית)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה שאני נוסעת באוטובוס של חברת דן זה מראה שיש לי כרטסייה ברב קו ושאני נוסעת בחברת קווים זה מראה שאין לי בכלל נסיעות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף זה ממש גרוע 66 בבוחן בביולוגיה? כיתה ט'..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הגבר שיעשה אותך (מאושרת), על תשובה לשאלה "יש באשקלון או באזור דרום מכון כלשהוא ללימוד משחק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אליקופטר, על תשובה לשאלה "יש למישהו אתר להכנת עיצובים לגוגל כרום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעלים לפה תמונות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שניתל תירס הוא טבעוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גלואו, על תשובה לשאלה "מה הם עשרת ימי תשובה? דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דרומיים היה לכם אזעקה? שמעתם הדי פיצוצים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היו היום אזעקות באשקלון ועוד כל מיני מקומות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, הייתה פעם אפליקציה שבא היית רושם את השם שלך, והאפליקציה הייתה רושמת מה אנשים היו אומרים עליך. איך קוראים לה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✌ swagirl ✌ , על תשובה לשאלה "תגידו כשהגויים אומרים 'GOD' הם מתכוונים לישו או לא-ל אחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ""אמין מאוד" בדרגת האמינות, מאיזה עד איזה מספר הן? כלומר 70 עד 90 או מספרים אחרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלתי פה שאלה ומחקו לי אותה ורשמו לי בלי פרטי תודה מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפגנים (אפגניסטן) הם אשכנזים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המבין יבין.., על תשובה לשאלה "ב lg g2 מופיע בהגדרו מקלדת הגדרת "כתב יד" מה זה? ואיך מתפעלים אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ששש, על תשובה לשאלה "מישהו צפץ בHTML לעזור לי בעבודת סוכות בבקשה? הנושא הוא טבלאות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כינוי סבבה,לא ככה :) ?, על תשובה לשאלה "אז שיהיה לנו חג שמח? 😁?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכנס החג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה מוזר אבל יש לי דואר שאפשר להיכנס אליו גם דרך (com) וגם דרך (il) שתי הדוארים עם אותו שם וסיסמא אבל זה כאילו יש שתיים במקום אחד איך זה?.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האתר הזה עובד לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוכל להיות נאמנת סטיפס אם הרבה פעמים הורידו לי נקודות אמינות? (לא הרחיקו)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי paz1 , על תשובה לשאלה "היי, יש לכם תוכנות עריכה בחינם לסרטונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Lana del reyy, על תשובה לשאלה "איך אפשר לשנות פה את השם שלי לשם אחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מאמוש111, על תשובה לשאלה "איך אני עושה פלייליסט ביוטיוב? (שכל פעם אני לא אצטרך להעביר שירים, שהשירים שאני אוהבת ינגנו אחד אחרי השני)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה במשתמש שלי של גוגל לשנות את השם מעברית לאנגלית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חלית ?נפצעת ?יאללה למיחזורית , על תשובה לשאלה "איזה יחידה קרבית בצה"ל הכי טובה, אני סתם רוצה לדעת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למי יש apple id שהוא לא צריך או לא משתמש ויכול בבקשה להביא לי? אני ממש צריכה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי *-*, על תשובה לשאלה "כבד זה כשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש לי שני מיילים, אפשר לעשות שכל ההודעות ששולחים לאימייל 1 יעברו לאימייל 2??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כולם יתכנסו בחדר הסמוך - באיזה גוף זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח אתר משלי שאני אוכל להוסיף בו הכל תמונות טקסטים כתבות סקרים יש למישהו מושג איך אני פותחת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה למחוק את המשתמש ולצאת מהאתר איך עושים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "ומרעין בישין"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה סוג שאלה אפשר לשלוח פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בגמילה-מהדיכאון):, על תשובה לשאלה "איך משנים את השם בסטיפס? אני מפחדת שחברים שלי יגלו אותי חחח..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "למה תמיד אחרי שבוכים כואב הראש? ואיך נפטרים ממנו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חלית ?נפצעת ?יאללה למיחזורית , על תשובה לשאלה "מה דירוג האמינות שלי אני מהניד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥😺How? how? miaoo, miaoo, על תשובה לשאלה "איך אני עושה בפוטושופ שמשהו יהיה שקוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחת ...., על תשובה לשאלה "יש כאן דתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Wh C , על תשובה לשאלה "היי, איך אני רואה את כל הקבצים של ה-WORD אצלי במחשב? צריך לכתוב משהו בחיפוש? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו שותה לי מהבקבוק ויש לו איידס הוא יכול להדביק אותי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי wiggle wiggle wiggle , על תשובה לשאלה "היי, כולם, מה השעה עכשיו? תודה מראש!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הפירוש של דעאש? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מעיין:), על תשובה לשאלה "איך נהיים נאמני סטיפס? או נאמני נוער? ומה זה אומר בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עדי (;, על תשובה לשאלה "מה הסטטוס שלכם בווצאפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (ט)יפה מש(ו)געת 3>, על תשובה לשאלה "גשר לצמצום רווחים כמה זמן צריך את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לנתניהו יש ילדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שלמות ^_^, על תשובה לשאלה "איך משנים פה כינוי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥Doctor Who♥, על תשובה לשאלה "כשמחפשים את השם שלי בגוגל מוצאים שם דברים ממש מביכים שכתבתי פעם באתרים, מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאונן ולעשות ביד זה אותו דבר מבחינת דתית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ירד לי 3 פרחים.. למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לשמור חג. איך שומרים חג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים את האמינות שלי באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עדיין יש שביתה בדואר? עוד כמה ימים אני יכולה ללכת לראות אם קיבלתי את החבילה? (הזמנתי אותה לפני 16 ימים).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי .NiceGirl, על תשובה לשאלה "יואו יש לי דירוג אמינות מושלם, מהזה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לשירותך (; , על תשובה לשאלה "איך אני משנה את האתר שיפתח לי כשאני עושה כרטיסיה חדשה בכרום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פינגווין, על תשובה לשאלה "התשובות של איזה משתמש אתם הכי אוהבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מגיעים לטבלה של עונים מצטיינים השבוע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי CrazyOnNaruto <3, על תשובה לשאלה "יש תוכנה שפותחת שולחן עבודה שבה שני אנשים בעלי מחשב יוכלו לעבוד. ביחד למשל: אני כותב קוד כלשהו ואז המישהו מהמחשב השני יכול. לתקן אותי במידה ואני טועה? (ושיהיה בו אפשרות גם שיראו שתי מסכי מחשב שבו יוכלו לעבור עם העכבר ממחשב למחשב)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני משנה גיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי השפן הקטןן, על תשובה לשאלה "איך להתנתק מהגימייל באנדרואיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה האתר הזה של הבלוגים? שמתי לב שהרבה מפרסמים אותו בשאלות.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מתוקה שכזאת , על תשובה לשאלה "תוכנה לעריכת סרטים טובה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -chris-, על תשובה לשאלה "מתי יוצאים לחופש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שהמציא את גוגל היה יהודי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני כאן (;., על תשובה לשאלה "בני/בנות כמה אתם/ן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תעזרו לי לשנות את חיי, על תשובה לשאלה "זה דחווף! בבקשה תענו האם מותר להפסיק את הצום אם אני עומדת להתעלף? (לפי ההלכות*?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קמת בבוקר? כל השאר זה בונוס :), על תשובה לשאלה "לםני כמה זמן היה התאריך 20 בספטמבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה עולה סידור בערך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פנקיי לי, על תשובה לשאלה "יש כאן חרדים באתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים: על מה אתם מתסכלים אופי או יופי? ואיך הייתם רוצים שחברה שלכם תהיה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי הלהקה האהובה עליכם? ( אם זה וואן דיירקשן - תחסכו ממני )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לדעתכם היה קודם הדינוזאורים או אדם וחווה? הרי לבנות יש מחזור בגלל שחווה חטאה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהבתת , על תשובה לשאלה "התחלף השעון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי חופשת סוכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נועה<3 אני אכה אותך בטוסיק, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Gamer Girl ^•^, על תשובה לשאלה "למי יש גשר בין כיפור לסוכות? ומי בבית עכשיו כמוני? 😋?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי סוכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לראות דרך המחשב איך נראה החדר אוכל של המלון פריוליג באילת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מחוקה, על תשובה לשאלה "תגידו יש אפליקציה לאתר הזה? כי דרך האינטרנט של הפלאפון זה לא נוח..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥~Stars Dance~♥, על תשובה לשאלה "שבוע טוב לכולם! איך עבר הצום שלכם? לי היה לא קשה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביטול צפיית אנשים בחברי בפייסבוק - איך אפשר לבטל את האפשרות שאנשים מבחוץ יראו מי החברים שלי בפייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו מאיזה גיל ילדים יודעים להשתמש בגוגל חיפוש, וסתם באינטרנט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי...D:, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך מזיזים לשעון חורף? וזה שעה אחת קדימה או אחורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -Aomike-, על תשובה לשאלה "למה בישראל יש כמות כל כך קטנה של כוכבים בלילה? הייתי בחול, וכמות הכוכבים שרואים שם מטורפת. אבל רק פה בקושי רואים בלילה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי PAZ3, על תשובה לשאלה "מתי החופש הבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עדידוש, על תשובה לשאלה "אמרו לי שיש לי חן. מה זאת אומרת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית xp 1, על תשובה לשאלה "ממחר זה כבר שעון חורף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ויוה לה טראנס (;, על תשובה לשאלה "איך היה הצום כולם? (-:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בוםםםםם, על תשובה לשאלה "חולני יכול להחליף את המילה נוראי? (מבחינת המשמעות של המילה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית 269, על תשובה לשאלה "חחח מה הקטע שסטיפס שמו תמונות של כוסיות בשני הטיפים הראשונים, ואין קשר בין התמונה לטיפ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים "הוא צדק" בעתיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דיירקשנית😻., על תשובה לשאלה "מותר לשים קרמים בכיפור? מותר לשטוף ידיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמא שלי לא יהודייה אבל אבא שלי כן.. נולדתי בישראל.. אמרו לי שרק ליהודיים מותר להתחתן בארץ.. זה נכון? אני אטוס לחול כדי להתחתן ואף אחד לא יבוא לחתונה שלי? מה זה החוק הזה -,-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דיירקשנית😻., על תשובה לשאלה "אמורים ללבוש לבן בכיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אוטובוסים היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♕ FUCK Y'ALL ♕, על תשובה לשאלה "מותר להיות עם לק בכיפור אם מרחתי אותו לפני הצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פנתרה _שחורה3:, על תשובה לשאלה "מותר לנקות בצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "צמים? עם מים או בלי מים? בני כמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע הדלקת אור בתוך מכונית הנוסעת בלילה מפריעה לנהיגה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה יפה עם לב שלא פועם , על תשובה לשאלה "אסור להתאפר בכיפור נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אסור לזוגות לגעת אחד בשני ביום כיפור? האם מותר להם לפחות להיפגש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ortalitopi, על תשובה לשאלה "החיילים ששומרים ביום כיפור איך הם יכולים לצום? זה ממש קשה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אף אחד לא הלך לבית הספר היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלת נוער אני בת 14, אני לא צמה ביום כיפור אבל זה לא אומר שאני לא יהודיה, למה כולם אומרים שמי שלא צם ביום כיפור לא נחשב ליהודי? אני פשוט לא מצליחה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה צריך לצום ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♫ Music Is My Life ♫, על תשובה לשאלה "מותר לעשות שיעורים ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נועה(:(:, על תשובה לשאלה "לצום או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם נכנסתי לחדר ובטעות הדלקתי את האור וישר סגרתי. זה נחשב ששברתי את הצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר להדליק בזמן הצום מזגן או מאוורר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביום כיפור מותר לנגן (על גיטרה)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לשטוף פנים ביום כיפור? יש לי מלא חצ'קונים ואם אני אפילו לא שוטפת פעם אחת אז נהיה לי הרבה יותר..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ortalitopi, על תשובה לשאלה "יש למישהו אייפון 6 או 6 פלוס? איך הוא? הוא באמת מתקפל לכולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Good Girls ARE Bad Girls, על תשובה לשאלה "מותר ביום כיפור לקחת את הגלקסי שלי איתי למקרה חירום ולדעת את השעה, אבל אני לא אלחץ על הכפתור של ההדלקה כל פעם, אלא אנופף וזה גם פותח את הטלפון.. זה נקרא לעבור על החוקים, אני צא נוגעת.. ואם הוא נדלק מעצמו, זה בסדר? גי לפעמים הוא כן?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אתאיסטית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה כותבים בבלוג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥.Okay? Okay♥, על תשובה לשאלה "יש משתמשת בסטיפס שמחפשת דרכים להעלות את מספר הפרחים בפרופיל, ואני מפחדת שהיא תצליח. אולי האתר יקרוס? האתר הזה עוזר לי מאוד... השאלה: אין דרכים להעלות את מספר הפרחים בסטיפס נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעשות תאוריה לרכב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית 269, על תשובה לשאלה "מתחילים את הצום מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דפקו לי בדלת וברחו, לדווח למשטרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית 269, על תשובה לשאלה "מה אומר המשפט "גמר חתימה טובה?"?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לא לצום ביום כיפור? ותיתנו לי סיבות למה צריך או למה לא צריך.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Auosh, על תשובה לשאלה "איך מוחקים את כל ההסטוריה מדפדפן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו נבדל בכדורגל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לירון (: , על תשובה לשאלה "מה הקטע של ההודעה הזו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נבוך, על תשובה לשאלה "תכנון מקומות ישיבה בעזרת אקסל - שלום לכולם, אני מורה ומעוניין לסדר את המקומות בכיתה לפי העדפות של התלמידים (כל תלמיד רשם על פתק 5 העדפות) הבנתי (גם לפי הקישור) שאפשר להיעזר באקסל, אשמח להסבר איך דיוק (ואיפה אני רושם את הפקודה?)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מגישה בקשה לנאמנות, ואני שכחתי את הסיסמא של האימייל שלי, הם בכל זאת שולחים פה בפרטי אם אני נאמנה? ולמה הם בכלל צריכים את האימייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ^~^הסוס הלבן על האביר השחור^~^, על תשובה לשאלה "אז המורה שלי נתנה לי לעשות דף אנשי קשר לכתה ושכחתי עם איזה תוכנה לעשות, ואני רוצה לסיים עם זה מהר, איזה תוכנה להשתמש דחוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אופק, על תשובה לשאלה "אם מישהי אמרה לי שיש לי מנת משכל צנועה, אבל היא אמרה שיש לי אינטלגנציה רגשית מאוד גבוהה וגם כשררונות יצירתיים מאוד חזקים, זה אומר שאני מטומטמת? או שהיא חושבת שאני מטומטמת? נפגעתי מאוד. אני רוצה לסלוח עכשיו לפני יום כיפור. אבל קשה לי. איך סולחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי enjoy you life, על תשובה לשאלה "אמאלה מה זה? מי שמבין בפלאפונים חחח דחוף:p?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לסגור תאתר שלי בגלל יום כיפור ואז להחזיר אותו שיצא, מה אני צריך לרשום? נגיד "האתר נסגר למבקרים עד צאת יום כיפור" תנו לי סגנונות כאלה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I got blisters on my fingers!!, על תשובה לשאלה "אתם ידעתם שיש פה רדיו בסטיפס? זה חדש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בי''כ לא נועלים נעלי עור.. מה תנעלו? נעלי בד? או גומי? או קרוקס.. לי נראה שהכי מכובד לבית כנסת נעלי בד..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק לדעתי זה אידיוטי שילדים בכיתה שלי קראו לי "גויה" ו"נאצית" כי אני לא צמה בכיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן אמור להגיע באייבי משהו שמזמינים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני הרבה זמן מחקתי איש קשר.. ואני עכשיו רוצה להחזיר אותו יש אפשרות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי we live once, על תשובה לשאלה "סיפור היסטורי שעוסק בקראית שמע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להיות פעילים נגד גזענות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ויוה לה טראנס (;, על תשובה לשאלה "תגידו בתכלס.. למה אנחנו חיים? בשביל להנות? זה לא ניראלי ככה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "איך הפרק הראשון? זה כתוב טוב? הרעיון נחמד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך בנויה כתובת אימייל של ג'ימל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מעצב דמויות כאלה? אני רוצה ללמוד אבל לא יודע באיזה תוכנה...