אנשים שנתנו פרחים לחולה בגללך ולא עלייך!
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להסתיר את החלק של "העונה בנושאים"? בפרופיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה חג אתם אוהבים ולמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי league of legend , על תשובה לשאלה "מי יותר חזק מפחינת הצבא, רוסיה או ארה"ב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה פלאפון יש לכם? מרוצים ממנו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההפך מהמילה באנגלית MR? (לדוגמא מר סטפן)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד מתי המשתמש נחשב משתמש חדש ואפשר לכתוב לו ברוך הבא מבלי לצאת "טוב שנזכרת באמת._."??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני חוסמת מישהו הוא רואה תשובות/שאלות שלי? והוא רואה מתי אני מחוברת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפשרות שמשתמש כאן לא יראה את התשובות שלי? מה קורה כשחוסמים מישהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Arrow-Lady, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך מפסיקים בפייסבוק את כל הדברים האלה שמפרסמים לי לבד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי , על תשובה לשאלה "תקשייבוו.. זה נכון שאנשים שממש מבינים במחשבים יודעים לגלות מי אני ואיפה אני גרה לפי. כתובת ip של אינטרנט? ששאין לי מושג מהזה?! או בכלל דרך האינטנרט להוציא מהמחשב שלי דברים כאילו לראות דברים במחשב שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלכם (מושלם, אמין מאוד, אמין..)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יצא לכם לקרוא כותרת של כתבה בפייסבוק וכתוב בה משהו על מישהו שניצל מישהו, אבל קראתי את זה שניצל? כאילו מאכל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מאנונימי כותב "תודה" בקיר תודות לאחד שענה לי. אז הוא יראה את השם שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤Redemption❤, על תשובה לשאלה "יש מומחים שהם נאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Meeeeee, על תשובה לשאלה "דחוף. מה זה אומר "נפלה אימתכם עלינו"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תביאו קיצורי מקלדת למחשב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כתבתי סיפור חדש וראשון שלי בוואטפד, ואני ממש רוצה להצליח בזה אני אשמח אם תקראו ותכתבו לה את חוות דעתכם ואפילו תצביעו בסיפור?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Love Food., על תשובה לשאלה "אחרי שהילדה בת ה13 התאבדה, הילדים המשיכו כרגיל בטיול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מספר אחד הוא a. המספר האחר גדול ממנו ב-4 עזרה! מישהו? תודה לעונים...! ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה רצינית- ילד שהוציא רישיון והיא התייתם מאבא ומאימא, אז מי יהיה ההורה מלווה שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה את האלה שפורשים אבל מתחברים כל היום אז מה הקטע כאילו? אם אתם פורשים תלכו מפה...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה בנים לומדים בישיבה כל היום? יש להם בגרות בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו, זה נכון שיצא השטר 200 החדש? והאם השטרות 200 שיש כרגע עדיין שימושיים בינתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Microwave., על תשובה לשאלה "זה נכון שאם כותבים בחברים לעט יכולים לשלוח הודעה לעצמך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 122315, על תשובה לשאלה "מישהי שלחה לי הודעה, למה אני לא יכול לענות? (בסטיפס)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Cookie Monster❤, על תשובה לשאלה "גם לכם נתקע האתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הורסססססס תבריאות ;), על תשובה לשאלה "כמה פעמים חסמו אותכם לצמיתות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קרה לכם ששאלו עליכם שאלה בסטיפס? איך הגבתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק אני לא מבינה למה עושים עניין מכמה משתמשים פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חרפא יולו, על תשובה לשאלה "למישהו יש בבקשה טקסט טיעון ממש טוב בעברית? אני חייבת למחר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המינימום יחידות לימוד שצריך לעשות בתיכון? ומה המקסימום? כמה מומלץ לעשות? תודה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הדרייי, על תשובה לשאלה "איך זה נראה לכם בתור מבוא, לעבודה סמנריונית על יצוג המזרחים בתקשורת: (בתגובות)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Happy girl;), על תשובה לשאלה "איך מחפשים משתמשים באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי nil4xx4, על תשובה לשאלה "איך מעלים את הדירוג שלי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאני וחבר שלי יוצאים אז כל פעם מישהו אחר משלם, אנחנו לא מסתכלים בכלל על הכסף העיקר שאנחנו ביחד. וכולם אומרים לי למה את צריכה לשלם שהוא ישלם. אבל אצלנו זה פעם ככה פעם ככה ברור שהוא יותר ממני אבל גם אני מוציאה כסף, למה זה לא טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה הופכים כל דבר במיטה למשהו מיני? "ישנתי עם מישהו" זה מיני? לפעמים סתם כיף לישון ביחד תפסיקו כבר -לא מכלילה- אבל לרוב זה מעצבן כשמעירים על זה גם אתם חושבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי don't worry be zaguri ❤, על תשובה לשאלה "יש פה כאלה שמבינים בכתיבה ויכולים לתת לי חוות דעת? שלחו או תגיבו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Ouat, על תשובה לשאלה "יש למישהו ציטוטים מספרים שאהבתם? אני עושה עבודה וחסר לי חלק.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לדעת איזה נאמן/נאמנת מוחקים לי את השאלה? אם כן, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לאכול ביצה שבושלה בחמין (עם בשר) עם משהו חלבי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לתרגיל ספורט הזה ששוכבים על הגב, והידיים בצוואר ואז קמים לכיוון הברכיים ויורדים וככה ממשיכים חח סליחה על הטמטום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ^^^^, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ירון100, על תשובה לשאלה "מה אחוז האמינות שלי בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אנחנו לא מתנשקים עדיין זה אומר שאנחנו עדיין לא זוג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד מעט אני צריכה ללכת לצו ראשון הבעיה היא שאני בן אדם מאוד מאוד ביישן ואני מפחדת שאני אתבייש שם מידי. מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך רושמים למעטה או למטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכול לראות אם משתמש מסוים מחובר כעת או לא? או גם וגם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקטע פה? מישהו שואל שאלה פשוטה ועונים לו כמה אנשים ופתאום עונה משתמש מוכר באתר, ורק לתשובה שלו עושים איזה 5 פלוסים.. מה הקטע? וזו אותה תשובה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהם החצים שמופיעים ליד תשובה שיש חץ אדום וירוק, ושלוחצים זה עולה מספר אחד או יורד למינוס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עם אני מקבל פרח ואז השאלה נמחקת הפרח נשאר אצלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אתם לא בבית ספר? אני חולה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יוו שאלה דחופה... יש לי בגלקסי בשורה של השעה והאחוזי סוללה, פתאום מופיעה צורה כזאת של עין לכמה שניות ונעלם. מישהו יודע מה זה אומר? דחוף אני מפחדת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אושר זה שמחה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי All MAGIC comes with a PRICE, על תשובה לשאלה "היי, אני בכיתה י' ומחר יש לי מבחן מגן בפעם הראשונה אז כל הכיתה מתווכחת מתי צריך לבוא... באים לכל היום או רק לבחינה? או שאצל כל אחד זה אחרת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 124 1, על תשובה לשאלה "מתי נוסד סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר אתר של חדשות אבל רק על האקרים ומחשבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לצרף קובץ וורד לשאלה? זה ממש דחוף אני חייבת עזרה בבקשה זה באמת דחוף מאוד!