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שיראלי ♥, על תשובה לשאלה "איך שמים תמונה ברקע של הדף וורד? שאני אוכל לכתוב עליה ברכה. תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם הורדתי אופיס 2007 עם סריאל... זה לא חוקי? ואם אני מוחק את זה... אז כבר לא יבואו אליי? (במידה וזה לא חוקי)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאת עם החיוך הכובש ;), על תשובה לשאלה "מתי מתחיל חופש סוכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתבת, על תשובה לשאלה "יש לי גלאקסי 1 למה אני לא יכולה להוריד סיקרט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי &החיים זה לא הכל&, על תשובה לשאלה "מתיי דרגת האמינות עולה ומתיי יורדת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לכל המשפחה שלי היה פצעי בגרות בגיל מוקדם, ואני כבר בת 15 ואין לי בכלל פצעים, זה הגיוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מזה נתב"ג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אם זה לא במיטה אז אל תצעק, על תשובה לשאלה "מה הקטע של הכבל תת ימי? כולם מדברים על זה לא הבנתי כלום.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נאמני נוער/סטיפס שמוחקים שאלה/תשובה יכולים לדעת למי הם מחקו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח בערך לקרוא ספר של 300 עמודים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לבקנית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשפר את מהירות הריצה שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אל תשאלו ואל תדעו(פרשתי סופית), על תשובה לשאלה "איזה חמודים סטיפס^-^ הם שלוח לי הודעה! הם שלחו את ההודעה הזאת לכולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי eden_cohen, על תשובה לשאלה "איך עושים בגלאקסי 5 שאם אני מוריד את העיניים למטה אז גם המסך יורד למטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון בגלאקסי יש את הקבצים שלי? שיש שם תיקיות עם מה שיש בטלפון ואפשר למחוק שם הקלטות שמע מהווטסאפ אז יש כזה דבר באייפון? כאילו מקום מיוחד שאפשר למחוק כאלה דברים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בקיק יכולים לגלות מי אני? ועם המשטרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים\דתיות להתייעץ על משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה חוגגים את ראש השנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Love Food., על תשובה לשאלה "שאני עושה ריצות והליכות, זה פוגע לי בגדילה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "כולם חווים לב שבור בחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי החמודה!, על תשובה לשאלה "אני חושבת שחברה שלי מתכתבת אם חבר שלי בוואצאפ, אם אני ימחק תווצאפ שלי ויתקין מחדש אם המספר שלה אז אני יראה את ההודעות ששולחים לה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מזה חשבון בגוגל? והאם לכל אחד יש חשבון בגוגל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מימון נסיעות למחוייבות אישית - כיתה י׳. אני וחברה רוצות לעשות מחוייבות אישית בעיר ליד, בבית חולים. הבית ספר אמור לממן את הנסיעה או שלא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחתשעוזרתמהלב, על תשובה לשאלה "גשר בשיניים באמת עוזר? רק למי שהיה גשר שיגיד לי אם רואים שינוי משמעותי ואם זה יפה אח"כ טנקסס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מרלין., על תשובה לשאלה "מה השעה? לא הבנתי כבר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הציטוט/פתגם האהוב עליכם? אם זה משיר תכתבו מאיזה שיר הוא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "אם בחור עם איידס מקיים יחסי מין עם בחורה שגם לה יש איידס, והם מביאים ילד לעולם. לילד יהיה איידס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אופ אני לא יודעת במה לבחור לעשות מחוייבות אישית מה כדאי? אני מבאר שבע אם זה חשוב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דתיים: מתי יוצא הצום ביבנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שתמצאו_כינוי_דברו_איתי!!, על תשובה לשאלה "למה לכולם השתנה השעה בבוקר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עכשיו חורף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי בנים מיתבגרים ומבינים שעדיף מישהי נורמאלית שהם באמת אוהבים מלהיות סטוציונרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי "הילד עם קעקוע הדרקון", על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהבוקר צמתי אבל שחזרתי מהבית ספר אז שחכתי מהצום ושתיתי בקבוק שוקו קטן. ואחרי זה נזכרתי ועכשיו אני מרגישה ממש רע אני יכולה להמשיך לצום או שכבר שברתי...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי GH2013, על תשובה לשאלה "מי צם היום? שיהיה צום קל לכל הצמים מי שלא יודע - היום צום גדליה.. מידע:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר לחפוף את השיער כל יום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החליפו את השעון או לא? מישהו מוכן להגיד לי מה השעה?! זה דחטף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום שתי ילדים מהכיתה שלי התחילו לצחוק לי על השיניים ועל הגשר וזה ממש העליב אותי. כל שנייה בשיעור הם קראו לי והתחילו להציק לי. והיום ילד אחד בשיעור מתמטיקה התחיל להגיד לי שהשם שלי הפירוש שלו הוא מחלה ודברים כאלה. זה ממש פוגע!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤❤❤TheElephant❤❤❤, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני מנסה להכנס ל"מסרים" בסטיפס זה מראה לי את מה שיש בקישור... מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שינו תשעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "שכנה שלי שהיא גם חברה שלי נפגשה עם חבר שלה ולא הזמינו אותי. תמיד כשהם נפגשים הם מזמינים אותי. זה קצת מעליב. למה הם לא הזמינו אותי גם הפעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "איך לחשוב באופן שכלי לחלוטין ולהיות מנותק מרגשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימ*ת, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיש לו בן משפחה מפורסם או שעובד בהפקה כלשהיא, ויכול לעזור לי להשיג אודישן או מישהו שכבר עשה אודישן? אני רוצה להתקשר לגיורא חמיצר או לעודד רז (הבמאי של גאליס ) ולנסות לשכנע אותם לתת לי הזדמנות, אבל לא נעים לי להפריע להם. בבקשה תעזרו לי! (:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז... איך עבר עליכם החג? 😏?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה? איזה צום יש מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חשבון gmail ואני רוצה לשלוח הודעה לחברה שהמייל שלה בwalla. זה אפשרי לשלוח הודעה מגימייל למייל רגיל בwalla??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי English love Affiar, על תשובה לשאלה "יהדות הולכת לפי האמא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ערים בעולם שמתחילים ב-פ/ע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Maya-Cat~Lover, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, אתם יכולים לעזור לי? אני כותבת רומן ואני רוצה שיהיה כמה שיותר שימוש בשפה גבוהה, תוכלו לכתוב מילים\ משפטים בשפה גבוהה? כמו למשל: צליל מחריש אוזניים וכו'?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חתיייך בנדרר #SWAG , על תשובה לשאלה "מי רוצה להקים חבורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפס:<, על תשובה לשאלה "איך למחוק שאלה/תשובה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -Aomike-, על תשובה לשאלה "יש פה בסטיפס איזשהו חוק שאוסר על מסירת קישורים שהם "סוטים" או בקשת קישורים? נראה לי יש פה נאמן שממציא לעצמו חוקים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר פה לפרסם את הערוץ שלי ביוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה מישהו שהוא נאמן סטיפס שיש לו למטה מ2500 פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אין לי כוח לבחור כינוי, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? זה לא נכנס...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עונה ושואלת ♥️, על תשובה לשאלה "בחיפוש גוגל אם אני כותובות משהו באנגלי ויוצא לי תוצאות חיפוש, באנגלית יש אפשרות לתרגם אוטומטי לעברית כי במחשב יש את רק באייפון, אין?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה למחוק דברים ששיתפו על הקיר שלי בפייסבוק? או למחוק תגובות לתמונה או פוסט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •ƒяσzєη ιη тιмє•, על תשובה לשאלה "מי חושב שצריך להעיף את הנאמנים? למה? אם אתם חושבים שכן תרדו עד הסוף ותעשו לי לייק -,-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלת דת - אם אני ספרדיה (מעדות ספרד), ובעלי לעתיד יהיה אשכזי, אז לפי אילו הלכות הילדים ילכו? כאילו זה לפי מה שבא להם, או שזה לפי עדה של אחד ההורים? תודה לעונים..♥?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להמליץ לי על אתרים טובים לפרסם שם בלוג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי גלאקסי 3 ואני מעוניינת לעדכן גרסא. רציתי לעדכן לבד אבל חברה שלי אמרה לי שהכי מומלץ ללכת לעדכן באחת החנויות. מישהו יודע כמה זה עולה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מי שקורא את זה סוגד לי(;, על תשובה לשאלה "להגיד לו שאני אוהבת אותו? או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אמחק את הוואטסאפ ואוריד מחדש, השיחות ישמרו לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה יחסי מין נגועים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני קונה אייפון 5S אני אקבל עם הגירסה הישנה או החדשה? ואיזה צבע עדייף? עוד כמה דקות אני הולכת.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני עושה לייק למישהו בסיקרט הוא יכול לדעת מי אני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'm a pretty unicorn :), על תשובה לשאלה "חיברתי את המחשב הנייד לטלוויזיה כרגיל כדי לראות סרט ופתאום אין קול מהטלוויזיה (המחשב חדש). כאילו רואים בטלוויזיה אבל לא שומעים ממנה שומעים מהמחשב.. וכשהעברתי לערוצים שמעו מהטלוויזיה מישהו מבין במחשבים ויכול לעזור? פליז תענווו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחד שצריך עזרה, על תשובה לשאלה "שכחתי את הסיסמה של הגלקסי שלי (ויש לי גירסה 4.1.2) אבל המכשיר פתוח (אם אני מכבה את המסך אז המכשיר ננעל) אפשר עזרה איך לבטל את הסיסמה? דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ilikebands, על תשובה לשאלה "מה זה ios 8??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית011, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך לעשות התראת גוגל? כאילו כל פעם שיש כתבה על משהו מסויים מופיעה התראה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה משמעות המשפט "דם סמיך ממים"? למה מתכוונים כשאומרים אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לומדת בבית ספר שהוא א'-ח' המורה שלי אמרה לנו שהשנה יהיו לנו חניכים מכיתות א'. מישהו יכול להסביר לי הכל על זה? נפגשים איתם? מה עושים איתם? תסבירו למי שיש ניסיון בזה בבקשה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -happy-, על תשובה לשאלה "יש מישהו שמבין בhtml ובפתיחה שלו בגוגל chrome??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ShinYawn, על תשובה לשאלה "מה עושים עם כל הדברים של מישהו אחרי שהוא מת? (כולל נגיד מזכרות שלו מכיתה א' שהם חסרי שימוש, משמעות או ערך לאנשים אחרים, כל הניירת שלו וכאלה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אתרים שמציעים לשים מודעות שלהם כמו google adsense??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי את האפליקציית noknok ומקודם התקשר אליי משם מספר מוזר וניתקתי ושהלכתי ליומן שיחות הופיע בכתב ערבית, והמספר הזה חופר לי ואין לי מושג מי זה! ואיך הוא השיג את המספר שלי מהאפליקצייה? כי כתוב שהוא התקשר משם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שום שם, על תשובה לשאלה "איך להוריד iOS 8? תודה מראש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ITS ME IDIOT, על תשובה לשאלה "מה זה להאיץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים! אחרי השירותים צריך ליטול ידיים, לברך על הנטילה ואז לברך אשר יצר? או שרק מברכים אשר יצר בלי נטילה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה דיבור בקיק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד power point בחינם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טלאלי, על תשובה לשאלה "למה כתוב לי שאני מנסה להוריד את ios8 "נשלחה בקשה לעדכון"? זה כבר תקוע ככה שלוש שעות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו נולד ב28.2 איזה מזל הוא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רינגו סטאר ☮♥ , על תשובה לשאלה "כמה כוכבים יש ביקום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אנשים כל כך מתרגשים כשספר תורה נופל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאין לי wi-fi הגאלקסי כותב H או H+. מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "האזעקות שהיו בעוטף, היו שווא? הרי אמרו שהיה נפילות בשטחים פתוחים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שובו של ה: ד.פ , על תשובה לשאלה "היה היום אזעקות? אם כן איפה והאם יורט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי YehudaTvl, על תשובה לשאלה "איך אפשר למען אימייל משולח ספציפי לתוך תיקיה או משהו כזה. העיקר שלא יהיה עם כל הדואר הרגיל? תודה ענקית לעוזרים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית123;;) , על תשובה לשאלה "איך עושים העתק הדבק במקלדת ניראה לי זה משהו עם c v.??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדברים האלה מתחת לחצאית?XD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני בודק כמה פעמים חיפשו את המילה בגוגל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אוכלים תפוח בדבש בראש השנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה ארצות (ומהם שמות התחנות) נדד הרמב"ם? ובאיזה שנות. מי שעוזר תודה רבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה מונולוג? מה זה דיאלוג? מה ההבדל ביניהם? תודה לעוזרים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא ידעתי שאם יש לי ג'ימייל זה אומר שיש לי חשבון גוגל חחח, חשבתי שזה רק מייל. קיצר, אם אני מגיבה על סרטונים ביוטיוב דרך החשבון הזה אנשים יכולים למצוא איפשהו את מה שאני מגיבה? כאילו חוץ מלהיכנס לסרטון במקריות ולקרוא בתגובות אנשים יכולים למצוא את זה איפשהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני אמור לדעת מתי לשים עם או אם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא הבנתי: מותר לעשות אפליקציה לסטיפס או לא? כי אם יהיה מותר אני יכול להכין.. אז מותר או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים - האם יכולה למצוא חן בעיניכם מישהי מתולתלת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✌music✌, על תשובה לשאלה "אכפת לכם מה אנשים חושבים עליכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לבנים יכול להיות גם שחורים על האף? כי אף פעם לא ראיתי בן עם... ואם אין להם, למה לבנות כן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נפרדנו.. הוא נפרד ממני, סיבה לא ידועה, איך לנקום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הודיה, על תשובה לשאלה "יש לי גלאקסי 5 ושכחתי את הסיסמא שלי איך אני משחזרת אותה? אמרו לי דך הגיימיל אבל אני לא יודעת איך! עזרהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ד=D, על תשובה לשאלה "מה הכישרון שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית בכינוי, על תשובה לשאלה "תמיד רציתי לפתוח אתר באינטרנט! איך פותחים אתר באינטרנט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "מה זה נוקנוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "mמזה הטרוסקסואל? ומזה טרנסג'נדר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם הwi fi שלי פתוח בלי סיסמא והשכן גולש על האינטרנט שלי כל הזמן, אני יכולה לחסום אותו או לא לאפשר לו חיבור בדרך כלשהי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הצוחקתת:), על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לדעת מה הדירוג אמינות שליי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אסמא הזאת ממתים לרגע באמת ערביה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם פטיש , על תשובה לשאלה "יש בגרות בתנ"ך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעניקים פרח, כאן, בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Live your LIFE!!!♥, על תשובה לשאלה "בת 14.7- אם אני עושה תאוריה עכשיו זה יחזיק עד הרישיון או שאני צריכה לעשות עוד פעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה היא המשנה? ומי כתב אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מורידים סרטון לטלפון מהפייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זה 200 דולר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כשאני שואלת שאלה באתר הזה ושולחת קישור מצורף זה כותב לי אנא הזן כתובת תקנית.. זאת הכתובת מהאיביי עשיתי העתק הדבק מה לא בסדר? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לקנות גלקסי חמש מחנות, ולעשות חבילת גלישה וכל זה בחברה? או לקנות בחברה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "עברתי היום תיאוריה! איזה כיף ברוך השם, ושבת שלום לכולכם! שומרים היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המשתמשים-אתם יכולים לדעת מה המייל שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לכתוב למורה לשעבר לברכה לראש השנה? משהו מהלב עם אהבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לי לרשום אם אני שומרת שבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההורים רבים מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי כתב לי בוואטאפ שהוא רוצה לדבר איתי על משהו והוא מצטער אם אני יפגע. אני מפחדת להכנס לוואטאפ הלב שלי על 200. מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מאמי תקרא לחברה שלך!, על תשובה לשאלה "מה זה האפליקציה סיקרט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חייב את תוכנת אגרון של משרד הפנים להורדה - למישהו יש? איזה קישור לתת לי אשמח מאוד תודה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מסתכלים במפה של גוגל אפשר לראות את דמותו של משה יצאלכםלראות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני כותבת שאלה אפשר אחרי זה למחוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השנה זה שנת שמיטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דרך להטעין בטריה של גלקסי בלי הפלאפון? יש לי 2 סוללות ואני רוצה שכל פעם שסוללה אחת נגמרת אני אכניס את השניה, אבל אין לי איך להטעין את זה, יש לכם רעיון חוץ מלהחליף כל פעם את הסוללה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מה אכפת לכם איך קוראים לי?!, על תשובה לשאלה "עיתון ראש 1. מקבלים פעם שבשוע או פעם בחודש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נחמן רמה 242, על תשובה לשאלה "האם מותר לנשק מישהו על הלחי כשמצוננים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש איזה אתר שבו אני יכולה לפרסם באופן אנונימי את השירים שלי לביקורת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה עולה גאלקסי 5 (לא S) וכמה איפון 5 (לא S)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח למכתב להגיע בדואר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חיילים יקרים,אתם בליבנו תמיד♥, על תשובה לשאלה "אייפון 6 יהיה נגד מים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני גורם לסטיפס לא להסתיר את הגיל שלי? תודה מראש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יהיה היום עוד פרק של מתים לרגע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי BeHappy❤Demi (קצת פרשתי), על תשובה לשאלה "לתלמידים שעלו לכיתה י'- גם לכם יש מחוייבות אישית 60 שעות כל שנה עד י"ב? ממש הגזימו לדעתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה יום מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פדופיל בבת זה פדופילית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזשהו אתר של שאלות אבל רק לדתיים וחרדים? שאפשר לשאול שאלות על הדת ומצוות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזו מערכת הפעלה טובה יותר, אנדרואיד או IOS??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הלו קיטי, מה נישמע?, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו כיתה ח׳- באולם קולנוע 390 כיסאות, שני שליש מהכיסאות מרופדים והשאר לא, מה מספר הכסאות המרופדים? אני יודעת שהתשובה אמורה להיות 260 אבל איך עושים תדרך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים- אם יש מישהי יפה, ילדה טובה ואתם דלוקים עליה אבל היא סיפרה לכם שכשהיא היתה קטנה אנסו אותה. תרצו אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Danino My Love, על תשובה לשאלה "אייפון 6 הוכרז בתחילת ספטמבר.. אז זה אומר שהוא יגיע עוד 3 או 4 חודשים..?:' (?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחת_והיחידה, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני מתחברת לפייסבוק מהמחשב הוא שומר לי את המייל, איך לבטל את זה? (גוגל כרום).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמעתי שמישהי נפרדה מחבר שלה אחרי שהוא סיפר לה שהוא חולה בסרטן. אני חושבת שזה אכזרי לעשות דבר כזה במקום להישאר איתו ולהיות לצידו לא משנה מה קורה, מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי daviddd, על תשובה לשאלה "הייה לי תמכשיר גלאקסי 2 וקניתי עכשיו תמכשיר G3 יש לי כבר גיבוי בתוכנה KIES ואני רוצה להעביר תגיבוי לG3 הבעיה שהתכונה KIES לא מזהה לא תמכשיר! מה אפשר לעשות? תודה רבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי אתמול אייפון 4 והיום קנו לי גלאקסי 5.. הוא טוב? מה החסרונות שלא? כי ההתרונות אני יודע...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥אל תתרבו♥, על תשובה לשאלה "יש בגלאקסי אפליקציה שמראה את ההודעות בוואצפ מבלי להיכנס אליהם איך קוראים לאפליקציה הזאת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Be Alright ♥, על תשובה לשאלה "איך אפשר למסגר את הדף ב-Word 2007??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעלים את דרגת האמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנשים אחרים יכולים לראות את האימייל שלי בקיק? איך להיות בטוח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אינטלגנציה רגשית וחכמת חיים זה אותו דבר? אם לא, מה ההבדל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עכגמ, על תשובה לשאלה "זקן בן 80 יכול להכניס נשים להריון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך זה הגיוני שאם כותבים משהו בגוגל מהמחשב בסלון זה מופיע בפלאפון של אמא שלי בהיסטוריה? למה זה קורה? ואם אני כותבת בגוגל במחשב שאצלי בחדר הוא גם מופיע בהיסטוריה של הפלאפון שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה- אפשר להוריד למישהו אחוזי אמינות כי הוא לא השקיע בתגיות? כי כרגע מחקו לי שאלה בגלל הסיבה הזאת...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי yo yo , על תשובה לשאלה "יש נשף בסוף כתה ט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מדווחת על חשבון פייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דויד שרעבי, על תשובה לשאלה "gmail - שלום רב, יש אפשרות ב gmail לרכז לי את כל ההודעות שלא נקראו כדי שאוכל לעבור עליהם ברצף? לא מצאתי הגדרה כזו. הבעיה היא, שאם יש לי מיילים שלא קראתי והם מפוזרים צריך לחפש אותם אחד אחד, אני מחפש שיטה שבה אני יכול לקבץ אותם יחד. תודה רבה מראש.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת לבית הכנסת פעם אחת, להתפלל בשישי (לא היום) אבל איך הולך הסדר של התפילות? מוסיפים לשבת נכון? אני מפחדת להסתבך עם הסידור באמצע תפילה ולהפריע למתפללים (כאילו בשביל לשאול אותם)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההורים שלי מצאו את כל הסירטונים שהסרטתי את עצמי ערומה ומאוננת, מה לעשות? הם אמרו לי שזה בסדר לעשות את זה ושבסדר שאני מגלה את המיניות שלי ובלה בלה אבל לא צריך להסריט את זה.. (ככה הם אמרו) הם צודקים? ודי לא לישפוט.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גלקסי חמש כבר שבוע וחצי ורשום לי לעדכן גירסה.. כדאי לי? רגע ישמרו לי כל התמונות והשירים והכל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה זה קראים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהו בארץ מתאבד מראים את זה בחדשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון זה הילד הערס שהכניס לשאולי מהפרלמנט סטירה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I can be who I want to be, על תשובה לשאלה "אתם לומדים בשישי? אני לא:P מותר לי להשוויץ קצת D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עם אני בת 17 אני יכולה לנהוג לבד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חיילת של אלוקים :)), על תשובה לשאלה "קיבלתי 55 בבגרות בהיסטוריה, זה עובר? (רק מי שיודע בוודאות)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אהבה זו מילה יפה., על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות ישלי? בוקר טוב ^^?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו סינן אותי והוא מחובר איך אני יכולה להכניס לו?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לתמר 400 שקלים. תמר הוציאה 30% מכספה. כמה כסף נשאר לתמר? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אפליקציה לגלאקסי שמחברים בה סירטוני וידאו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מקבלת הודעות לווצאפ אחאי הרבה זמן מישהו יודע למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יוניק, על תשובה לשאלה "איך רואים טיפים שכתבתי בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך משנים שם בפייסבוק?!?!?!?!??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I NEED YOUR LOVE.., על תשובה לשאלה "מי מכיר את ההרגשה הזאת של הלב שבור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי smile....:), על תשובה לשאלה "אוף כבר נמאס לי.. יש לי חבר.. ואני ממש אוהבת אותו.. הוא מתעלם ממני ובקושי מתייחס אליי. כבר דיברתי איתו.. ואנחנו באותו בית ספר ובאותה שכבה וביקשתי שנהיה לבד בהפסקה.. והוא אמר לי שאני אבוא לכיתה של חברים שלו. אני רוצה להיות איתו לבד שנדבר.. מה לעשות? בני 16?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך חירשים מסתדרים בלי לשמוע מוזיקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "על איזה שאלות אתם הכי אוהבים לענות? באיזה נושא/תגיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "1.76 לכיתה י' (בן 16 עוד חודשיים) זה נמוך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Shelly~, על תשובה לשאלה "איזה יום היום ומה השעה המדויקת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמתי אתמול גשר האורטודנטית אמרה לי שזה ל6-9 חודשים ובאינטרנט אני קורא שלכולם שמו שנתיים זה הגיוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך היה היום הראשון שלכם בבית הספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יושבים בכיתה לבד או ליד מישהו? ואתם חדשים בבצפר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאני שולחת הודעה בפייסבוק, זאת אומרת שאני לוחצת על "massage" אז רק מי שאני שולחת לו את ההודעה רואה, נכון? זאת אומרת זה לא מתפרסם על הקיר או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני חוסמת מישהו בפייסבוק, הוא יכול להיכנס לפרופיל שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפס סתם הומופובים מיושנים, על תשובה לשאלה "וואי איזה עצבים ארבע שאלות ברצף שרציתי לענות עליהם נמחקו, מה קרה? עצבניים היום? השאלות היו בסדר גמור ולא עברו על שום חוק, תעשו בדק בית סטיפס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Shelly~, על תשובה לשאלה "כמה אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המורה שלנו מכריח אותנו להביא חפץ שמתאר את החופש שלנו מה אפשר לקחת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי fighter!!, על תשובה לשאלה "כמה שעות אתם לומדים מחר? אני לומדת 4 שעות והאחרונה היא טקס.. ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ דירקשנס בווריד♥, על תשובה לשאלה "יאלה בית ספר מחר! ווהוו מי מוכן ללימודים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מקירים המקלדת של הגלאקסי ששומרת מילים אני מוחק את המילים והם חוזריםלמהזהככב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברה שלי איתגרה אותי באתגר הקרח בשעה 17:20, זה אומר שיש לי עד מחר ב 17:20 לעשות את האתגר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה בירושלים? כיאלו חברון זאת שכונה בירושלים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פגעתי בידידה שלי שוב בלי כוונה… והיא לא עונה לי. איך לגרום לה לסלוח לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ויוה לה טראנס (;, על תשובה לשאלה "באפליקציה noknock שמראה איך קראו לך כאיש קשר זה מראה לי רק 5 למה?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר אם מישהו אומר לי: "אל תשלי את עצמך". למה הוא מתכוון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון ששניצל זה טעים? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סלחו לי אדונים נכבדים, אך האם זהו המקום בו גולשי האתר מדסקסים יחדיו בצוותא או שמא טעיתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הבנתם את הכינוי שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי בצו ראשון מעטפה ריקה עם תא דואר מה צריך לעשות איתה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Elina :), על תשובה לשאלה "לכמה זמן הפסקת האש נמשכת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי G&Y_B, על תשובה לשאלה "בשיר פנים קרות של איזי, בפזמון, מה הוא אומר? מעדיף או מה עדיף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים לעונה בכיר?😣?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה "נטל" כאילו שבנאדם קוראים לי "נטל"? מזה אומר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי בצרה , על תשובה לשאלה "מישהו יודע למה חיבר רבי יהודה נשיא את המישנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מבטלים את הצליל של העדכונים בגלקסי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מוריד שירים מהיוטיוב לMP שלי? (ואני חייב ITunes?)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איך מפעילים את הפעולה ביד אחת בגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דיירקשנית 1, על תשובה לשאלה "יש לי גלקסי 5. איך קוראים לאפליקציה ששמים קוד ומי שטועה בקוד אז זה מצפצף? עוד משהו נשפך לי על המקש בית של הפלאפון ספריט והמקש דביק ובקושי זז יש אולי דרך להוציא את הדביקות חוץ ממגבונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ דירקשנס בווריד♥, על תשובה לשאלה "יש הגבלה למספר הפרחים שאפשר לתת ביום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית כפרה! (:, על תשובה לשאלה "נאמני נוער יכולים לראות מי כותב מאנונימי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאת שישלה מלא סלפי עם חיילים❤, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות ישלי? תודה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה אומר שוד מזוין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תודה :), על תשובה לשאלה "איך אפשר למחוק שאלה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ☺☺, על תשובה לשאלה "היי,.. מישהו יודע כמה עולה כרטיס sd לגלקסי 4? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי כתב את התנך? ותצרפו גם הוכחה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אור, על תשובה לשאלה "אני משתמשת חדשה ואין לי בדיוק מושג איך נותנים פרח?<?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוא מדהים והוא לא מבין את זה.. איך אני יכולה לגרום לו להבין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה כומתה שחורה בצה"ל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "אני נהדרת, נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפסית, על תשובה לשאלה "איך מורידים שירים באיי טיוב? (בפלאפון)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♀ Always glad to help ♀, על תשובה לשאלה "שאלה לתושבי הדרום- מה לגבי הבתי ספר שלכם? דיברו איתכם לגבי הלימודים? מה תעשו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף עזרה! בנוקנוק, אם הילד/ה לא רשומים אצלי באנשי קשר אבל הם היו באנשי קשר שלי פעם זה עדיין יהיה רשום לי איך הם קוראים לי בנוקנוק? או שיהיה רשום איך אנשים קוראים לי רק אם הם באנשי קשר שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מלכת הצ'יפס!, על תשובה לשאלה "יש אפליקציה שאיתה ניתן ליצור בקלות טבלאות באנדרואיד? אם כן איך קוראים לה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אז ככה הטלפון שלי הלך לתיקון אתמול אז המוכר אמר לי שכל התכנים ימחקו (אפליקציות וזה ) ולא עשיתי גיבוי, ובטח הטלפון יחזור שצריך להכנס לחנות מחדש ומייל וזה, אז אם אני זוכרת את הגימל שלי ואני יכתוב אותו בחנות אז כל האפליקציות יחזרו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה פלטפוס ברגל? איך יודעים שיש לך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באתם לענות על שאלה ואתם רואים שלא נותנים עליה פרחים, אתם לא תענו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אתם מתגעגעים לבית ספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאתם מקבלים פרח אתם חוזרים לעמוד של השאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי #אני#צריכה#כינוי!, על תשובה לשאלה "מי אתם חושבים שינצח בגמר האח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתגעגעים לבית ספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Noaaa16, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלי? אני מהאייפון..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גשר שמים אחרי שכל השיניים כבר נפלו ואין עוד שיניי חלב? אני בת 13 ואני עושה עוד חודש ואני לא בטוחה לגבי זה בכלל תמיד השיניים שלי צמחו וירדו לאטט לאט..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אור גדול עולה מתוך החושך XD, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עידו החתיך, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לבדוק לי מה הדירוג אמינות שלי? אני מהאייפון..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפייסבוק עובד לכם? לי זה לא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי HellisEmptyAllTheDevilsAreHere, על תשובה לשאלה "למה תלמידים נוהגים לבוא ביום הראשון של בית הספר עם חולצה לבנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נושים1313, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק שאלה ששאלתי בסטיפס? (אם כן אז איך מוחקים?) תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים סטטוס בוואטספ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I NEED YOUR LOVE.., על תשובה לשאלה "מה זה הנוקנוק הזה? מה עושים איתו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית חיחי, על תשובה לשאלה "פרצוו לי לפייסבוק מה לעשות? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי MEY22, על תשובה לשאלה "איך התוכנית מתים לרגע? שווה לי להתחיל לראות או שזה סתם? על מה זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה למבינים ביוטיוב - למה שאני כותבת ביוטיוב את שם הערוץ שלי/סרטון מהערוץ שלי אז אני לא רואה אותם בתוצאות החיפוש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סתם שאלה, אפשר לפרוץ למחשב של מישהו ולקחת לו תמונות או דברים כאלה בזמן שהוא על המחשב והוא לא יראה או שרואים משהו מוזר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאפליקציה הזאת שאפשר לראות שם איך אנשים אחרים קוראים לנו בטלפון שלהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה דחוף, אני בהתערבות: אומרים פיתיתי או פיתאתי? (אני, מפתה, עבר)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שמי שיש לו יס בבית יכול לראות בטלוויזיה שלו את כל הויאודי של הוט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה מומלץ ללמוד לעצב בפוטושופ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי QueenS, על תשובה לשאלה "מה בלוטוס עושה באייפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי HellisEmptyAllTheDevilsAreHere, על תשובה לשאלה "נכון אני אומנותית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Tair159, על תשובה לשאלה "איך רואים מה הגרדת אמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מבולבלת, על תשובה לשאלה "מכירים את סדריק? מערוץ הילדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מתנתקים מה Gmail בטלפון? יש לי galaxy 3?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Barbie♥Girl, על תשובה לשאלה "מישהו שמבין בגלקסי 3 ויכול לעזור לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעתיקים כתובת סרטון ביוטיוב בגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתים לרגע, זה כאילו חיקוי של האנטומיה של גרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חסויה, על תשובה לשאלה "אם יש לי את האפליקציה שמראה לי איך חברים שלי קוראים לי בטלפון שלהם, הם יכולים לדעת שיש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנשים יכולים לפרוץ מצלמות, ולראות עם מי הם מתכתבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "LG G3 גם עמיד במים כמו הגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אור גדול עולה מתוך החושך XD, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "חייכו נראה אם צחצחתם שיניים, או חייכו אם צחצחתם שיניים? O________________O?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתה יכולים להביא לי תוכנה שהראפים משתמשים בו: נומי, רון כהן, וכו' שאפשר ליצור מוזיקה ולשיר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מר. פוקה -{P}-, על תשובה לשאלה "יש לי אייפון 4s לבן ולא עובד לי הרמקול השני זה אמור להיות ככה? כי ה מאז שפתחתי אותו מהקופסא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפי מה אחוזי האמינות גדלים? כי אני כבר שבועיים על 80 אחוז וזה לא משתנה.. ואני ממשיכה לענות על שאלות ונותנים לי פרחים..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים אתם אוהבים שבת שולחת לכם הודעה או שאתם רוצים להיות אלה שמתחילים שיחה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טופאק חי או מת?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי מודח באח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dr. Chase, על תשובה לשאלה "אני עונה בכירה! אפילו לא שמתי לב... מישהו יכול להסביר לי מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •°•:GooD GirL:•°•, על תשובה לשאלה "דחוף. יש אפליקציה שמסדרת את כל האפליקציות לפי הסדר שהן צריכות להיות? כי הכל התבלבל לי ואני מנסה לסדר אבל כל פעם שמזיזים משהו הכל משתנה לגמרי עוד פעם.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה שיש פצמר אין אזעקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי תיקח אליפות השנה בכדורגל בארץ לדעתכם קבוצה אחת לא או זאת או זאת?<?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Directioner✌, על תשובה לשאלה "שלום, אני חדשה באתר.. מישהו יכול להסביר לי איך להשתמש בו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמעו איזה צירוף מקרים. הייתי במקלחת, אמרתי לעצמי:''יהיה מצחיק אם פתאום תהיה אזעקה בשפלה או אצלי ותתפוס אותי במקלחת'', ואז התחלתי לצחוק, פתאום שניה אחר כך שמעתי אזעקה בשפלה ואז אצלי. איזה מוזר נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה סנכרון? יש לי אפשרות כזאת בפלאפון (פעם ראשונה שיש לי ^_^) ועד עכשיו לא הבנתי מה זה.. תודה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מכורה לחתיך שלי :), על תשובה לשאלה "יש אפליקציה לאנדרואיד שמצלמת בהילוך איטי? תודה ממש תודה ♥?