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה בא אחרע דירוג בסדר? ואיך עוברים לדירוג אחר כמה פרחים צריך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ~~Laline~~, על תשובה לשאלה "למה האוזניות של סמסונג לא נתפסות באוזניים? זה כל כך מעצבן זה כל שניה נופל ואי אפשר לשמוע?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי לא הלך היום לבית ספר? ולמה? חח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Love Hurts, על תשובה לשאלה "אם כתבתי תשובה בטעות בשאלה הלא נכונה ואז ערכתי אותה ורשמתי "טעות (למחוק)", ימחקו לי בלי להוריד אמינות, נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "עכשיו 0404 שלחו לי התראה "לפחות 41 פיגועי אבנים ותבערה אירעו מאז שעות הבוקר" זה אמיתי? לא חרטה? למה החדשות לא אומרים על זה כלום? רק אחרי שהאבן תפגע במישהו יגידו על זה משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאני שואלת שאלות בסטיפס יש כאלו שרושמים "אם באלך לדבר אני פה", מה הכוונה? פותחים צ'אט או משהו? איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו לי כמה מילים בצרפתית ותגידו מה זה אומר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כולם כועסים על טל מוסרי וקוראים לו בוגד? לא הבנתי מה הוא עשה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה מברכים על פיצה? הבנתי שזה עניין מסובך. אז מה אפשר לעשות? ~לדתיים בלבד ~?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בכיתה י' לא עשיתי את המבחן של ההחייה כי הייתי נורא ביישנית והיה לי פחד במה ממש גדול (עדיין יש לי אבל לא כמו פעם). אם השנה אני רוצה ללכת להתנדב במד"א/מכבי, אני אוכל או שלא יתנו לי בגלל זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עליתי 7 קילו אתם גאים בי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "אם הכרנו ב2 והיום ה17. כמה זמן אנחנו מכירים? כמה ימים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אדם וחוה היו יהודים איך נוצרו הגויים והערבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Love Hurts, על תשובה לשאלה "למה הנאמנים מוחקים הרבה דברים חשובים אבל דברים כאלה לא? (כנסו לקישור)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Ido467, על תשובה לשאלה "מה זה שנאה תהומית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים נטילת ידיים בבוקר? ואיך עושים אחרי שירותים? ובבוקר אומרים גם אשר יצר? (אחרי הנטילת ידיים)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כלהכינוייםתפוסים, על תשובה לשאלה "איך קוראים לחוקר שמוחק מכל המכשירים תמונות עירום וכו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מילקה..♥, על תשובה לשאלה "סעמק יש רעמים וזה מבהיל החרא הזה.. מה עושים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי במשוב התחצפות ושימוש בטלפון אפשר למחוק את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי למי יש כוח לחשוב על כינוי?!, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיכול לעזור לי בשאלה בתנך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי BeautifulFREAK, על תשובה לשאלה "מי נולד ב?22/09?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי למי יש כוח לחשוב על כינוי?!, על תשובה לשאלה "אני צריך עזרה בשאלה בתנך: למה ירובעם שינה את מועד חג הסוכות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Salin kogen , על תשובה לשאלה "מזה משנה, הלכה, תלמוד בבלי ותלמוד ירושלמי...? בבקשה תענו זה דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו שלח לי הודעה "אני חושב שזו אהבה ממבט ראשון", מה לענות לו? לא משהו מייבש חח הוא ממש לטעמי ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לאונן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה אמיתי? או הונאה? תודה רבה למי שעונה YOUR MOBILE NUMBER HAS WON 1,600,000GBP IN THE FREELOTTO MOBILE PROMO.FOR CLAIM,SEND YOUR NAME/EMAIL/NUMBER/AGE TO: prizedpt@live.com?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי !!I got blisters on my fingers, על תשובה לשאלה "למה אפשר עכשיו להוסיף רק 5 תגיות לשאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם סקס או נשיקה צרפתית עם לשון מורידות משקל? שמעתי שכן חחח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בסך הכל ילדה טובה, על תשובה לשאלה "היי, אני חדשה פה ורציתי לדעת איך משיגים פרחים? ומה זה בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי סווצרט שכשאני לובש אותו אני מרגיש חתיך פי מיליון. זה הגיוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ליהיא 3; 3>, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Hillaertyuil112, על תשובה לשאלה "רק לי נמאס מהאתר הזה? הם כל זמן משנים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה לבנים יש זיקפה בבוקר? ואם הם ישנים בצהריים אז כשהם קמים יש להם זיקפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוא לא מאוהב בי אבל מפריע לו, שאני מדברת עם בנים מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "להוריד גשר זה כואב? כמה זמן אורך התהליך של ההורדה? וזה כואב אחרי שמורידים - כמה זמן בערך? חשוב לי.. תודה מראש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ה-מגניבה, על תשובה לשאלה "לפעמים כשמישהו שואל שאלה אז יש למעלה סיכה כזאת שאם ללחוץ עליה היא הופכת צד, מה זה אומר? פשוט אני חדשה בסטיפס ולא ממש מבינה. תודה לעונים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 8654, על תשובה לשאלה "באיזה שעה יוצא שבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אופטימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך שולחים הודעות בפרטי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לבקש נצץ אם אני שואל שאלה באתר כי אני יודע, שאסור לבקש פרח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה להביא מחר קריקטורה על בעיה בחברה (לא חייב הישראלית). לא מצאתי רעיון או קריקטורה טובה.. למישהו יש רעיון? וקישור לתמונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אמ;לק? אני רואה שהרבה אנשים מגיבים את זה בפייסבוק..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המלאך שלך 3>, על תשובה לשאלה "אני במחוייבות אישית אם אני אתן שעתיים כל פעם אני אסיים עם זה מהר? ושאני נותן 60 שעות סיימתי כאילו? נתנתי בינתיים שעה וחצי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ה-מגניבה, על תשובה לשאלה "מה התחביבים שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר לעשות רות לפלאפון (מה זה root)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשים סיסמא בקובץ ראר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז יש לי חבר והוא פה מסטיפס... וכששואלים אותנו איך הכרנו אז זה ממש מביך להגיד הכרנו בסטיפס... כמה זה נורא אם נמציא איזה סיפור חמוד וזהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אניואני, על תשובה לשאלה "אתם אומרים שני איקס או שתי איקס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם מחשיבים את עצמכם כעשירים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי LoveLiveLuagh2408, על תשובה לשאלה "לא ראיתי אתמול את ההתחלה של הישרדות, מישהו יכול לומר לי מה זה הזומבי הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אותנטי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו חוסם אותי בוואטספ איך אפשר לדעת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם סבתא שלי נולדה באלג'יריה אני יכולה להוציא אזרחות צרפתית? כי כתוב פה "זכאויות לאזרחות צרפתית/דרכון צרפתי נושאי ההתיישנות: 1 זכאי יליד צרפת או אלג'יר (לפני שנת 1963 בלבד) מהורה שגם כן נולד בצרפת או אלג'יר (לפני ה 01.01.01963 בלבד) דור שני ברציפות"?