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אור גדול עולה מתוך החושך XD, על תשובה לשאלה "מה הדירוג שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עדין יש מלחמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר למחוק את התמונת פרופיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (בת) Rumpelstiltskin, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מכורה למחשב! הצילו איך להיגמל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון בגאלקסי יש למטה את התפריט והטלפון ואנשי קשר אז בטעות לחצתי על משהו וזה נעלם לי מישהו יודע איך להחזיר אותם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשמשעים אותך בסיקרט בגלל תמונה.. אתה יכול להגיב או לעשות לייקים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נאמנים, איך נהייתם נאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I can be who I want to be, על תשובה לשאלה "היי, יש אפשרות לדווח על זה שלמישהו מכאן לא תהייה אפשרות לפתוח משתמש מאותו המחשב\ פלאפון וכ'ו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dr. Chase, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק חשבון טוויטר? אם כן, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (Eggmanland(2013-2015 פרשתי ;(, על תשובה לשאלה "למה שאני רוצה להוסיף מספר באנשי הקשר זה לא מופיע אחר כך בוואטסאפ? ניסיתי גם עם קידומת ואני יודע שלאנשים שאני רוצה יש את האפליקציה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כי אני חתיך, על תשובה לשאלה "מה זה קיק? (אפליקציה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי im a cat and shut up ^^, על תשובה לשאלה "רציתי לקבוע צלצול חדש לטלפון, בטעות לחצתי על דרך הקלטה בוואצאפ ואז תמיד. ועכשיו אני תמיד צריכה להקליט צלצול דרך הוואצאפ במקום שיר מהמוזיקה. אפשר לתקן את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אור גדול עולה מתוך החושך XD, על תשובה לשאלה "מכמה פרחים הופכים לנאמן בכיר ואיך הופכים לנאמן נוער? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אל תשאלו ואל תדעו(פרשתי סופית), על תשובה לשאלה "מה נסגר עם הנעדר? בן 20 (חייל /אזרח ) מצאו אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "איך להמנע מעצירות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהבת לעזור, על תשובה לשאלה "איך להעלות את האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הייי לך , על תשובה לשאלה "אפשר להוריד את הנראה לאחרונה בגלאקסי? אם כן איך.. תודה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים תמונה לקישור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שיש גלקסי 5 אתם מרוצים ממנו? איך הסוללה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מינימוס, על תשובה לשאלה "איך מעדכנים גרסה לגאלקסי 2??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לפנות לסטיפס? לא לנאמנים, לסטיפס עצמם!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "שיחקתי עם בלון והוא התפוצץ לי. למה הוא התפוצץ? לא דקרתי אותו או פוצצתי אותו..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מוחקים חשבון בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהוו2, על תשובה לשאלה "ניגמרה המילחמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איזה קו מגיע מת"א לתחנה מרכזית ירושלים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה יכול להיות שמספר ה"אהבתי" בסרטונים ביוטיוב יותר גדול מהצפיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אמסיס ( משהו שקשור למוזיקה נראה לי )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים לעונה בכיר? נאמן נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפסקת האש ממשיכה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חן, על תשובה לשאלה "זה כיף להיות מפורסם? או סיוט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ש.כ.ד, על תשובה לשאלה "איך משנים שם בפייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נולדתי אחד למיליארד!, על תשובה לשאלה "באיזה דפדפן אתם משתמשים בטלפון? בדפדפן או בchrome??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה הרבה מפורסמים שופכים על עצמם מים עם קרח ומצלמים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה שאלות אפשר לשאול בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Talia:), על תשובה לשאלה "כמה האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנה ^~^, על תשובה לשאלה "אם דוד שלי התחתן ואז התגרש ונולד לו ילד עם אשתו החדשה, אז הילד הוא בן דוד שלי או בן דוד חורג שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קנו לי אייפון כמה זמן אני צריכה להטעין אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי◘◘_◘◘, על תשובה לשאלה "מה התאריך היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ד״ר שניצלל, על תשובה לשאלה "נולד עכשיו ילד איך יודעים איזה מזל הוא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בפנימיה דתית מותר להיות בפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לכתוב מכתב לסופר של אשמת הכוכבים? אם כן, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מנקשים את המזוזה כל פעם שנכנסים/יוצאים מחדר? נגיד אני עכשיו נכנסת לבית, מנשקת את המזוזה ונכנסת למסדרון, ואז נכנסת לחדר אז אני צריכה גם לנשק בכניסה לחדר? ואם אני עוברת מהחדר למטבח אז גם שם? חח סליחה שזו שאלה מפגרת פשוט אני חשבתי אולי לא צריך לנשק כל פעם שנכנסים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תענו מה שעולה לכם בראש - מי אוהב יותר - אופק, או ירין?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "אם יש לי מחר יום הולדת 14, בת כמה אני עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תתרחקו ממני או שתחטפו!, על תשובה לשאלה "איזה שיר אתם שומעים עכשיו? אניJAY Z, Kanye West - Otis (ממליצה לכם <3)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ סטיפס ♥, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שאתם עונים את התשובה הכי מפורטת שאתם יכולים (לשאלה בסטיפס) לוחצים שלח ואז כתוב 'חלה שגיאה השאלה נמחקה'? חח... זה קרה לי לפני כמה דקות D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי G&Y_B, על תשובה לשאלה "מתי יש את המשחק דרבי של חיפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה ליפתוח ערוץ ביוטיוב, איך עושים את זה? ומה הייתם ממליצים לי לעשות בערוץ? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי באפי קוטלת הערסים והפרחות , על תשובה לשאלה "איך לחסום אנשי קשר בגלקסי, כדי שהוא לא יוכל להתקשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי שעונה האנונימיות אי אפשר לתת לו פרח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי G&Y_B, על תשובה לשאלה "נשאלה לפני שבע דקות שאלה מהחשבון שלי אבל לא אני שאלתי אותה.. זה אפשרי שפרצו לי לחשבון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "איך לשלוח פה הודעה לעצמי? זה אפשרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך משנים שם בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מחלקים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ד״ר שניצלל, על תשובה לשאלה "ידעתם שצ׳פמן זמר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גבינה, על תשובה לשאלה "להקות שכיף לשמוע - תנו שמות של להקות שסתם כיף לשמוע כל סגנון מתקבל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי kippme, על תשובה לשאלה "איך עושים שבוואצפ לא יראו מתי הייתי מחוברת פעם אחרונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מעלה את הדירוג שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להשיג ג'קט כזה של אדידס? ומי יעול/ה להביא לי קישור של המאחורה גם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו - נראה אם צחצחתם שיניים, על תשובה לשאלה "ביום ראשון אני הולכת לעשות בדיקות דם, עכשיו אני פוחדת מכל המחטים והדקירות, מה לעשות? -_- זה כואב ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם השקעתי והצלחתי בכיתה י' אז אני אצליח גם בכיתה י"א? בדרך כלל זה ככה? הדברים לא משתנים בכיתה י"א??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בצו ראשון, מורידים את החזייה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה מזל אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להפוך לנאמן נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי החבר הדמיוני שלך:), על תשובה לשאלה "איך מעלים את רמת האמינות פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, מה אתם עושים אחרי בית הספר? הרי אתם לא נפגשים על חברים כל יום לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה מוזר שזה ממש מעלה לי במישהו אם הוא דתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה יום היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Mr97(בן!), על תשובה לשאלה "לדעתי, בתקופה האחרונה, האתר נמצא בירידה, בעיקר מבחינת התוכן, המסרים והדברים שאנשים מעלים לכאן - וחבל. מה דעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מאמיי אחותךך ✌️❤️, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק את חשבון הסטיפס? ואיך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי miranda, על תשובה לשאלה "אני בת 16 ואני מטר 65 ואני בסוכנות דוגמנות ואני צריכה לשקול 35 עוד שבועיים, בגלל שיש לנו חוזה יכולים להעיף אותי עם אני לא יורדת עד 35, עכשיו אני שוקלת 39, ואני רעבה ואכלתי כבר ואני לא יכולה לאכול מלא מה לעשות? יש משהו שאני יכולה לקחת כדי לעצור את הרעב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים שיהיה סיסמה כשפותחים את הטלפון? גאלקסי s3?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה בצו ראשון צריך להתפשט? פעם ראשונה אני שומעת על זה0_0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מהמשתמשים שהיו פה? עזבו? יש לכם מושג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפליקציה לזיהוי חסום? יש לי אייפון?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו - נראה אם צחצחתם שיניים, על תשובה לשאלה "באיזה שעה הדואר פתוח היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חזי, על תשובה לשאלה "יכול להיות שיהיה בנאדם שיש לו אינטלגנציה רגשית גבוהה אב הוא יהיה טיפש? או שלמי שיש אינטלגנציה רגשית גבוהה חייב להיות חכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת345, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ?Where Is The True Love ❤, על תשובה לשאלה "איזה אפליקציה טובה לגלאקסי כמו פליי טיוב שמורידה את השירים לפלאפון ואפשר לשמוע גם בלי אינטרנט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אושר כאן בשבילך ♥, על תשובה לשאלה "איזה פלאפון יש לכם? לי גלקסי 3 אם יש לכם אפלקציות טובות או תוכנות שאתם משתמשים ומרוצים אני אשמח תודה רבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך משנים את השם בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך רובין וויליאמס מת? התאבד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפסית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין קיק לוואטסאפ? -.-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •°Bla¢k Ang£l°•, על תשובה לשאלה "איך אפשר להיות עונה בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת , על תשובה לשאלה "אכלתי דג ואחרי זה אכלתי גלידה, זה מותר מבחינה הלכתית? הרי דג זה לא בשרי נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לראות היסטורית גלישה בגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים דף גוגל +??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי AII YOU NEED IS...help! , על תשובה לשאלה "היי,. האם יש אופציה לעשות וי פי ביתי בלי מחשב נייח?. רק מודם?. או שיש עוד אופציה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עוברת מאייפון לפלאפון של אנדרואיד. אני לא אוהבת מכשירים גדולים מדי, מחפשת משהו בין 4.3 ל4.5 אינץ' פחות או יותר. מה מומלץ? בת 17?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהבת לשיר - ומוכשרת בזה ♥, על תשובה לשאלה "איזה פלאפון כדאי לי לקנות? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dead girls walking –A, על תשובה לשאלה "נמחקה שאלתך: "יש למישהו קישור לטקס?" סיבת המחיקה: שאלות כפולות - אין לשאול שאלות זהות מחקו לי את השאלה הזו לפני כמה ימים והורידו לי אמינות. לא שאלתי שאלה כזו לפני. מישהו יכול להסביר לי למה הורידו לי אמינות ומחקו לי שאלה? כי אני חושבת שעשו את זה בלי סיבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה טובה מבית טוב ^^, על תשובה לשאלה "נגמרה המלחמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת אם המטען נייד שלי נטען??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החלפתי פלאפון לאחד בלי כפתור בית כמו גאלקסי או אייפון, כאילו יש לו אבל הוא מגע ואני לא מצליחה לעשות צילום מסך, איך עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ סטיפס ♥, על תשובה לשאלה "איך מוחקים שאלה \ תשובה בסטיפס? (לא של אחרים, של עצמך, אם אתה מתחרט ולא רוצה לפרסם את זה.) תודה לעונים D: זה מאוד יעזור לי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת כמה הייתה אמנדה טוד כשה היא התאבדה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאפליקציה החדשה הזאת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זברה סגולה , על תשובה לשאלה "איך אני מעלה את הדירוג אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית 918326452, על תשובה לשאלה "אפשר להוריד את האפליקציה secret למחשב? מצאתי איזה אתר אבל זה לא נתן אפשרות של להירשם מחדש...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם גזר ◕‿◕, על תשובה לשאלה "ממה רובין וויליאמס מת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בר♥♥ , על תשובה לשאלה "מה זה באייפון הפעל דור רביעי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי izzie stevens, על תשובה לשאלה "זה ילדותי אם לגינס סקיני יש בסוף המכנס שתי ריצ' רץ' כזהבשני הצדדים בסוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לתאר במילים גבוהות שמלה מלוכלכת /מקוטמת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי QueenS, על תשובה לשאלה "יש לי אייפון 4s עם קצת מקום 8 ג׳יגה היו לי 800 תמונות, ומחקתי כי האייפון כל הזמן הציק לי ויוצא לי מדברים עד עכשיו, שאני עם 100 תמונות וזה חוסם תמצלמה ואני יודעת שבאייפון אי אפשר להחליף כרטיס זיכרון, אז אני עוברת לגלקסי 3 ישמרו לי השיחות בווצאפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i'm an arctic monkey, על תשובה לשאלה "קיבלתי מהרופא עור מרשם למשחה שאני אצתרך למרוח שלושה חודשים כל *בוקר* אבל אני לא רוצה ללכת לבית ספר עם משחות על הפרצוף.. זה בסדר אם אני אהפוף את הטיפול ואני אמרח כל ערב לפני שינה? אותה השפעה נכון? תודה לעונים ) טיפול באקנה (?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מתחברת לפייסבוק מהסיקרט מישהו יכול לגלות על זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✡חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים✡3, על תשובה לשאלה "אנחנו כל הזמן הזה ידענו על המנהרות, גלעד שליט נחטף דרך מנהרה. למה עד עכשיו לא עשינו עם זה כלום ולא ניטרלנו אותם? ><?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תסתמו כולם, על תשובה לשאלה "אני צריכה להתייעץ עם מישהו יואו וכולם פה בני 12 אז אין עם מי לדבר:O??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥משועממת♥, על תשובה לשאלה "איך אני כותבת את המילה יוסר בהווה ובעבר ושם הפעל ושם הפעולה? תודה רבה לעונים זה חשוב לי מאד!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית17, על תשובה לשאלה "שוקלת לאבד את הבתולים שלי עם מישהו לא רציני, כדאי לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק אני שמתי לב שאין כבר צבע אדום? מה יש הפסקת אש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש לי 16 בתחילת ספטמבר הזה מתי אני יקבל צו ראשון? אני עולה ליא וכמעט כולם קיבלו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מה אכפת לכם מי ?, על תשובה לשאלה "איך משנים את הכינוי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "איך להעלות את אחוזי האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תנו לי חוות דעת על סוכנות take2? ויש עוד סוכנויות אמינות נגיד יש כאן ילדים שנמצאים הסכניות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חדש בסטיפס מישהו יכול להסביר לי מה זה הפרחים האלו שמקבלים ומה זה עוזר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✡חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים✡3, על תשובה לשאלה "לכל אלה שיש פה סיקרט ויש. למה יש לכם את זה? כשאתם יודעים כמה מסוכן ויכול לפגוע זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ילדה בת 13 כתבה "מחכה לאחד..." לצחוק או לבכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהב ואהוב, על תשובה לשאלה "מי שמע שרובין וויליאמס נפטר אתמול בלילה?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנשימוו, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה זה פרחים בסטיפס ואיך זה עובד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יכולה לתת פרחים מאנונימי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית דאממ, על תשובה לשאלה "היי, אני חדשה פה ורציתי להתייעץ ולשאול איך להשתמש באתר. אשמח אם תענו.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שלומי זה אח, על תשובה לשאלה "משועממים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I love Michael Jackson, על תשובה לשאלה "המשכתי את הציור עוד קצת, מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי קיבל צו ראשון השבוע? איזה תאריך אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Barbie♥Girl, על תשובה לשאלה "מתי אתם מתחילים להתכונן לצו ראשון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הפאשיסט, על תשובה לשאלה "מערכת סטיפס כתבה לי על הקיר ואמרה לי ברוך הבא ושאני יכול לפנות אליה לעזרה. זה אמיתי או מישהו שמתחזה לנציג של סטיפס.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפסקת האש נגמרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצו ראשון צריך להתפשט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✡חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים✡3, על תשובה לשאלה "חמוד או מה? ♥?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה לעשות קורס מד"א איפה ומאיזה גיל אפשר להירשם? תודה. וממתי זה עד מתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ~Live your life~, על תשובה לשאלה "איך חוסמים אנשי קשר בגאלקסי 1? זה ממש חשוב לי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו באורנג' ויש לו מהירות 4G? כמה זה עולה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהב ואהוב, על תשובה לשאלה "שמתם לב שיש הרבה חדשים באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות נאמני סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם מאמינים באלוהים או אתאיסטים (כאלה שלא מאמינים)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חח ידעתם שמר לטין זה אבא של אילן מהפיג'מות במציאות? עכשיו גיליתי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שאני עדיין בקושי בת 15, ושלחו לי צו ראשון? 0_0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כאן משהו שפעם היפנט משהו? איך היה? כי אני רוצה לנסות להפנט את אחותי הקרצייהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "איזה סגנונות מוזיקה אתם אוהבים לשמוע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נראלכם דפוק בחורה שרוצה להשאר בתולה (ממין) עד החתונה.? או שזה מראה על בחורה ברמה או בחורה חננה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוא עובד בערב אז אנחנו יוצאים עוד שעה זה סבבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי smiley miley, על תשובה לשאלה "זה קצת נדוש אני יודעת, אבל חשבתי לעשות רשימה של דברים שאני צריכה לעשות לפני גיל 15\16 רעיונות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "גינס לבן עם גופיה שחורה יפה, זה יפה? כאילו השילוב צבעים טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Im Classic, על תשובה לשאלה "יש לי פלאפון ישן, סמסונג סלייד 3G ואני רוצה להעביר שירים מהמחשב לפלאפון וזה לא עובד. חיברתי את הכבל USB וזה מראה בפלאפון שהוא מחובר אבל במחשב לא נפתח חלון. אז הורדתי PC STUDIO וזה לא מצליח להתחבר לפלאפון. גם עם הבלוטוס זה עושה בעיות. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מרגרט, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על הכינוי שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי win XP ואני צריכה לפרמט את המחשב, מישהו יודע איך מפרמטים? אני יכולה לעשות את זה גם בלי הדיסק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ANIME forever>< DONT say neveR, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן הצלחתם לאסוף 500 פרחים? (הכי קצת) ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי TheJanoskians, על תשובה לשאלה "איך מוחקים שאלה ששאלתי..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דור13, על תשובה לשאלה "איך הבוקר שלכם? שלי נחמד...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עצור! ליה באזורD;, על תשובה לשאלה "מי הודח אתמול באח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עדי (;, על תשובה לשאלה "כמה אמינות יש לי? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי צריכה חיבוק :/, על תשובה לשאלה "אתם מדברים עכשיו עם מישהו בצ'אט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חח אנלא מבינה אך אנשים לא מפחדים לפרסם פה שירים שהם כתבו / ציורים שציירו וכאלה, אתם לא מפחדים מחוסר זכויות יוצרים? שיקחו לכם את השיר/ציור שלכם וכו', ויגידו שזה שלהם והם יצליחו על גבכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית לכל דבר , על תשובה לשאלה "אחד מהיצירות שלי.. יש כישרון? אני צריכה עידוד/:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם מותר לשמוע מוזיקה אחרי קריאת שמע שעל המיטה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :)belieber, על תשובה לשאלה "מה הדרג אמינות שלי? ואיך מעלים אותו מהר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Can Fix That... 💋, על תשובה לשאלה "בנים קוראים תהילים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי הודח מהאח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש GTA לנייד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאריכים את החופש הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת כמה זאת שכותבת בבלוג הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I can be who I want to be, על תשובה לשאלה "היי, תגידו, זה מסוכן לבלוע כדור בלי מים? אם זה כדור גדול אז אני מחלקת אותו ל2. אני לא יודעת עם מים._.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחד הלא שלך , על תשובה לשאלה "איך הופכים לעונה בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dead girls walking –A, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? (אני מהאייפון ולא רשום)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי maya34333, על תשובה לשאלה "גם כאלה שהם אנונימים פה ואין להם משתמש רשום יכולים לתת פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להצליח להירדם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי maya34333, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת שצבע אדום יהיה רק בארנק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתתתת, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת מתי אני עונה על שאלה או עונה על התיעצות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשירו של אייל גולן הוא שר ימים יגידו אם געגוע יתגנב.. איך ימים יכולים לדבר ולהתגנב ללב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥אל תתרבו♥, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כוסית, על תשובה לשאלה "דחוף פליז תנו לי תשובה אפשר דוגמא במשפט לבא על ידי ביטוי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על זה שיוצאים נגד גלעד שליט? מה העמדה שלכם בנושא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "מה עם רון ארד? הוא חי? מת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קורל, על תשובה לשאלה "תמיד בנים אומרים וגם כאן בסטיפס שבת שווה זאת בת עם כבוד וצניעות, אבל תכלס באמיתי לבנים אכפת רק מתחת וציצי נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 1 שיודע , על תשובה לשאלה "לא מאמין שעוד מעט עברו שש שנים מאז שנרשמתי לאתר הזה חח גם אתם מרגישים לפעמים שהזמן טס בכללי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עופר :), על תשובה לשאלה "איך מוחקים הסטורייה ביוטיוב בגלקסי 1??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה טובה מבית טוב ^^, על תשובה לשאלה "מחקו את זה מגלקסי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לראות בגוגל פלוס אם מישהו מחובר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה צריך להיות בשביל להיות נאמנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אובמה הנשיא של חוץ לארץ אומרים שהוא המשיח! כי אומרים שהמשיח דומה לפרעה ממצרים והרבנים אומרים שהוא דומה לו וואט דפק?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי itay3425, על תשובה לשאלה "איך אני מוסיף תמונה לפרופיל? *אשמח לקישור*?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥אל תתרבו♥, על תשובה לשאלה "אני מהפלאפון, כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הסיקרט הזה שכולם מדברים עליו? אפליקציה? מה עושים בה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✔ Anonymous , על תשובה לשאלה "מי הודח באח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה טובה מבית טוב ^^, על תשובה לשאלה "איך למחוק את המשתמש שלי בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מאוהבת בכם, איך אפשר להפסיק לאהוב אותכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים שישלחו לי למייל כהודעה רגילה ולא לספאם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מביאים פרח אפשר להוריד אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למישהו שמבין, פרשת ניצבים-וילך (שתי פרשות) זה הרבה לקרוא לעלייה לתורה? וכמה מתוך הפרשה אני צריך לקרוא? תודה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה האימייל של סטיפס? ואיך אפשר לדעת שהם כן צפו בצור קשר ששלחתי להם...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות נאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מפתח סול :), על תשובה לשאלה "גם לכם יש את הבנאדם הזה בחיים שידפוק לכם את כל היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Roniii, על תשובה לשאלה "מה הסטטוס שבא אחרי אמין מאוד בדרגת האמינות? ובכמה אחוזים זה קורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מסע לפולין חובה על כל בית ספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה תרצו לעשות כשתהיו גדולים ולמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי thi , על תשובה לשאלה "מי המשתמש עם ההכי הרבה פרחים פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אימאלה שרתי במקלחת וחבר חדש של אמא שלי שמע את זה! אני בפאדיחה רצינית! מה להגיד לו? אימאלה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי G&Y_B, על תשובה לשאלה "כמה זמן אמורה להיות הפסקת האש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יוצא הצום ביבנה? (תל אביב)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רובסטן ♥ One Direction ❤, על תשובה לשאלה "מתי נגמר הצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הצום יצא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך היה הצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יעל XD ♥, על תשובה לשאלה "WTF?! נגמר הצום?!?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יש לי רעיון, על תשובה לשאלה "על מה הצום? לזכר מה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דניס אלקסנדרוביץ' וליקנוב, על תשובה לשאלה "יש לי תמונות בטלפון ואני רוצה לפתח אותן. איך בדיוק לעשות את זה? פשוט לשים את מה שאני רוצה בדיסק און קי וללכת עם זה לחנות שיש בה מעבדת פיתוח וזהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי nobody>3 , על תשובה לשאלה "משהו יודע מתי יוצא הצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד איזה גיל אתה נחשיו קטין? 16/18?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר כבר לאכול בשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיב סטיב, על תשובה לשאלה "מתי יוצא הצום? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הנאמנים מוחקים שאלות שהרבה ממשתמשי האתר היו רוצים לענות עליהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית אחי:-), על תשובה לשאלה "יצא כבר תישעה באב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 17 ולא היה לי אפעם חבר ( לא שאני מכוערת או משהו ), זה רע? כי חברהשלי כל הזמן חופרת לי עלזה שאין לי חבר זה משגע אותי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נגמרה המלחמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית 3:, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל התחלתם לצום את כל הצומות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שצם - איך הצום קל/קשה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יוצא הצום.??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי אפשר לאכול כבר בשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאת שישלה מלא סלפי עם חיילים❤, על תשובה לשאלה "נסיכים שלי! כל הכבוד! עוד שעה וחצי זה יוצא, שמרנו יום שלם - אני גאה בכם! מי צם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אהובת ליבך;), על תשובה לשאלה "גם לכם האתר קרס עכשיו?:0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ש..א, על תשובה לשאלה "גם אתם מרגישים שהצום קל ולא מזיז או רק אני חושב ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ש..א, על תשובה לשאלה "הצום קל/קשה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי yaelush, על תשובה לשאלה "מתי יום אהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סוכריונת:) , על תשובה לשאלה "רק אצלי זה נראה כאלו עוד שנייה עומד לרדת גשם?O:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך זה שלפעמים אני מתכתבת עם אנשים בסטיפס וזה מראה לי שהם לא מחוברים?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שלומי זה אח, על תשובה לשאלה "אתם צמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם צריך להרוג ערבי רק בגלל שהוא ערבי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לדעתכם השם מור לבנים? (קיצור ממרדכי על שם הסבא)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים את הדירוג אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I love Him :-[, על תשובה לשאלה "סטיפס או סיקרט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על השם אליאן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית~(:, על תשובה לשאלה "מהם ההבדליים העיקריים בגלקסי 4 ל5? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה הלא יהודי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימוס, על תשובה לשאלה "איזה שיעורים אתם הכי אוהבים בביתספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה צמים ב-ט׳ באב? (סליחה על הבורות)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי זה לירן חולצה אפורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כולם שואלים על צום? איזה צום יש מחר בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ‏adam24, על תשובה לשאלה "מי לא שומע היום שירים? ויש פה ילדים שלא צוחקים בתשעה באב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי thi , על תשובה לשאלה "מה? אסור לי לעשות סקס בצום? זה שובר אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I got blisters on my fingers!!, על תשובה לשאלה "איך חגגתם את יום ההולדת שלכם ובני כמה אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי געעגע1, על תשובה לשאלה "מה עדיף צופים או בני עקיבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יוריד לכם אם בת לא תהיה מקועקעת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפליקציה מהירה להורדת שירים לגלקסי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה סווווכר , על תשובה לשאלה "תגידו אפשר להחליף שם באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל האפליקציות בפלאפון שלי "נעלמו" וזה כותב לי מצב בטוח. איך לצאת מזה? (יש לי גלקסי 4 מיני)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי belieberr, על תשובה לשאלה "כשאני נכנסת ליטיוב לראות סירטונים הכל נישמר בולפון¿?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קבורתו של הדר גולדין - לא הבנתי. הדר גולדין נמצא? כי אחרת מה קוברים היום בבית העלמין בכפר סבא? כתוב שקבעו שהוא נהרג בהתקפת מחבלים ברפיח, אל לא כתוב שהוא נמצא, איך, ומתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "להקות רוק איכותיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ רותם ♥, על תשובה לשאלה "מותר להסתפר היום? דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "63 פעימות לב בדקה זה קצת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי המציא את הסטיפס ומתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אין לי שם נורמאלי *_*, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אפשר להעביר אנשי קשר ושירים מהטלפוו למחשב? פליז זה דחוף תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ערבית דומה לעברית? ואם כן איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי SMOKE WEED, על תשובה לשאלה "על מה אתם ממצליצים לי אייפון 5s או גלקסי 5?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחת שלך ❤💋, על תשובה לשאלה "בצום מותר להיות עם פלאפון, מזגן, טלויזיה וזה...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה יום היום?0.0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם צמים מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי SexyLoL :), על תשובה לשאלה "היום זה צום תשעה באב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי >I want blue eyes too><, על תשובה לשאלה "מה אחוזי האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נותנים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים באנגלית דוח קריאה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הדר החטוף נפטר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנווניימית !!!!, על תשובה לשאלה "איך מעלים את הדירוג אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אייפון 5s ל5c??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם שפכטל , על תשובה לשאלה "איך יודעים שהחייל החטוף נהרג? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חלה שגיאה, הכינוי נמחק!, על תשובה לשאלה "איך אני יכול להפוך להיות עונה בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לא דומה לרובכם :) (בן), על תשובה לשאלה "מהו נוהל "חניבעל"? שמעתי את זה ברדיו, שהצבא הפעיל את הנוהל הזה בעקבות חטיפת החייל.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דרך ארץ קדמה לה תורה או דרך ארץ קדמה לתורה? לדעתכם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "כשאתם חושבים, כואב לכם הראש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "מי שנולד ב1971, בן כמה הוא היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת "התנקשות מבוימת"? ומי רצה את יצחק רבין ז"ל אם לא יגאל עמיר? תגידו לי מה הבנתם מהסרטון בקישור בבקשה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה פרקים כבר יש במתים לרגע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית 269, על תשובה לשאלה "שלחתי דיווח להנהלה, תוך כמה זמן בערך הם יחזרו אליי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק לי שוב השתנה היוטיוב? הפליי והווליום בצד השני, אותו דבר עם ההגדרות& השאר. יש דרך לבטל את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאת לא היא, על תשובה לשאלה "איך מביאים פרחים באתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהו שאני מדברת איתו כאן, הוא מחובר והוא עונה על תשובות, אבל הוא לא שולח לי הודעה. מה הקטע שלו? יש מישהי פה שאצלה זה גם ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שלומי זה אח, על תשובה לשאלה "למה יש מלחמות וכאב? למה אלוהים לא מתערב? למה שאת כאן זה עושה לי טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אתם לא ישנים? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה התאריך לידה שלכם? ובני כמה תהיו ביומולדת הקרוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האתר היה תקוע עכשיו או שדמיינתי? זה לא נתן לי להיכנס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחר יהיה יום שבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם אוהבים שפוגעים בכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זנזורית, על תשובה לשאלה "מי מנכל האתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה XOXO??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה לא חוסמים אתרי פורנו? זה מוזר ומגעיל וגם לא חוקי שיהיו באתר אנשים עירומים לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני משנה פה כינוי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אמנדה טוד התאבדה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להצטלם דרך המחשב איך אפשר? ויש לי מצלמה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I got blisters on my fingers!!, על תשובה לשאלה "עוד מישהו מוטרד מהתמונה של הבובה בעמוד הראשי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה לכתוב שאלה ולעלות תמונה, איך עושים את זה פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני בסדר, העולם דפוק (בן), על תשובה לשאלה "איך לעשות שגוגל כרום יהיה הדפדפן ברירת מחדל שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חתולות מקבלות מחזור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רכושההפרטישלנועהזליג , על תשובה לשאלה "באיזה גיל אפשר להתחיל לעבוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ↩♥↪, על תשובה לשאלה "כמה עולה להחליף מסך לטלפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש הגבלת שאלות בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המטרה של הפרחים בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תות בננה :-), על תשובה לשאלה "מה השאלה הראשונה שהיתה בסטיפס? למישהו יש קישור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חיילים יקרים,אתם בליבנו תמיד♥, על תשובה לשאלה "מי הלך אתמול באח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי cool_girl#, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי על הפרחים פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ניימארדהסילבהסנטוסJRשייךלי, על תשובה לשאלה "כשאני מתנתקת מהפייסבוק אז כשאני נכנסת שוב זה מראה לי את הסיסמא ואת הדואר למה זה ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי PewDiePie ☠, על תשובה לשאלה "מחר אוגוסט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עוד 150 פרחים אני מגיעה לעונה בכיר.. כמה זמן אתם חושבים זה יקח לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "למה יש פה אנשים כאלה? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :)smile and be happy:), על תשובה לשאלה "בבקשה אל תתעלמו ותענו! נכון כשמעלים משהו לפייס כותבים משפט יפה כזה כמו לא בריא לחיות מתים מזה אז נגמרו לי כל המשפטים ואני רוצה להעלות משהו בבקשה תתנו לי משפטים יפים כאלה תודה!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יש אחרי מושלם באמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שמשתמש בIPANEL? אם כן, זה עובד? באמת מקבלים את התלושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מיכלוש 3>, על תשובה לשאלה "איך משנים פה מייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גם לכם היוטיוב התהפך? שכל הכפתורים מתחת לסרטון בצד השני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפעמים אני נכנסת לשאלות של המבוגרים והם נשמעים לי משעממים רצח, אתם חושבים שהם נכנסים לשאלות שלנו (נוער) וחושבים שהם טיפשים וילדותיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Mr.Troll &_&, על תשובה לשאלה "כשאחוזי האמינות עולים, בכמה אחוזים צריך לעלות? כדי שדירוג האמינות ישתנה מ"בסדר" ל -"אמין"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני באה לבית ספר עם שיער צבוע יכולים להעיף אותי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, על תשובה לשאלה "מה זה Impossible??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפליקציה לאתר סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי הודח מהאח הגדול? לא ראיתי את הפרק?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שעות יש ביום אחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הגשר חותך לי את הלשון והשעווה לא עוזרת, מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מה ?!, על תשובה לשאלה "למה אתם ערים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי הודח מהאח הגדול היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהי לסבית, היא תימשך לגוף של עצמה? או שזה לא עובד ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאריכים את החופש הגדול או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סוויפטי :>, על תשובה לשאלה "מי חמוד ויכול להגיד לי כמה אחוזים בדיוק יש לי באמינות? בא לי להיות מושלם ואני ממש קרוב:>?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשמעלים סרטון ליוטיוב וצופים בו אז שכתוב view למטה זה מחשיב גם את שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אומרים שני בנים ושתי בנות? ואומרים אחד את השני או אחד את השנייה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שממש טוב בעברית נכונה איך להגיד דברים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (Eggmanland(2013-2015 פרשתי ;(, על תשובה לשאלה "האם זה אפשרי לבטל נאמנות בסטיפס בפנייה למערכת האתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי shameless, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין שאלה להיתיעצות? חוץ הקטע של הפרחים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הגלאקסי 5 ממש גדול? אפשר תמונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "איך מוחקים חשבון פייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה משקפי שמש נחשבים למותג היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פלטפוס ופלטיפוס לשלטון! D: , על תשובה לשאלה "סטיפס רומז שיש לי פיצול אישיות?-.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שלומי זה אח, על תשובה לשאלה "מותר לשאול פה שאלות על מין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנלא פוגענית.. מה הגזמתם?!:/, על תשובה לשאלה "נתנו לי פרח ואני מבואסת.. אהבתי שזה ריק: ( מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחשב נייד שהוא יחסית חדש והוא כול הזמן עושה רעשיים מוזרים ושונים. גם ישלו רעש של עשן זה מאיפה שהמעורר מה זאת אומרת? ומה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קרה לכם שהגעתם למצב שאתם לא מסוגלים להגיד לבן אדם שאהבתם אפילו שלום ברחוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יאלהה כמה אנשים כבר הרגו לחמאס? מקווה שמלא!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת345, על תשובה לשאלה "שווה לעדכן גרסה מהאייטונס? זה בחינם ובלי וירוסים? ( סורי על הבורות) P:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רוב האתאיסטים הם שמאלנים/שמאלנים קיצוניים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חלית ?נפצעת ?יאללה למיחזורית , על תשובה לשאלה "יהיה מחר טילים באשדוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על שירות לאומי שמשלב עזרה לילדים עם שיתוק מוחין בבית ספר ואחר כך בחוות סוסים? כדאי משהו פשוט יותר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק אני שמעתי בירושלים אזעקה וכמה בומים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לימחוק ביוטיוב פלייליסט ולא כתוב לי בהגדרות או באפשרויות מחק פלייליסט מלעשות? ואיך אני יכולה לשנות את השם של הפלייליסט? מקווה שרשמתי את זה נכון.. בבקשה תענו זה ממש חשוב ודחוף תודה רבה ♥?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יעל XD ♥, על תשובה לשאלה "רק אני מעריצה את מי שפתח את העמוד הזה? ^_^?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בלי בפלה אין חאפלה, על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי הזוי שקרה לכם אבל הכי הזוי כמו דברים על טבעים או כל מיני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי me !, על תשובה לשאלה "מחשפת עבודה, בת 16.5 מבאר שבע, יש למישהו רעיונות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים סרטונים ליוטיוב דרך הטאבלט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חח סתם מסתלבט על החיים , על תשובה לשאלה "האמינות שלי בסדר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי איך מורידים שירים לטלפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר חוות דעת על משהו שכתבתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני חושבת שאני חכמה זוהי שחצנות? בהתחלה לא האמנתי בזה, אבל אנשים התחילו לומר לי ובשלב כלשהו זה חדר. מצד שני אני מרגישה רע עם זה. מה דעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלתי אותו למה הוא אף פעם לא מתחיל שיחות. הוא אומר שאין לו הרבה מה להגיד ואין לו סיפורים מעניינים. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה Mouse??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מהפלאפון והאתר נראה כמו במחשב -איפה אמור להיות כתוב שיראה לי אתר מותאם לפלאפון? זה מציק?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רוצה להיות ח"כית, על תשובה לשאלה "מה זה "ילדות עשוקה"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מקבלים כאן פרחים? ואיך אני מעלה את מד האמינות שלי? ומה המשמעות של הפרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך בדרך כלל קוראים לכם? כאילו לדוגמא נועה, קוראים לה נועוש, נועית וכדומה…?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך המודעה נשמעת לכם? זקוקים לבייבסיטר? אני___ בת___ בעלת נסיון, אחראית, חייכנית, ואוהבת מאוד ילדים! לייצרת קשר- אני מתכוונת לשים לשכנים החדשים שלי את זה בדואר מה אתם אומרים? להוסיף משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dont worry be zagury , על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה ספאם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה שמישהו יגיד לי בת כמה היא ואיך אני יכולה ליצור איתה קשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dont worry be zagury , על תשובה לשאלה "ישמצב שאם שמרוב שהרבה כותבים בקיר תודות זה מוחק אוטומטי דברים ישנים יותר?:O?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :) believe in yourself, על תשובה לשאלה "אנשים, איך הכינוי החדש שלי? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלפקה אכלה אותי, על תשובה לשאלה "איך המנהרות של החמאס מאיימות? מישהו יכול להסביר לי? תודה!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני שואלת מאנונימי ומביאה לנישהו םרח הוא יראה שאני הבאתי לו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יאריכו לנו את החופש? בזבזנו חודש!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי חמוד , על תשובה לשאלה "תביאו משפטי מוטיבציה ללימודים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה כינוי עונה פה הרבה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "יוו היי אני חייבת דחוף משפטי הצלחה באנגלית תודה <3?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה גלאקסי 5? (מפלאפון אורנג או סלקום)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי A S I A, על תשובה לשאלה "אם אני פותחת קבוצת ווטסאפ, אני יכולה לצרף אנשים שהם לא רק מהארץ? ז''א במספר שלא מתחיל ב - 05.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Drake da' Prince ~, על תשובה לשאלה "איך לעזאזל אנשים יכולים לדווח על מסרים בחברים לעט!? איך נמחקים לי המסרים.. וואי עד לשם הם באים!.. -_- איך הם מדווחים? איך? אין שם את האיקס של הדיווחים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "מזה פצמ"ר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי תשעה באב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן נסיעה בין אשקלון לקרית מלאכי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הי, אני בת 16 ולא אוהבת לצאת למועדונים ומסיבות וזה.. אתם חושבים שזה הורס לי את הסיכויים למצוא בן זוג..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנווניימית !!!!, על תשובה לשאלה "איך נהפכים לנאמני נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי מועמד השבוע באח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי wiggle wiggle wiggle , על תשובה לשאלה "מישהו פה גולש? איך זה? כדאי לי ללכת לקורס גלישה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ things i'll never say , על תשובה לשאלה "זה מספיק לחיילים, אתם חושבים? ❤?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית בת 17, על תשובה לשאלה "בבקשה תהיו כנים, שאלה לידע כללי: יצא לכם להפסיק שאהבתם מישהו/מישהי וויתרתם בגלל שחשבתם שיצחקו עליכם או מה אחרים יגידו? (תשובה מעל גיל 17 אם אפשר, כי אני מעדיפה בתווך הגילאים שאני נמצאת בו, אבל אפשר גם כאלה שמתחת.. בבקשה תכתבו גיל גם אם זה מאנונימי)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה נאמני נוער שמוחקים שאלות מסיבה מוצדקת ולא סתם כי, בא להם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רוסיה יפה, על תשובה לשאלה "לחברה שלי יש דואר אלקטרוני אוטלוק מישהו יודע מזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים צילום מסך במחשב תענו בבקשה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש יותר מבאס מיום הולדת בתשעה באב?:*?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חטופה זה סרט מפחיד? אימה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי E#M# (בן(!!)), על תשובה לשאלה "שמתם לב שכל האלו הסוטות ממש באתר שחושבות שהן כוסיות על קוראים להן ברוריה חפציבה חבצלת ועוד דברים בסגנון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית♥, על תשובה לשאלה "איזה קו ישיר יש מירושלים למעלה אדומים? ומאיפה לקחת את הקו הזה? תודה רבה♥?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף למה הבנים פה חמודים ואיפה שאני גרה כולם אידיוטים? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לשלוח לי את האתר הזה שכותבים שם סיפורים? תודה ♥?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כולם שונאים דתיים? מה רע בהם? מה אין בהם שיש לחילונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה קיק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה חמודה 😊❤, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לעדכן גירסה בגלאקסי 3 מהפלאפון עצמו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת345, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי איך אני אמורה להוריד גרסה מהאייטונס לאייפון 4??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥אל תתרבו♥, על תשובה לשאלה "איך מקבלים פה דרגה של עונה בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי nave shitrit, על תשובה לשאלה "מישהו במקרה יודע מה הכתובת של לשכת גיוס בחיפה? דחוף להיום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביקורת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה אפשרי פה בסטיפס לחפש מישהו? לא את הפרופיל שלו - את השאלות שהוא ענה עליהן? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הורדתי את הגשר היום והשיניים שלי רגישות כשאני מצחצחות שיניים ואוכל מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I got blisters on my fingers!!, על תשובה לשאלה "די אני מפחדת. אני לא רוצה שזה יקרה. מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "למה לנאמני סטיפס אין הומור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף מתי כבר תהיה המערכת ספאמים הזאת? מוחקים לי על כלום!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לשנות את הכינוי שלי בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נגיד והפכתי לנאמנה, ואני לא רוצה להיות. איך אפשר להפסיק להיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש לי מאה אחוז אמינות, לא יכול לרדת לי יותר אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שצם - כמה צומות אתם צמים תמיד ושהם חובה בשבילכם? ואילו צומות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי מעצבן שקרה לכם היום? אני עכשיו גיליתי שכול הזמן הזה המזגן היה על חימום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי למהההההההההההההההההההההה, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה, למה נותנים לערוך פה תשובות אבל אי אפשר למחוק אותם (לבד)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עופר :), על תשובה לשאלה "יהיו היום עוד אזעקות לדעתכם באזור המרכז וגוש דן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי noname (:, על תשובה לשאלה "איזה יכולת יש לנאמני סטיפס שלכל בן אדם רגיל פה אין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי queen of hearts, על תשובה לשאלה "זה השעה שכל נאמני סטיפס הולכים לישון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אוי לא! צחי! גם אתם עצובים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "להוריד itunes למחשב עולה כסף? או שהשירים עולים כסף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Drake da' Prince ~, על תשובה לשאלה "ממתי אסור לאכול בשר? ממחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם חסמתי מישהו בסטיפס, במסרים, הוא יכול לראות אם אני מחובר? ואם הוא שולח לי הודעה, מה הוא רואה (הרי אני לא מקבל אותה)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש הפסקת אש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו- נראה אם צחצחתם שיניים ♛, על תשובה לשאלה "נכון שאתם רוצים ש Animal I Have Become‏ תהיה נאמנה? (':?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם מגיע לAnimal I Have Become ולחייכו - נראה אם צחצחתם שיניים♕ להיות נאמנות לפי דעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיTTTTTTTTTTTTTTTTT, על תשובה לשאלה "מה זה right??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Can Fix That... 💋, על תשובה לשאלה "מה כל כך מיוחד בעונה בכיר? יש בזה משהו חוץ מזה שכתוב לך ליד השם עונה בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עונה בכירה חדשה באתר! גאים בי? ☺️?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גם לכם מראה ליד הזמן שהשאלה נשאלה, class="thickbox"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה את התמונה של 150 מחבלים שצה"ל עצר. אני יודעת שהולכים לקחת מהם מודיעין שיעזור לנו במלחמה בעזה אבל מה הם יעשו עם המחבלים אחרי שמלחמה? הם יהרגו אותם או שיכניסו אותם לכלא? אני רוצה שיהרגו אותם כדי שאח"כ החמאס לא ישחרר אותם באיזו עסקה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם עושים לי מינוסים, אני יכולה לראות מי עשה לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי התימני החתיך, על תשובה לשאלה "מי המשתמש הכי "טוב" כאן? כאילו מבחינת ותיקות ופרחים ואמינות..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את הקטע של ה -72 בתולות? מה הקשר בין 72 בתולות למחבלי חמאס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי love? I prefer vodka, על תשובה לשאלה "O M G פליז תגידו לי שלא חמש עכשיו! אווף עוד לילה כזה מה השעה באמת?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים את הדירוג אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי עדיין ער\ה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לקונג פו קוראים דור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם לכם שולחים לפעמים הודעות בוואצפ אנשים שאתם לא מכירים? והודעות כמו: "." או "," או שרק לי?_.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם אפשר לשנות את האימייל בסטיפס? ואם כן, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :)justme, על תשובה לשאלה "למה שיקרוס האתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד שתי דקות קורס האתר! מי חוזר לפה ב-1 בלילה כדי לחפש שאלות חסרות חיים? אני כן D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להעלים מהר כוויה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, היום הפכתי לעונה בכירה והיו לי 501 פרחים ועכשיו ירדו לי 2 פרחים. למה זה קרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך כותבים נכון, סיסמא או סיסמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה יום היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ⓁⒾⒶⓃ, על תשובה לשאלה "לאמא שלי כרגע יתקשרו ממספר שההתחלה שלו זה 0000.. היא לא ענתה.. מה זה המספר הזה, של מי הוא?! O_O?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה זה וידג'טים בגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים לעונה בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פיקוד העורף ההתרעה במרמב שיש בטלויזיה איזה מספר זה אשדוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ^Noy, על תשובה לשאלה "מה זה קיק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לראות את כל המשתמשים בסטיפס, גם את אלה שלא מחוברים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✡חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים✡3, על תשובה לשאלה "קונג פו- איך אתה מצליח לרשום כל כך הרבה בזמן כל כך קצר בשאלות ואיך שהוא אתה העונה הראשון? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מבטל תפסס בהודעה ששולחים פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Jane The Killer Arkensas, על תשובה לשאלה "מכירים את הילדים האלה ששואלים שאלה ועונים לעצמם? זה מצחיק XD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש עבודות לבני 15??