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דרך לראות זקפה אם מיהו שם גינס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Microwave., על תשובה לשאלה "למה זה מה שקורה כשמנסים לשלוח לעצמך הודעה? זה לא קצת מרושע? "הנסיון שלך להתכתב עם עצמך מעיד על שעמום גדול או על פיצול אישיות. במקרה של פיצול אישיות נוכל להמליץ לך על לקבל עזרה ראשונה נפשית. אם משעמם לך מאוד נוכל להמליץ על טיפים בתגית פתרונות לשעמום."?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חלית?נפצעת?יופי,תמות♥-המקורית-, על תשובה לשאלה "איך יורדים הפרחים? היה לי 601 ועכשיו יש לי 598?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יש לכם בכריך הבוקר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מיאו חתולה, על תשובה לשאלה "גם לכם זה לא נותן להיכנס ל "השאלות עליהן עניתי"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה אומר עונה בכיר? ואיך מקבלים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה השם פעולה של "ספרתי" (כאילו ספרתי סיפור.. לא ספרתי סחורה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזו שנה האתר הזה קיים? ומאיזו שנה אתם פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הבטחתי שאני אתרום 40 לצדקה. איפה לתרום? זה בסדר לתרום בקופסאות צדקה שליד הסופרים וכו? זה מגיע לידיים טובות ושזקוקות לכסף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים-הייתם שוללים מישהי בגלל שאין לה אליקס? זה נשמע מטומטם אבל מישהו שלל אותי בגלל זה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני אומרת למישהו שיש לו חברה אהבה שלי או מאוהבת בך וכאלה זה ממש נוראי? בנות אתן הייתם מתעצבנות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי yagel ^..^, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאפלקצייה של ההילוך האחורי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם אוכלים אחרוה בדמקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עשו אצלכם בשיעור ספורט האחרון ואיזה כיתה אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אינך עם א'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קניתי אייפון מ-יד שנייה ועכשיו כשאני רוצה לעדכן משחק זה רושם לי בכלל שאני צריכה להכניס סיסמא לדואל אחר. איך משנים את זה לדואל שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שוקולטה, על תשובה לשאלה "כמה זה הרבה פרחים בעיניכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קולית בולית ;), על תשובה לשאלה "למה יורדים לי פרחים O_O??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה תאריך זה יוצא חודש הבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לצרפתים בישראל יש מראה צרפתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מלך האריותת, על תשובה לשאלה "מה יותר גדול מלאנתלפים או קפוטאלפים? חח בחירת לא למחוק אנחנו (הרבה ילדים) מיתווכחים על זה מאתמול?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להזמין כרטיס להופעה מהמחשב, ואני צריכה לרשום כתובת, מה זה אומר? תתנו לי דוגמא.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בר25, על תשובה לשאלה "הנשיקה הראשונה שלכם הייתה עם מישהו שאהבתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אמא אמרה שאני יפה ^_^, על תשובה לשאלה "תקשיבו, רק אותי מעצבנים האנשים שכותבים: להיתרחק, ליכתוב, לישמוע... וכאלה. זה ממש מעצבן, אני מחשיבה את זה כשגיאות כתיב, ואתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ~אני קסומה רצח~, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם ומה מידת הנעליים שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כיתהי'ועדייןלאיודעתHELP, על תשובה לשאלה "מה זה גוף ראשון גוף שני וכ'ו? תודה לעונים יש לי מבחן מחר 0:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Microwave., על תשובה לשאלה "יש דבר כזה נאמנים חשאיים? שלא יודעים שהם נאמנים אבל הם יכולים למחוק\לערוך שאלות\תשובות? 0_0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק לי מרגיש כאילו היום עבר מהר מדי?! אבל בבית ספר הוא עבר לאט מאוד!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בצו ראשון יש בדיקת ראייה, אם כן איזה ומה עושים בבדיקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהו, על תשובה לשאלה "אתם/אתן אוהבים 'שערות סבתא'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם איזה בן שיש לו איזה 3000 עוקבים והוא עוקב אחרי איזה 50 ילדים, עקב אחרי באינסטה עקבתי בחזרה הוא אישר והוריד מיד, יכול להיות שהוא חושב שאני מכוערת? תאמת לא נעלבת..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 13 והוא 15 זה נורא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "וואי.. אני לא מבינה את MTV... זה מאוד מעצבן אותי שהם מצנזרים שירים, למה הם עושים את זה? זה לא שכאילו מישהו ישמע שיר עם קללות באנגלית MTV, ויתבע אותם בגלל הקללות..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם רשמתי שאלה/תשובה לשאלה מאנונימי. אפשר להפוך את זה ושיראו את השם של הפרופיל שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה דחוף תענו! עם חצי שקל ועוד חצי שקל שווה שקל כמה שווה 5 אגורות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תמניה+רוסיה=ילדה טובה3>, על תשובה לשאלה "איזה חיסון עושים בכיתה ח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כולם כותבים אם במקום עם ולהפך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Chocolate Masterpiece , על תשובה לשאלה "איך לעזאזל זה הגיוני שבמשך שבוע שלם לא הייתי פעילה ועלו לי נקודות אמינות, אבל דווקא היום, שהייתי המון זמן באתר לא עלתה לי נקודה?-_-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "כשמסרסים כלבים מורידים להם תביצים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמתנשקים עוצמים עיניים? XD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בכליוםאתהפוגשחבר (אבוקדו), על תשובה לשאלה "אינפקציה זה בריא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שהאתר הזה טוב כמו שהוא? או שדרוש שיפור? ואם כן מה אתם חושבים שצריך להוסיף\להוריד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שכחתי, על תשובה לשאלה "מי הם שניים עשרה השבטים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ilan166, על תשובה לשאלה "תבנית לכתיבת פסקת טיעון של 200 מילים? זה דיי דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון פעם הייתה בראש האתר תגית "הצעות לסטיפס"? מישהו יודע לאן היא נעלמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים שאלה? תענו זה דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר להסתיר את השאלות שאני עונה עליהם? (אלו שאני מקבלת עליהם פרחים)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על הסיפור הזה? (סיפור קצר)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי מתחיל שנת 2016??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים תגידו תאמת לא שופטים אותכם.. אם הייתם מכניסים את חברה שלכם בהריון הייתם תומכים בהחלטה שלה? או שפשוט זורקים אותה עם ההריון ש"תסתדר" לבד ומנסים להכחיש את זה שהכנסת מישהי להריון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מכנסי סקיני לגבר זה נשי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אומר המשפט "מגלגלים זכות על ידי חייב"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זאת רק אני או שבטלפון ה"קישור מצורף" גדל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה צריכים שלוש פרחים בשביל לענות למסרים או לישלוח הודעות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק לי יש היום שביתה? D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה אפליקציה יש שאפשר לכתוב בה? לא תזכורות או הערות סתם טקטסים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אתם רוצים לכתוב משהו בטלפון, באיזה אפליקציה אתם משתמשים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מבחן ביום שישי בעברית ואני לא קולטת מה זה, שם המספר.. אתם יכולים לעזור לי חח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15, המחזור שלי תקין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עושה עבודה בנושא חינוך תעבורתי, ואני רוצה לדעת מה זה בעצם אומר ''תקנות בתעבורה'' פשוט מה שאני מוצאת באינטרנט זה רק את התקנות האלו, אבל אני צריכה הסבר לבדיוק מה זה אומר. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דוד ^_^, על תשובה לשאלה "מה זה זקוק? מבחינת תואר פועל שמות וכול זה. בבקשה. הם זקוקים אנחנו זקוקים אני זקוק. (זה פועל או תואר)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך קוראים למסך הקטן הזה שמעביר תמונות בלי הפסקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשבת מחבקת אתכםואתם מנשקים אותה בראש, מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פעם ראשונה שאני כותב... ביקורת בונה? (בתגובות)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גשר ב5,500 זה מחיר נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היו הזעקות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Nobody gets me, על תשובה לשאלה "יש לכם מישהו/י בעולם הזה שמבינ/ה אתכם? אם כן מי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזה מוזר אבל אני באמת עייפה ויש לי שיעורים לעשות ואין לי כוח... אפשר קצת מוטיבציה? עידוד? משהו? אני חייבת את זה... תודה לכל מי שעוזר!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עובד התשלום למלצרות במסעדה? מינימום+טיפים? כי חברה אמרה שאיפה שהיא עבדה זה היה טיפים, ואם הטיפים היה פחות מהמינימום אז המנהל הוסיף לה למינימום, וזה נשמע מוזר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חבר. והוא רוצה שנשכב. והוא אומר שאם לא אשכב איתו ניפרד. מה לעשות? לשכב? להיפרד ממנו? אני ממש אוהבת אותו ולא בא לי לאבד.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי בגד בי אבל עם זו** זה נחשב בגידה? להיפרד ממנו? לסלוח לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מצטלמת לרב קו.. לחייך? אתם חייכתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תותבננה22, על תשובה לשאלה "למה אין קליטה בפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תחייך אל העולם ועולם יחיך עליך, על תשובה לשאלה "ביקשו ימני ליכתוב מימני חיבור על שיעורי בית השאלה היא מה זה חיבור? תודה ענקית לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפשרות שלא יראו שאני מחוברת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אפצי..., על תשובה לשאלה "אני חייב עזרה ממישהו שמבין בגלקסי.. יש פה מישהו? בבקשהה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לדתיים- אם בישלנו עכשיו בתנור עוף לערב שבת, ואנחנו רוצים לאפות עכשיו פיצה למחר בבוקר, מותר להכניס עכשיו לתנור פיצה חלבית בתנור בו בושל עכשיו עוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מת להתגייס לקרבי, על תשובה לשאלה "אם אני מעדכן לגירסה 9 באייפון זה מוחק לי את הפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כול הדבר הזה עם המשיח אמיתי? ויש גם את הילד שחווה מוות קליני ואומר שיהיה מלחמה זה אמיתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף חייבת עזרה אם מחקתי הודעה ששלחו לי באייפון אפשר לראות אותה שוב או שלא? חייבת תשובה מהירה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה פרחים צריך כדי לשלוח מסר בחברים לעט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית3>, על תשובה לשאלה "באיזה אוכל יש סידן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קמרי!, על תשובה לשאלה "מחר יש את יום הקולנוע הישראלי, שבו כול כרטיס עולה 10 שקל. האם זה רק לסרטים ישראלים או לכול הסרטים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מממממ לוליים קטנים, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לברר לאיזה כתובת שלחו לי את הצו ראשון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה עולה אריזונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית בתולה, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים- זה מוריד לכם מהבחורה שאתם מגלים שהיא בתולה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו פה מאשדוד או בסביבה של אשדוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Microwave., על תשובה לשאלה "למה כתוב על כל הדוריטוסים חמץ?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גומיברס שליטע, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? ואיך אני יכולה לראות אותם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר לאכול לאכול טונה בטוסט? ואם אסור אז למה בפיצריות כשרות יש עם טונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה עושים בשיעוא נהיגה הראשון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה שעת אפס מישהי מפה אמרה לי מחר יש לי שעת אפס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי איזה אחד1, על תשובה לשאלה "עד כמה הייתם רוצים משהי/משהו לידכם עכשיו לחבק ואין לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לנעוץ שאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Animal I Have Become, על תשובה לשאלה "נראה לי שאני מאוהבת בעצמי.. זו בעיה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "יש לי עגיל באף שבועיים וקצת (רפואי) אני יכולה כבר להחליף לרגיל או שלחכות עוד קצת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתיייי, על תשובה לשאלה "35 שקל טיפ למלצרית זה פדיחה להביא? יש עלי רק 35...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני חייבת קישור של כתבה כלשהיא עם טיעון. למישהו יש רעיון למשו? בבקשהה:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תפלת שמע ישראל נמצאת בסידור? אם כן איפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה המוטו שלכם לחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זו שנת בצורת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לצפות בטלויזיה בשבת? (אני לא נוגע בשלט)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר להיתנשק עם גשר? זה כיף? -.-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו ילדים שיושבים לבד כזה בהפסקה בתוך הכיתה בפינה ויש להם חברים אבל באלהם להיות לבד.. הם מוזרים או מגניבים? רציני אל תצחקו עלי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לורד וולדמורט , על תשובה לשאלה "שמתם לב ששינו מ''עונה בכיר'' ל''עונה בכירה''? ראיתי שמישהו רשם על זה שלבנות רושמים גם עונה בכיר לפני כמה ימים.. מגניב!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "די נמאס לי מוחקים לי שאלות על כלום! ותשובות! כבר הורידו לי 10% אמינות -.- לא מכלילה את כל הנאמנים אבל די כמה אפשר? המערכת צריכה להשגיח עליכם..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי sivanysh, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, אני צריכה להגיע באשדוד למרכז הקריה ברחוב הבנים 5 שער הקריה (שער 3 ) ל"אור השן" שזה רשת מכוני רנטגן.. פתחתי וויז וזה מראה לי מרכז מסחרי ויש שם סופר פארם וזה ניראלי ליד או מולו לא הבנתי.. מישהו היה שם ויכול להסביר לי איך להגיע? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה אתר פתחו את הבלוג הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מבואס, על תשובה לשאלה "למה הצאט קבוצתי לא עובד כבר 3 ימים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי א - ראשונה ובאלגן! , על תשובה לשאלה "שירים/ ציטוטים משירים/ משפטים.. על אבא? משהו מרגש וטוב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק שיחות מסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Eden ., על תשובה לשאלה "חרוז למילה בשבילך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך השכונה שלכם זורמת או משעממת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אפתח בלוג בישרא -בלוג, יש שם הרבה קוראים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך רושמים שכחתי או שחכתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גם לכם עבר האתר לצד שמאל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ^ ^, על תשובה לשאלה "זה רק אצלי או שסידור המסך הפוך בסטיפס? אעע מבלבל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במה אתם מוכשרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דואר ישראל סניף רוגוזין 7 באשדוד תומך בשירות התראה על הגעת החבילה לסניף באמצעות SMS? האם הוא תומך בשירות שאוספים את החבילה מבתי העסק שקרובים למגורי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הופכים את זה לורוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "אללה אכבר"? (בערבית)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dana , על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם יש דרך לשחזר מסמך וורד שלא נשמר? דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני שומרת כאלה קבצים, מה שמצורף בקישור, כקובץ על המחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה עדה אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 18, אם יש לי חבר בן 17 זה אומר שאסור לי לגעת בו כי הוא נחשב קטין בחוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גיימר פנוי 13, על תשובה לשאלה "שאלה רצינית למה אין אתרי פורנו לצעירים הכול מגיל 18?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם מאמינים שסוף העולם יגיע בעשרה בטבת? (המשיח) בבקשה שרק דתיים יענו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית מנומנמת , על תשובה לשאלה "מותר לשתות נורופאן על בטן ריקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם בבית עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם זה חוקי להסתובב עם גז מדמיע או גז פלפל הרחוב בתור הגנה עצמית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כיתה ח' עם זיפים זה נורמאלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק אותי מעצבן שמצטטים אותי בלי לתת קרדיט? זה פשוט מרתיח אותי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שסוגרים את האתר?!?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזו שנה אנחנו? העברית לא הלועזית (במספרים)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי חייב עזרה, על תשובה לשאלה "אם אני נולדתי בשנת 1990 בן כמה אני אהיה בשנת 2058? כל המספרים הגדולים מתבלבלים לי ואני לא מצליח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שיש לי כאן טעויות תחביריות מישהו יכל לתקן אותי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תהילים קוראים בקול או בלחש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה זצוק"ל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי R.I.P ME, על תשובה לשאלה "איזה טיפוס הייתם ביסודי? חחח נזכרתי עכשיו בשלי, וואוו, הייתי ילדה קטנה וטיפשה XD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים בבקשהדחוף - אני רוצה עכשיו להתפלל תפילת 18 צריך לומר משיב הרוח ומוריד הגשם או מוריד הטל עדיין? מתי זה מתחלף?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי mee123, על תשובה לשאלה "הפלאפון שלי התחרפן עם השעות בגלל ההחלפה של השעונים? איך לסדר את השעה עד שיחליפו שעון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר להכניס תרסיס פלפל לרכבת מהרצליה לתל אביב? זה דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הטלפון של מיטב לצבא אני צריכה לשנות את הכתובת שלי אצלם.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזו שעה זאת שעה 6??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באילו קריטריונים אני יכולה להשוות בין צום הרמדאן לצום יום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה ניתן למצוא "קיצור של שולחן ערוך" כדי ללמוד הלכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי spaghetti, על תשובה לשאלה "אם אני בטיסה, אני יכולה לשים על מצב טיסה ולהצטלם באמצע הטיסה וכל זה? ולשחק בפלאפון..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מנסה לחזור בתשובה אבל אני לא יודעת כלום- יש ספר הלכות למתחילים שאתם ממליצים עליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם עשתי ס** עם זו** והיה קונדום יש סקנה להידבק באייץ? ( במידה והייה לה )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הייתה ההשראה להקמת הפייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה דחופה! כשאני מחתימה רופא לטופס ירוק, הוא אמור לקחת על זה כסף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש היום גברים מזה נאצים, כמו האקס שלי שפעם שלח לי הודעה"אל תשלחי לי הודעות יותר אני מתחנן תעזבי אותי" שונאת אותו מי חושב כמוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לבקש מסטיפס שימחקו לי תשובה מסויימת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהי יודעת איפה אני יכולה למצוא סקיני גינס שהלמטה שלהם כמו טייץ? (לא בבד של טייץ) כאילו שבלמטה לא נשאר בד כזה אלא צמוד?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פדיחה ללכת עם מטריה? תמיד צוחקים עלי שאני עם מטריה בחורף.. אתם לוקחים מטריה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בחורנחמד32, על תשובה לשאלה "אני חדש פה ולא מבין.. נגיד מותר לי לכתוב: תוסיפי אותי לקבוצות בוואטסאפ ולתת מספר פאלפון שלי בשאלה? איך זה עובד פה מה אסור מה מותר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש לי הרבה מאוד סימניות, זה יכול לתקוע/להאט לי ת'אינטרנט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה חודש היה לפני 100 שבועות? זה חשוב! תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מוחק שאלה זה מעלה לי באחוזים של הנאמנות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כפכפים של הומלס^_^, על תשובה לשאלה "מה הסדר יום שלכם? האם אתם עם או בלי שינה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שצמחוני או טבעוני, מאיפה אתם מקבלים ברזל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'm here for you❤, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות שעל כל השאלה שאני אענה עליה אני אקבל את ההתראות, במקום כל פעם לעשות בשאלה עצמה שאני אקבל את ההתראות..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :]Don't worry be happy, על תשובה לשאלה "מי פה מהמשתמשים התאהב במישהו מהאתר? ותרשמו אם זה הדדי. תודה לעונים❤?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה יש לי תחושה שאין פה נאמנים עכשיו? -.-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם היא לא אוהבת ריבועים, משהו דפוק בה נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאני מביאה לכלבים שלי לשתות מים מהתמי 4? הם פשוט אוהבים את המים האלה יותר מאשר מים מברז..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך זה שיש פה משתמשים שהם פשוט תמיד אבל תמיד מחוברים והם כל היום בסטיפס? הם באמת כל יום כל היום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי את כל הנתונים להיות נאמן שלחתי לסטיפס בקשה לפני שבוע והם לא ענו לי. מה אני אמור לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד מידע מהגוגל? כאילו מידע עלי ואני לא רוצה שיראו את זה. תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Shai01, על תשובה לשאלה "אתם עושים ספורט מסוים? אם כן איזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי באלי *-*, על תשובה לשאלה "איפה הכי קרוב לרדת מהרכבת של נתניה- תל אביב כדאי להגיע לעזריאלי? ואיך אני ידע איך להגיע? תודה מראש!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אומרים בינינו או בניינו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שאחד מההורים שלו מורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי noy_m, על תשובה לשאלה "תגידו, איך לתת פרחים לעונים לשאלות שלי? (עדיין לא קיבלתי 3 פרחים - אני חדשה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני מאוהבת באלעד ^_^, על תשובה לשאלה "אם עושים לך מינוס בתושבה שעענית זה מוריד באחוזי האמינות? זה עושה משהו? עשו לי רק מינוס אחד על תשובה איזה מיטה יש לי ואני לא מבינה למה חחח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "העליתי משהו בטעות לסנאפצאט ואז מחקתי ישר זה יימחק או יראו משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פעם חשבתם ששאלו עליכם שאלה באתר? עם כן איזו שאלה? אפשר לענות מאנונימי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה דתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פטטת כורסה ^-^, על תשובה לשאלה "אומרים "לומר" או "לאמר"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי VIKTORIA, על תשובה לשאלה "כמה בערך עולות עדשות ראייה? ולכל מספר יש מחיר אחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בתה יש קפאין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי משתמש זמני בסטיפס ^_____^, על תשובה לשאלה "יש כאלה שיש להם ליד הכינוי^^ אתר שלי^^ מה זה הדבר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי משתמש זמני בסטיפס ^_____^, על תשובה לשאלה "תגידו אני יכול לקבל הודעות בפרטי? יש לי אפס פרחים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לכם אזעקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי jeni b, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה יש מחזור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא מניחים היום תפילין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום מותר לנסוע במכוניות? לדתיים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Basically we are all the same, על תשובה לשאלה "מה זה אומר "הסטוריית מיקומים בגוגל"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לדתיים בלבד! שניצל עוף הקטנים האלה בכל מיני צורות... לא כתוב על זה אם זה בשרי או פרווה.. כמה זמן לחכות לארוחה חלבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי L0L <3, על תשובה לשאלה "במסגרת המחויבות האישית אפשר להתנדב במקלט לחיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפי מה שהבנתי לא מניחים תפילין היום זה נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן מחכים בין עוף לחלב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי spaghetti, על תשובה לשאלה "היי, שמעו, היום שאלו שאלה, ועניתי טיפה, ובטעות יצאה לי טיפה עם ש' שזה יוצא קללה.. סטיפס הורידו לי על זה 2 נקודות אמינות. נאמנים, תוכלו לומר לסטיפס על זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאני אבין, כל אחת שלובשת חשוף מבחינתכם היא פרחה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי חושב שסטיפס צריכים להוסיף סוג של שאלה כמו התייעצות ושאלה ושאלה מקומית, אז להוסיף אפשרות של סקר? זה רעיון ממש טוב, שואל השאלה יוסיף כמה אפשרויות והגולשים יענו! במקום לשאול שאלות של מי יותר חתיך או איזה שיר אתם הכי אוהבים יעשו את זה בשאלת סקר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 3>Food Is Love, על תשובה לשאלה "איך להעלות את הדירוג אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Justin ❤, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מיוחדת456, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "איך לטפל בעגיל באף ולמנוע זיהומים ואינפקציות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ירון100, על תשובה לשאלה "מה דירוג האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הכריחו אותי לשנות כינוי.תמותו., על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Temaninja, על תשובה לשאלה "זה נורמלי שאני בן 17 ולא התנשקתי בחיים לא קשור שאני דתי זה נראה מאוד מגעיל אמרו לי מלא פעמים תנסה מאומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תדמיינו שיש פה כינוי מקורי(בת), על תשובה לשאלה "יש היום חג? כאילו, ארוחה או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שוקי10, על תשובה לשאלה "האם כדאי לעשות את העדכון ל WINDOWS 1? אני רוצה לעשות את זה אבל אני לא יודע אם צריך לגבות את המחשב או לא? עזרה דחופהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Chocolate Girl, על תשובה לשאלה "יש לי 69 פרחים *~* גאים בי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יודעת שהשאלה הזאת עלולה לפתח ריב גדול, ובטח תגידו שאני פרמטיבית הזויה. אבל בכל מקרה, לפי התנ"ך מותר לסקול אנשים שבשנת 2015 עדיין מעריצים את גסטין ביבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנשים שאוהבים לשמוע רוק? ערים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יהיה היום שוב ליקויי ירח או שיהיה שוב רק ב2033??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאני נותנת למישהו פרח זה מוריד מהפרחים שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון יש משהו כזה שאסור להגיד התנשאי לי, ואם אתה אומר כן אז נקרא שאתם נשואים? ואסור להגיד סתם, משהו כזה? או שזה משפט אחר..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי נכנס שבת באשדוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי אומרים "אנו" ולא "אנחנו"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אייליסט? זה משהו שקשור לסלבס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מפרסמת משהו בקבוצה סגורה בפייסבוק מי יכול לראות את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחקו לי את השאלה והורידו לי דירוג אמינות כי ביקשתי קישור לסרט כלשהו.. ולא ישעתי שאסןר לבקש ממתי אסןר?! ולמה מורידים לי על זה דירוג אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לבקש מרופא משפחה מרשם למשחה לחצ'קונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה יהיה מפגר ללבוש היום בחג בערב חולצה ארוכה אבל דקה כזאת וג'ינס ארוך? או שעדיין יש מזג אוויר חם וזה יראה מצחיק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שנים יש את האתר DeviantArt??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שבנים יכולים לדמיין את הבחורה שמולם בעירום.. בנים, זה נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו מחר אין לימודים נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤ Things I'll never say , על תשובה לשאלה "אתם מאוהבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי *חסויה*2, על תשובה לשאלה "איך יש פה שאלות של יותר מ250 תווים? אני רואה פה שאלות עם הרבה יותר תוכן ממה שאפשר.. איך עושים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המירוץ למליון (בת18 וחצי), על תשובה לשאלה "חסימת פרסומות - איך אפשר לעשות שלא יהיו פרסומות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר יותר לערוך תגובות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם ביום כיפור מישהו הדליק את האור בטעות מתוך הרגל לדוגמא זה אומר שהוא לא שמר את הצום? (ונגיד כל שאר הדברים הוא עושה כמו שצריך)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מוטי קרשנבאום מת? מתי הוא מת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לאונן, אבל אני לא בטוחה אם מותר לאונן לפי ההלכה או משהו כזה.. אני דתיה...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם עונים לשידורים? חג שמח שבת שלום וזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי smile you are perfect, על תשובה לשאלה "שירים מרגשים.. שקטים קצת כמו השיר: All of me.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מתקפת זומבים בדרך , תכוננו , על תשובה לשאלה "נכנס שבת ב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאונן זה מרגיע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כאן נאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שיר 100, על תשובה לשאלה "חולה בגללך ולא עליך הוא נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשיר "הייתי כאן" של עברי לידר ונתן גושן, מישהי גתבה בתגובות שאלמוג לזמי כתב את המילים, אבל מי שראה אקס פקטור יודע שזה עברי כתב על חבר שלו שנפטר בתאונת דרכים, מה נכון מבינהם, זה משגע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים שאתם עם גינס יכול לעמוד לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אתם קוראים לחבר/ה שלכם בטלפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה מילים ומושגים בעברית אני צריכה לדעת לידע כללי? כאילו כמו דומיננטי, אינדבדואלי וכו', תודה ואשמח את תנעצו ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאני רוצה להכנס למשוב רשום לי שהשתמש שלי חסום.. מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי JSMoke, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת שבאייבי לא עולה משלוח וזה?..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לא עניינך❤, על תשובה לשאלה "אוף למה אפאחד לא עוונה? -,-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי TheHelper, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, לכולם ^~^ מה התוכניות שלכם להיום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ישר אחרי התשובה הראשונה שעונים בשאלות- קופצת פרסומת. גם אצלכם? זה ממש מציק. זה לא היה ככה אף פעם.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "על איזה נושא לעשות עבודה בלשון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דפוק עם קבלותO_o, על תשובה לשאלה "גם אתם שמתם לב שמשהו לא טוב עובר על הנאמנים בזמן האחרון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Princess2, על תשובה לשאלה "נניח נולדתי ב-15 לספטמבר אז כל שנה זה יוצא על תאריך עברי אחר... אז הדתיים מחשיבים את היומולדת שלהם לפי התאריך העברי או הלועזי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברה שלי סימסה לי שהיא ליד הבית שלי, ואין לי כוח להיפגש איתה, מה להחזיר לה? בלי שתיפגע, ואם אני אגיד לה שאני לא בבית אני אצא שקרנית כי יש לי חצר והדלת ורואים הכל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אהבתי, ואתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חצי קלאץ? אני שומעת הרבה ילדים אומרים את זה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתם נפרדים בגלל גודל האיברים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי All you need is l0ve, על תשובה לשאלה "זה מסוכן להכניס כוס חד פעמית מקרטון למיקרוגל? או כוס חד פעמית מפלסטיק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה להוריד adblock, אבל זה כותב לי: "יכול לקרוא ולשנות את הנתונים של האתרים שאתה גולש בהם. ולקרוא את היסטוריית הגלישה שלך" מה זה אומר? לאשר? מישהו יכול להסביר לי בבקשה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי HeRe FoR HeLP , על תשובה לשאלה "כמה אחוזי נאמנות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מחפשת כינוי(;, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי הנאמנות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מדווח על שאלות מסוימות זה מעלה לי דירוג אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי morag7, על תשובה לשאלה "מה דירוג האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הקטע של האופניים ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי waiting for the end, על תשובה לשאלה "יש פה עוד אנשיםשחושבים כמוני שכל הקטע הזה זחובה לאהוב את אותם דבריםבמערכת יחסים זה חרטא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה יש בית ספר אחרי כיפור?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי יהלום18.4, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? איך אפשר להעלות אותם? יש אפשרות שזה יעלה לי ב2 אחוזים? או אפילו יותר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גליה., על תשובה לשאלה "מה היה אסור להתקלח ביום כיפור?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי צם/צמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה יותר חמור לא לשמור שבת או לא לשמור כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר לשיר ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי HeRe FoR HeLP , על תשובה לשאלה "כמה הדירוג אמינות שלי? אני פשוט מהפלאפון ואין לי איך לראות.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחת ולתמיד תגידו כאן את כל מה שאסור לעשות בכיפור ואת כל מה שמותר לעשות בכיפור. אפשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר לשטוף ידיים ביום כיפור? או אפילו רק במגבונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אסור להשתמש במחשבון מדעי ביום כיפור נכון..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תמנינג'ה, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי בבקשה קישור לאאוריקה - מחשבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Anonymous03, על תשובה לשאלה "מי צם ושומר ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם רופא אמר לי לא לצום אז לא לנסות אפילו לצום ולהקשיב לו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימוס101, על תשובה לשאלה "למה אסור לכתוב יותר מי 10 הודעות בסטיפס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נערהה, על תשובה לשאלה "משפטים מעוררי השראה מישהו?P:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i am (Sher)locked, על תשובה לשאלה "מה אתם עושים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אסור לי לצום אז הלכתי לכותל ותרמתי 50 שקל לעמותה כלשהיא-זה מספיק? (שתדעו לכם אגב שהכותל מפוצץ עד אפס מקום עדיף לכם ללכת בלילה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך חזר לשוקולד הזאת הפרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי pepper frost, על תשובה לשאלה "דחוף. כמה שקלים זה 2.62$??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה יום צמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סטיפס יפעל ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי .death is free., על תשובה לשאלה "אם אדם כלשהו נרצח, יש אפשרות להשתמש באיברים שלו באופן פיראטי, כלומר באופן לא חוקי? או שזה נחשב 'עבירה'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ~BARBIE~, על תשובה לשאלה "רק אני חושבת שממש מגזימים עם כל הקטע של החתונה, של בר רפאלי? מי שישמע מי היא כבר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המלצות על ספרי דת שדנים בגילגולי נשמות, גאולה, מצוות וגמילות חסדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים, איך יצא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המלצות לספרי דת מומלצים ומעניינים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר ללכת לקופת חולים בלי הורה מלווה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יכולה להשתמש במילה "ספאם" ביום יום או רק בסטיפס. כי לא שמעתי את המילה הזאת מעבר לאתר.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני בובי בוטן *.* חצי פורשת, על תשובה לשאלה "אתם צמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יום כיפור זה חופש של יומיים? למה? הרי זה רק יום אחד.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה החברים לעט? כדאי להיצטרף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ידידה ממש טובה שלי הגיעה היום לבית ספר וחזרה הביתה כי היא הייתה חולה.. אני דואג לה מה אתם מציעים לי להגיד לה.??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה מותר ומה אסור לעשות ביום כיפור אף פעם לא צמתי וההורים שלי גם לא ואני לא יודעת מה מותר ומה אסור חוץ מלא לאכול מה אסור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להקליט בווצאפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם הולכים היום לבית הספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתבת18, על תשובה לשאלה "מקום שקט בלי אנשים באשדוד דחוף בבקשה! אני חייבת לדבר עם מוקד להטרדה מינית או ערן או כל דבר ואני חייבת מקום שקט שלא ישמעו אותי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה נצ'י נצ'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השביתה של ארגון המורים עדיין בתוקף? פשוט השביתה של בתי הספר הנוצרים הסתיימה אתמול...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו מת.. ממש ברגע זה.. מה עושים איתו? ישר קוברים? איך הולך התהליך הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באמת אפשר לדעת מה השעה אם נושכים את היד? או שזה סתם חרטה חח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי the prinsess, על תשובה לשאלה "לפתוח ערוץ יוטיוב עולה כסף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, איך נראה לכם שיהיה היום שלכם? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤PewDiePie, על תשובה לשאלה "אם הלכתי לבית ספר בחולצה שקופה וילד מהכיתה שלי צילם לי תציצי אבל לא ראו כי יש מתחת חזיה לבנה אני יכולה לעשות עם זה משהו? להתלונן? דרך אגב זה לא בשבילי זה בשביל חברה שלי.. אני האחרונה שתצא מהבית עם חולצה שקופה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי WhiteMystery, על תשובה לשאלה "רק אצלי בתיכון לא מלמדים אותנו מוזיקה או אומנות ב כ ל ל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה גמילות חסדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק שאלה שכתבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם נועצים לי בשאלה אז מה קורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי עדשות ראייה של חודש השאלה שלי היא כזאת כמה זמן אני יכול להיות איתם במשך היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המלאך שלך 3>, על תשובה לשאלה "מה זה xD נראה לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לראות פורנו מסקרנות אבל לא רוצה שתיהרס לי התמימות, כדאי בכל מקרה? בת 15.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני ראש השנה היינו צריכים להביא 5 שקל כדי שיתנו תנו ספר באנגלית. אבל אימא שלי הייתה בהריון ואז נכנסה לבית חולים ואף אחד אחר לא היה יכול לתת לי 5 שקל וגם לא היה לי.. עם אני אתן היום ואסביר היא תכעס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גלמיאל, על תשובה לשאלה "איך לעבור את כיפור בשלום? שנה שעברה התעלפתי כי הייתי רעבה וצמאה מידי ולא הצלחתי לעבור את הצום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שעון חורף התחלף היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Chocolate Masterpiece , על תשובה לשאלה "איך אפשר להירדם כשהמחשבות משתלטות עליך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בכיופר מותר לצחצח שיניים? ולשתוף ידיים? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני מתלבשת מסתרקת ומסתכלת במראה אני נראית יפה יוצאת החוצה נכנסת לכיתה, מסתכלת במצלמה של הטלפון אני נראת נורא! מישהו יודע איך לשמר את היופי לאורך זמן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יכול לאונן ליד הכלבה שלי? שאלה מוזרה נכון אבל אני די מפחד כאילו שזה יעשה לה טראומה.. בן 14?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש שביתה נכון? היא חא בוטלה או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למישהו יש אפליקציה טובה להעביר שיחות לטלפון של הבית? גלקסי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה פירוש המושג "בחורה לא מהימנה"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת אם מישהו פה חסם אותי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שנולד בשנת 1990 מה הגיל שלו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמעתי היום שיר ממש יפה ברדיו כשהיינו באוטו, ואני רוצה ממש לשמוע אותו ולדעת איך קוראים לו זה מחרפן אותי אני כל היום חושבת על זה! איך אפשר לגלות איזה שיר זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תודה לעונים תרקדו , על תשובה לשאלה "הדברים שאני מעלה לגוגל דרייב (GOOGLE DRIVE) זה פרטי? אף אחד לא יכול לראות את זה נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתם רוצים תרגום לשירים לפי בקשה אישית, או שלדעתכם יש מספיק באינטרנט לכל מה שאתם אוהבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 57 וגובה 1.54 בערך.. אני במשקל בריא? אם לא, כמה אני צריכה להוריד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה קב"א? ומה זה דפ"ר? ואיך בודקים כל אחד מהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני עושה כושר ואני מזיעה בטירוף יורד לי השיזוף (שמש)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי .death is free., על תשובה לשאלה "ואם הנרצח קם באורח פלא (הוא סתם התעלף) אז הלך על הרוצח? כלומר הסיכויים שהוא יתפס גבוהים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתה עכשיו אזעקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד פעם אזעקות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימייתת (:, על תשובה לשאלה "היי, אאני קונה אייפון 6S. איזה צבע לדעתכם הכי יפה.??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה סנאפצט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אומר הפסוק "גם כי אלך בגיא צלמוות לא אירע רע כי אתה עמדי"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לשמור השנה שבת, ואני לא יודעת מה להכין לערב שבת ולבוקר של יום שבת מתי כל סעודה, אפשר עזרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשנכנסים לאוטובוס, משלמים לנהג ישר ואז הולכים לשבת או שכשיוצאים מהאוטובוס צריכים לשלם לו? ואיך יודעים באיזה תחנות לרדת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי .Ofek, על תשובה לשאלה "איך ממספרים עמודים ב-word??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בר איז מי