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאדם לא מרגיש טוב, רואים את זה עליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✡חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים✡3, על תשובה לשאלה "רצתי אתמול בטעות ונפלתי על הרגל (שתקו) ו.. ועכשיו כואב לי הרגל, בברך, אין לי שום סימן ואני יכולה להוזיז, אבל כואב. מה לעשות כדי שלא יכאב? שמתי קרח אבל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום זה יום אהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי we are the falling angels, על תשובה לשאלה "איך מעלים תמונה לאתר (בשאלות)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ששולחים פרח משאלה של אנונימי מי שמקבל את הפרח רואה את הכינוי של האנונימי או שהוא נשאר אנונימי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Gum jen di, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? אני מהפלאפון ולא רואה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם אלדד מהאח הגדול היה מתנחל דתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאיזה אתר צריך לעלות תמונה כדי לצרף את הקישור שלה לשאלה ואז אפשר לעלות תמונה בשאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ╮∩╭(︶︿︶)╮∩╭, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שיש לכם סטטוס ממש יפה ואתם מפחדים לפרסם כדי שלא יגנבו לכם אותו למרות שאתם גנבתם אותו ממשהו אחר? אחח החיים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תשאירו סימן שהייתם כאן;), על תשובה לשאלה "מה זה אומר צפיות בפרופיל של האנשים בgoogle +??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פעם הצבעתם באח הגדול? בחיים לא הצבעתי ואני לא מבינה מי מצביע לזה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ♥, על תשובה לשאלה "קנו לי גלקסי 4, איך הוא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✡חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים✡3, על תשובה לשאלה "איך קוראים לחייל שלא מוצאים אותו? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יופי זה לא הכל בחיים .עובדה !, על תשובה לשאלה "עד איזה גיל מותר להיות כאן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Can Fix That... 💋, על תשובה לשאלה "איזה תפילה חזקה יש כדי להתחנן לאלוהים? או לבקש ממנו משהו ממש חשוב תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "על מה עדיף לנגן על תופים או על גיטרה ולמה? מה יותר זול מבחינת השיעורים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ש- (כי A- היה תפוס), על תשובה לשאלה "אני היחיד ששומע מסוקים מעל הבית כל הלילה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קפה עוזר להתעורר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית נרקומנית, על תשובה לשאלה "אתם מעשנים? אם כן מה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחרי 501 פרחים אני יוכל להישאר עונה בכירה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "כמה פרחים אני צריכה לקבל כדי להיות עונה בכירה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתתתתתת, על תשובה לשאלה "למה יש פרסומות בערבית בסטיפס?:O?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פסחזון (בת), על תשובה לשאלה "חטפו חייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך יודעים אם הוא ראה את הsms שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הקטע אם מישהו שואל שאלה וענו לו ואז מישהו עונה את אותה תשובה שוב כאילו מעתיק אותו דבר למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ווינדוס 8 וכולם מבאסים אותי שזה לא טוב. מישהו יודע למה? אף אחד לא מסביר לי..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה בושה שיש לי אינטרנט רימון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שחברותיה של תאיר ראדה היו בזמן הרצח וסייעו לו? (אני יודעת שזה ישן)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי באמת רצח את רבין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזו שנה האתר סטיפס קיים כבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים נכון, איתו או אתו? אני מדברת איתו/אתו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה אנשים שחסמו אותם פעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה בסדר אם אני אוכל עכשיו קלמנטינה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I can be who I want to be, על תשובה לשאלה "רגע. אני יודעת שיש חלב שהוא לא כשר אז מה זה חלב נוחרי כשר או שלא? 0.0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי fallen X angel, על תשובה לשאלה "מישהו יודע לפרש חלומות? חלמתי שצומח לי כנפיים בגב כשאני מסתכלת על המראה. הם לא היו כנפיים יפות.. רק עור ועצמות.. ובתחתית הכנפיים היו נוצות סגולות/כחולות עם עין בסוף כמו טווס.. לא עפתי.. מישהו יודע מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית חחחחחחח מצ'עמם וזה .. , על תשובה לשאלה "אם אני בת 18, כמה ימים אני חיה? D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי צריכה חיבוק :/, על תשובה לשאלה "זה הגיוני להיפתח בפני מישהו שלא מכיר אותי ואני לא אותו:/??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית!!!!!!!!, על תשובה לשאלה "האם מותר ללכת בבין המיצרים לבריכה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Drake da' Prince ~, על תשובה לשאלה "איך עושים שהמשתמש שלי ימחק לנצח? ואל תגידו לי לשנות סיסמא. תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שירה0201, על תשובה לשאלה "איך מקבלים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בזוקה555 בכירה מאוד !, על תשובה לשאלה "אני עונה בכירה עכשיו? כן ואאוו איך אני מעלה את דירוג האמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה עבירת פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קושקוש;), על תשובה לשאלה "כמה עולה גיבוי לגלקסי 2??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אפיקק😍😍, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :)justme, על תשובה לשאלה "למה הזמר מתיסיהו הוריד את הפאות והכל? והוא הפסיק להיות דתי ולשמור וכל זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stips Girl, על תשובה לשאלה "כמה אמינות ישלי? אני מהפלאפון?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה במהו הסמיילי ירח ואיש הולך שלב חמש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לדעת אם מי שאני מדבר איתו מחובר ממחשב או פלאפון? ואם כן איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הכתב (האותיות) בסטיפס נהיה גדול כי לחצתי בטעות על כפתור איך אפשר לסדר את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי החיים זה לא הכל :), על תשובה לשאלה "אני יכול לשלוח בגימייל קובץ של סרט בגודל גיגה? יש הגבלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עשים זה חרא, על תשובה לשאלה "יאשש נפטרתי מהעש יאיי מה אתם חושבים עליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Siiiii, על תשובה לשאלה "נו, בטעות עשיתי "מעבר לאתר הרגיל" (אני מהאייפון), וזה לא נוח. איך אני מחזירה ל"מותאם לסלולרי"? 😕😐😒?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בעקבות הפעולה הקרקעית אנחנו וגם אמורים להתכונן למשהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אפר לעפר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ניסים מזרחי אדרי בן זכאי., על תשובה לשאלה "הכוחות כבר יצאו מעזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "לא היה אמור להיות הפרלמנט היום?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הייתה אזעקה לא מזמן והיה ירוט כזה חזקק אוף אני מפחדת מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 14.11 שיישאלו בת כמה אני מה להגיד? 14 וחצי או 15??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית שלא יודעת, על תשובה לשאלה "המיגוניות/מקלטים/ממדי"ם כולם בנויים מבטון? ואם לא, אז ממה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאלוהים של הנוצרים קוראים ישו, לאלוהים של המוסלמים קוראים אללה, איך קוראים לאלוהים של ישראל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים למשחק הזה עם הסמיילים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה הכי בא לכם שייקרה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "את מי אתם הכי שונאים בעולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לגלות את הפרטים שלי משיחת טלפון חסום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי כאן שמאלני ומי כאן ימני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "טיפול שיניים - שן בינה חייבים לעקור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי909, על תשובה לשאלה "מה זה הפרח הזה שבצד הפרופיל מה זה כל מי ששולח פרח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחת שמפוצצת קנאים!!!;), על תשובה לשאלה "איך להיות נאמן נוער? ואיך עולה הדירוג אמינות? כאילו לפי מה הם הולכים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית :+), על תשובה לשאלה "צהל נכנסו קרקעית לעזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהי הייתה שולחת לכם סרטון שלה שהיא מאוננת ואומרת את השם שלכם מה הייתם עושים עם זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ברונטית עם מוח בלונדיני, על תשובה לשאלה "אימאלה הם נכנסו קרקעית? אם כן, מישהו יכול להסביר לי לשם מה, באמת לא הבנתי... כאילו להשמיד נשק של חמאס או אנשי חמאס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי DΣA┼H (אני ויקינגית), על תשובה לשאלה "מהו הסמיילי- יש סמיילי של קקטוס וסמיילי של ארמון מילה ראשונה 5 אותיות מתחילה ב א' מילה שניה 3, מה זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זה עם החיוך הכובש 1, על תשובה לשאלה "לעוד מישהו שמשתמש בדפדפן כרום יש בעיה ביוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה המדינה עושה לגבי המשתמטים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עכבישים מעופפים, על תשובה לשאלה "אבא שלי אמר לי עכשיו שאם הוא ישמע את ההתראה של הפלאפון שלי עוד פעם אחת הוא ישבור אותו. נראה לכם שהוא יצלי לשבור גלאקסי אס 3 עם מגן מסך ומגן חיצוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "מה זה פרנציפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהו שעושה משהו, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר או היה או עכשיו באתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עכבישים מעופפים, על תשובה לשאלה "השיר על גרגמל זה של בניון? ואם לא אז של מי? ומה אתם חושבים עליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו אתם אומרים לאנשים לכתוב לכם על הקיר תודות אוו שהם כותבים לכם מרצונם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מה זה הפרחים האלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני שולחת אימייל והכתובת מייל לא נכונה זה כותב שהכתובת לא קיימת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✡חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים✡3, על תשובה לשאלה "אמא שלי עכשיו בקטע של לחרפן אותי, היא רואה שכל פעם שאני נכנסת לחדר אני סוגרת את הדלת, אז מה היא עושה? הוציאה לי את הדלת מהחדר -_- היא חושבת שאני עושה שם.. אנאערף, מה אני אמורה לעשות עכשיו? -_-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתה באשדוד היום *בבוקר* אזעקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביצה זה חלבי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ⚡Skateboss⚡, על תשובה לשאלה "כמה אמינות יש לי ובשביל מה צריך אותה בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך משנים את הכינוי? אני חייבת לשנות אותו!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עושים הפרחים האלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יופי זה לא הכל בחיים .עובדה !, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מהו "סמיילי" שרוב מדברים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית :+), על תשובה לשאלה "ראיתם הופרה הפסקת האש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ValenTino ;) פרש, על תשובה לשאלה "למה אתם לא ישנים? אני בגלל שחזרתי מריצה לפני שעה ועכשיו רק התקלחתי במים קפואים קרח -,-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם היא בת 12 והיא התנשקה כבר עם 3 ילדים מה זה אומר עליה? והנשיקה הראשונה זה היה מיתוך נואשות כי היא הייתה נואשת לנשיקה-___- (לא אני)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "אם לא התנשקתי עד עכשיו ואני כבר בת 16, אני צריכה להתבייש בעצמי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית בודדה, על תשובה לשאלה "היוש! עם כמה אתם מדברים עכשיו בפרטי? אני 0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם לא עולים לישון? לילה טוב לכולם אני פרשתי❤?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נאמנים יכולים למחוק שאלות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בר רפאלי יהודיה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כבשה מעופפת ◕‿◕, על תשובה לשאלה "מה זה ג'ורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בןןןןןןןןןן, על תשובה לשאלה "היי, את, כן את שמסתכלת בשאלה את שטוחה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר חוות דעת על שיר שכתבתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק לי האתר לא נטען כמה שעות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר קישור לפרק של דה וויס שהיה ביום ראשון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם פטיש , על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לשים את האייפון שאני רצה עם אוזניות? בכיס זה יכול לעוף..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אבא שלי לקח לי את הטלפון ואני איפסתי אותו ולקחתי את הסים, הוא אמר שהוא לא סומך עלי ושהוא ילך לחברה של פלאפון וישחזר את מה שהיה לי בפלאפון, הוא יכול? (גלאקסי 4)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי צובע ריסים? מזה יש דבר כזה בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על ערוץ הופ? ^_^?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי גלקסי 3 ופתאום הוא נהיה ממש איטי, יש מצב זה בגלל שאין לי זיכרון או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לצופי האח הגדול- מה קורה כשיש אזעקה בבית האח הגדול? הם הולכים לממ"ד? עידכנו אותם מה קורה בעולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה משתיקים את האזעקה באח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה ממישהו שטוב בכתיבת סיפורים. דחוף. מי יכול/ה לעזור לי? (רק מישהו עם רמת כתיבה טובה בבקשה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי sweet dreams, על תשובה לשאלה "איך שולחים פרח בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם גזר ◕‿◕, על תשובה לשאלה "איזה נוסטלגי זה 2all נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להיות מפורסמת? בת 12?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימייייייייייייייי, על תשובה לשאלה "בנים צריכים להתחיל לצום מגיל 13??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם גזר ◕‿◕, על תשובה לשאלה "הסכימו בסוף להפסקת אש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי החיים זה לא הכל :), על תשובה לשאלה "אובר ביטחון טוב או לא טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזו שעה הצום יוצא היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אממ התחדשתי בגלקסי 4 ואני רוצה לדעת איזה דברים מגניבים אפשר לעשות איתו... מה עוד אפשר לעשות איתו חוץ להעביר תמונות עם היד באוויר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי forever young ♥♡, על תשובה לשאלה "תקשיבו אתמול שלחו לי הודעה די מלחיצה לפלאפון.. אין מספר טלפון רק משהו באנגלית ובהודעה רשום שבגלל ביבי אנחנו במקלטים ואנחנו נמשיך להפציץ אתכם וכאלה.. והיה חתום שם שזה מגדודי עיז אין קסאמים משהו כזה... בקיצור אתם יודעים מזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רצות שמועות שהפסקת האש היא בלוף וביבי רק מחכה להראות לעולם שאי אפשר להידבר עם החמאס ובתשע יכריז על כניסה לעזה... שמעתם על זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Im Classic, על תשובה לשאלה "איזה צום יש היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I wasent need to be born, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת לכתוב בלוג? איך כותבים? ואיך אפשר להתחיל לכתוב (איפה)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עלמוש:), על תשובה לשאלה "לא הבנתי יש הפסקת אש או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Do You Like Kittens?, על תשובה לשאלה "אני בצום, ואני מתחילה להיות ממש רעבה גם אתמול בקושי אכלתי משהו ואני לא חושבת שאני אשרוד עד 20:15 מה לעשות?:/?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה חייבסי"ם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר שליטה באופיס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש היום צום? איזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי^^ ☻, על תשובה לשאלה "יש בהוט MTV ישראל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש הפסקת אש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Avitaloosh ♥♪ - Russian, על תשובה לשאלה "אם מדווחים אל מישהו, הוא רואה את זה? 😁?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סלינטוווורס, על תשובה לשאלה "מי ניצח אתמול גרמניה או ארגנטינה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תקולל פרי הפלטיפוס, על תשובה לשאלה "מי יותר טוב דופנשמירץ או פרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה צום יש מחר?:0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דויד לואיז, על תשובה לשאלה "יואו! מחר צום! טיפים מישהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשהדף של סטטוסים מצייצים היה פרוץ, מה בדיוק פרסמו שם? (הפורצים)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Drake da' Prince ~, על תשובה לשאלה "אמאללה ניראה ללי היוו נפילוות! אמאא מי מאשדוד ושמע את זה!??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי louly, על תשובה לשאלה "איך אני יכול לתת פרח למישהו על תגובה פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו עונה על סקרים בipnel? זה שווה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי YupTvaioMat, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סתם מעניין אותי, על תשובה לשאלה "זה נכון שבנים לא יכולים לעשות שפגט כי אז יכאבו להם הביצים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "" הודעה מפיקוד העורף בשעה 12:16 צהל תוקף בעזה חזק נא להיות בשעה זו סמוך למרחב מוגן. ההודעה חלה על תושבי כל הארץ.. נא להעביר הודעה זאת בדחיפות לקבוצות אחרות תהיו דרוכים וערוכים" זה אמיתי או שסתם שלחו לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הקטע שיש כאלה שעונים יאפ, כע, כה? מה הבעיה להגיד כן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "לא הבנתי למה דנית כועסת ובוכה שנופר איתה בבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פלטפוס ופלטיפוס לשלטון! D: , על תשובה לשאלה "זו רק אני או שיש אזעקה עכשיו בחצי מהארץ? ;/?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פוטושופ-שאני עושה מסכה.. לבן הוא המחזיר והשחור הוא המווחק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I wasent need to be born, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות מש לי? (אני דרך הטלפון)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דודו לרן, על תשובה לשאלה "ארגנטינה (מסי) או גרמניה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה ללכת לבית ספר אבל אני פוחדת אם היה אזעקה שאני ילך ברחוב או היה באוטובוס ובדרך לבית ספר ואני מתביישת גם אז זה ביכלל בעיה מלעשות? אני ממש פוחדת וחוששת שהיה בדרך.. תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יונית לוי שמאלנית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרדי (B, על תשובה לשאלה "מה התשובה-האמצע של שמי זה ההתחלה ההתחלה של שמי זה האמצע והסוף של שמי זה ההתחלה של ההתחלה מי אני ומה הוא שמי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי!!, על תשובה לשאלה "לצאת היום או לא לצאת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי moshe901, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר אתר שמדווח 24/7 על השניה על צבע אדום וטילים ואזורי נפילה? לא MAKO / YNET / WALLA / 0404 כי צריך כל פעם לרענן את הדף וזה מציק,?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I love JB (פרשתי), על תשובה לשאלה "איזה סטיפסטים עצלנים אתם, כולה לא ישנתם בלילה וכבר אפחד לא עונה לשאלות חוץ מהטרול המעצבן איף יאלה תתעוררו אתם חושבים שאתם עצלנים? (וזה שקוף ששאלתי תשאלה בשביל שלא ימחקו תשאלה?) חחח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לארץ שיש בה חצי חושך וחצי שנה אור? וכן יש כזאת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I love JB (פרשתי), על תשובה לשאלה "אנשי סטיפס שלום, למה אתם מחבבים לאחרונה יתר על המידה את המינוסים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✿◕‿◕ ליניי ◕‿◕✿, על תשובה לשאלה "עם יש אזעקה ואני גרה בביניין של ארבע קומות בלי מקלט איפה כדאי לי לרדת לקומה הראשונה או השנייה? ולמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתמתוקה, על תשובה לשאלה "נכון שעכשיו בעוגיות המזל שמוכרים בחוץ רשום אל תחשוש מחר יפול לך טיל על הראש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ⓁⒾⒶⓃ, על תשובה לשאלה "הטילים שהגיעו לצפון הם מלבנון? או מעזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי L❤ve, על תשובה לשאלה "תגידו באיזה שעה המשחק של המונדיאל? ואיזה ערוץ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I love JB (פרשתי), על תשובה לשאלה "אם ילד קטן זה ילדון ומחשב קטן זה מחשבון אז סבא קטן זה סבון? ולמה כלב קטן זה כלבלב ולא כלבון? וסבתא קטנה זה סבתון? השפה העברית כל כך מוזרה..-.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי להלהלה :-P, על תשובה לשאלה "ממה עושים שמן תינוקות? חח שאלה מוזרה אבל מעניין לדעת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי זריחה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם נולדתי ב-15.3 (החמישה עשר במרץ), איזה מזל אני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי NeonLights, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלי? אני דרך הנייד..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אליאן1231, על תשובה לשאלה "איך אפשר לשלוח מסרים באתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את בת'אני מוטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Miss Bitch, על תשובה לשאלה "יש אפשרות להעלות סיפורים באנגלית לאתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Animal I Have Become, על תשובה לשאלה "הגעתי ל1000 פרחים! אתם גאים בי? D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה פרפקטציוניסט ומה זה פאשיסט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפי דעתכם המבצע יגמר עד חודש הבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אשדוד נחשבת עיר מ40 ק"מ ועד עוטף עזה נכון? כאילו מהישובים שבדרום וכל זה, אשדוד נחשבת נכון? כי יבנה וגן יבנה לא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עושים אם שונאים את החיים שלך? בלי לפרוק. פרקתי מספיק:/?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להיות נאמן נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך פותחים בלוג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי מסטיפס לתמיד :), על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להתנדב באשדוד? בת 16?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה התפקיד של עונה בכיר? ונאמן נוער יכול לדעת מי אתה אם א. ה כותב מאנונימי (שהוא מוחק שאלה או משהו כזה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חחחן, על תשובה לשאלה "מה הבדל בין מבצע למלחמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר להשבית חשבון ג'ימייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שח"כ צרצור וחנין זועבי מתאימים? כדאי להם ללכת לירח דבש בעזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי HellisEmptyAllTheDevilsAreHere, על תשובה לשאלה "מה הקידומת של ישראל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על הסרטונים של החמאס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי היי=D, על תשובה לשאלה "איך בודקים bmi??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הפאדיחה הכי הכי מפאדחת שהיתה לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נאמנים? אתם לא שמים לב שכל הזמן יש שאלות על " נשיכות " כאילו אתם לא רואים שזה ספאם בכוונה? אני שואל, למה אתם לא מוחקים את השאלות הקונדס האלו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♫ Music Is My Life ♫, על תשובה לשאלה "מזה XOXO למה כולם רושמים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בשבת מותר ללחוץ על הכפתור של השירותים? ומותר לפתוח את הברז כדי לשטוף ידיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהייי:), על תשובה לשאלה "מה הראשי תיבות של ממ"ד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שואלת שאלות 1, על תשובה לשאלה "איך מעלים את אחוז האמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אזעקת שווא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הנכה מאשדוד שניפצע קשה נהרג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תם בלי ו., על תשובה לשאלה "איך מעלים את מס הצפית ביוטיוב? תודה מראש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כבר סיימתם שיעורים לחופש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גם בעזה יש את האזעקות לפני שנופל טיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת ואני שומעת: ראפ, קיי גי סי, אפוקליפסה, טופאק, דרק, אמנם, קניה וואסט,asap rocky וכל אלה.. זה מוזר (שאלה לבנים.. יעני זה לא גברי מידי?)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה שיר של טופאק אתם אוהבים? ותביאו לי ראפרים טובים.. תודה יום מקסים שיהיה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שירה0201, על תשובה לשאלה "איך אוספים פרחים פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים המלחמה הזאת תימשך כל החופש? נכון זה לא פייר זה לא מרגיש כמו חופש לדרום...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כמעט מלאכים, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 1 שיודע , על תשובה לשאלה "זהו אפשר למות בשקט הגעתי לאלף פרחים אחרי אלפי שנים באתר מי בא איתי לפתוח משתלה ביחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זה 73-112??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על המשתמשים בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לקחתי אתמול את האוגרת שלי למקלט כשהיתה אזעקה זה פאדיחות? כי כל השכנים היו שם..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאז תחילת המבצע יש לנו הרוגים? אני מאוד מקווה שלא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הכיטוב, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מאיפה זה:"אני עף אלייך אל ידייך"? D;?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי DJ sLiZeriX, על תשובה לשאלה "מישהו שומע ראפ? ( EMINEM, KENDRIK LAMAR, MACKLEMORE, DR.DRE )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Drake da' Prince ~, על תשובה לשאלה "ראיתי ירוט וואי! אני מתרגשת.. איזה מעלף, גם אתם ראיתם? (בכללי)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להתלונן על מחיקה לא צודקת? ובכלל, להתלונן על נאמנים..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה התאריך לידה שלכם? ובני כמה תהיו ביומולדת הקרוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥ שים שים לעצמך כאפה♥, על תשובה לשאלה "אין טילים.. נגמרה המלחמה? מה המצב עכשיו מישהוא יכול להגיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף. בטעות תייגתי את עצמי בתמונה של מישהו שאני לא מכירה לא נעים לי בבקשה איך אני מסירה את התיוג?! זה לא נותן לי דשום אפשרות של הסרה! הצילו!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "מה זה אזעקת שווא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הגמר של המונדיאל יהיה גרמניה נגד ארגנטינה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית❤️☺️, על תשובה לשאלה "שיש אזעקה שומעים טוב? כי כל התריסים שלנו בבית סגורים, אז אם יהיה משהו נשמע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי החיים זה לא הכל :), על תשובה לשאלה "האזעקות העירו אותי גם אתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי זכה במסטאר שף? רק עכשיו נזכרתי חח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה הגזענות הזאת הוא זרק אותי בגלל שאני רוסיה מה הבעיה עם רוסים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזה אפליקצית פוטושופ לאייפון שהיא ממש טובה ועולה כסף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי lola♥, על תשובה לשאלה "יש מצב שיהיה אזעקה היום בבוקר בראשון? נגיד עד 9? כמו אתמול... אני ממש מפחדת ורוצה לישון?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי אוכל להניח תפילין הכי מוקדם היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מחפשת את משמעות החיים._., על תשובה לשאלה "מי ראה את המשחק האחרון שהיה של ארגנטינה נגד הולנד? מי ניצח וכמה כמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה אזעקות הלילה במרכז??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחד בשבילך 1, על תשובה לשאלה "חח איזה כיף זה בשעה הזאת אפשר לעבור על כל חוקי האתר הנאמנים לא ערים בשעה הזאת חח כיף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל להניח תפילין קבוע זה יהיה כבר מאוחר מדי אם חצי שנה לא הינחתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החיים קשים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "אני מפחדדת, מצד אחד אני רוצה שירצחו את כל עזה שיהיה שלום. אבל מצד שני אם ירצחו כל מדינות הערב יהיו נגדנו ונמחק מהעולם, מה עושים? אני מפחדת מאדד בת 15?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם נצליח לפוצץ את עזה, מה יקרה לנו אחרכך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהב אותך חיים שלי 1, על תשובה לשאלה "מי האמין שיהיה פלאפון או מחשב או משהו כזה ואו מה אתם חושבים שיהיה חדש ומפתיע עוד 40 שנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כיפת הברזל גם זה משגע כאילו איך היא פוגעת בדיוק בטיל איך היא בדיוק במהירות הדברים האלה לא משגעים אותכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה בנות גם צריכות להתגייס לצבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש עוד כוכב שיש עליו חיים? יכול להיות שיש עוד אחד שחיים אנשים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך המציאו את הלווין איך המציאו את זה שאפשר לדבר עם אנשים בפלאפון, איך המציאו מחשב איך המציאו טלוויזיה וואו זה פשוט כאילו אין תשובה אני כל הזמן בהלם שאני חושב על זה מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהב אותך חיים שלי 1, על תשובה לשאלה "תגידו זה אפשרי שימציאו בעתיד פלאפון שהסוללה שלו לא נגמרת אף פעם? שלא צריך להטעין אותו זה אפשרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון אם לא היו חוטפים את הנערים אז הכל היה במצב טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עכשיו יהיה רק את המשחק אליפות בין גרמניה לארגנטינה ונגמר המונדיאל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♛ PrettyGirl, על תשובה לשאלה "אלדד מהאח הגדול שמלאני או ימיני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק שאלה ששאלתי או התכתבות בפרטי עם מישהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זהו? נגמר המונדיאל, יעני אין יותר משחקים? ומי ניצח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי מנצח במבצע הזה? כאילו מי במצב יותר גרוע עזה או אנחנו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשיש לכם אזעקה ואתם במקלט\ממד, או חדר מדרגות, אתם שומעים את הבומים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי .............2, על תשובה לשאלה "הייתם רוצים שכל עזה תוחרב והישאר ממנה רק חול ועפר וישאירו אותה ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "וואי נמאס לי מהאזעקות בא לי לישון בשקט מי איתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזה היא חלק ממדינת ישראל נכון? מי בעד לכבוש אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי .............2, על תשובה לשאלה "ראיתם איך ברזיל הושפלו אתמול? 7-1 כאילו ישראל נגד גרמניה לא הייתה מפסידה ככה מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ברבי(קיו)^^, על תשובה לשאלה "מה זה אומר כשאומרים "תרתי משמע"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עברית קשה שפה, על תשובה לשאלה "איך אומרים "בנינו", "ביננו" או "בינינו"? כאילו בין אנשים.. זה מבלבל אותי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Lior(בן), על תשובה לשאלה "המשחק בין ארגנטינה להולנד נגמר ואם כן כמה כמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מזל זה ה2 למרץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לנקום חמאס, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מעצבן זה שאת שאני מתאמצת ועונה על שאלות מתקמצנים לשלוח פרח מה הבעיה מי חושב כך גם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מתחיל לתכנת בjava. אני צריך להוריד משהו מהאינטנט? את התוכנה? איפה לכתוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה שפה הכי טובה לפיתוח אפליקציות? JAVA??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יופי זה לא הכל בחיים .עובדה !, על תשובה לשאלה "מה זה עונה בכיר בסטיפס? ועוד דבר נאמן נוער ועונה בכיר זה אותו דבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה נאמן נוער? כאילו בסטיפס...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נו באמת אני אשדודית ואין אזעקות ויש בומים ענקיים ואני ממש מפחדת נו מה הקטע? -.-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מאסטר ספילנטר, על תשובה לשאלה "בערוץ 2 יש ריבוע כתום עם התראות, "אשדוד 269" "אשדוד 273", מה אלה המספרים האלה? מה הם מסמלים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יופי זה לא הכל בחיים .עובדה !, על תשובה לשאלה "אם משהו מפחיד אתכם כרגע כן/לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ע.א.ל.ת. :) תנו לצה"ל לכסח!, על תשובה לשאלה "לכל מי ששאל - הסבר מרחבי התרעה.. מה שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה קבוצות יש בחצי גמר? דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -Aomike-, על תשובה לשאלה "לוותיקים פה-קרה לכם פעם שגלשתם בהודעות ישנות, וגיליתם שדיברתם עם אנשים שחשבתם שבחיים לא דיברתם איתם? חחח ^^?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חד קרן (בת) ^_^, על תשובה לשאלה "דיווחתי על שאלה ממש ממש גזענית ודיווחתי גם בצור קשר כמה פעמים ולא מוחקים.. אבל שאני שואלת שאלה שהייתה לי שגיאת כתיב מוחקים ומורידים לי אמינות סטיפס אכזבתם אותי מאוד חשבתי שהסטה וגזענות ברשת זה לא חוקי אבל העיקר שיש לי שגיאת כתיב מוחקים. מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נסטיה יספיק לכם השם פרטי, על תשובה לשאלה "מה המיספר של אורנג'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הראו כבר את הקטע שאליאב ונופר התנשקו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה מספר הטלפון של משרד החינוך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות שנמשכות לבנים הן "סטרייטיות"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שיש אזעקות אני נשארת בבית. זה בסדר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נולדתי אחד למיליארד!, על תשובה לשאלה "יש גלאקסי 4 מיני במחסני חשמל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו זה פאדיחה לרדת למיקלט עם מגבת על הראש? יעני שמישהו מתקלח ואז תופסת אותו אזעקה באמצע והוא רץ למקלט עם מגבת על הראש זה בסדר כן? אם מישהו היה במקלט שלכם ככה איך הייתם מגיבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי aelita, על תשובה לשאלה "היו עוד אזעקות בתל אביב אחרי זאת שהייתה ב10 בלילה אתמול עד עכשיו? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי #חדקרן , על תשובה לשאלה "זהו נגמר המבצע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי The one and the Only, על תשובה לשאלה "אם אין לי קליטה בטלפון אבל הטלפון יכול להתחבר לWIFI אז מה אין לי? (יש לי שיחות? וצאפ?)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי השפן הקטןן, על תשובה לשאלה "אנשים דתיים שיכולים להסביר על אמונה בה' ובתורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני גרה בצפון ואני כל הזמן שומעת בומים כאלה, דודה שלי אמרה לי שזה מהטילים ושזה פיצוצי אוויר משהו כזה. אני ממש פוחדת מישהו יודע מזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נופלים רקטות בארץ? אין מכשירים של הצבא שנועדו לקלוט אותם מראש ולנטרל אותם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דרום רק עכשיו אנחנו מבינים אותכם.. לפחות אני! עברתי טראומה של החיים אני מצדיעה לכם על מה שאתם עוברים באמת! כל הכבוד לכם. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "הטילים הגיעו לצפון, או לצפון מרכז??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ▲BELIEVE▲, על תשובה לשאלה "לפי דעתכם, הטילים יגיעו עד לצפון הארץ? כאילו עד לחיפה וכאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ללכת לחדר כושר או לא? בגלל המצב הביטחוני?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל הטיסות יתבטלו בגלל המצב? אוף זה מדכא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הסיפור עם שלי דדון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה ☺️, על תשובה לשאלה "איך מוחקים פה שאלה שכתבתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "לא הבנתי למה פתחו את ערוץ האח הגדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדה ☺️, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד שהוא גר באשקלון אתם חושבים שכדאי לו לנסוע לחבר שלו בלוד לישון אצלו עד שהמצב ירגע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האזעקה שהייתה אתמול בבנימינה הייתה אמיתית? כי אמרו בחדשות שזאת הייתה אזעקת שווא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי im shy, על תשובה לשאלה "למה אסור בסטיפס לבקש ביקורות על איך שאני נראה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי <Linkin park>, על תשובה לשאלה "נכנסו לי מים לאייפון, פן יעזור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתה לי תמונה יפה עם אמא שלי, ורציתי להעלות אותה לפייסבוק אז מן הסתם חתכתי אותה מהתמונה ועכשיו היא עושה לי ריגשי ודרמות ו"למה חתכת אותי מהתמונה לפחות היית שואלת".. אני כבר ממש שונאת אותה.. עושה דרמה מכל שטות. מה לעשות איתה? היא לא מדברת איתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה קרה פעם שטיל של חמאס פגע בערבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית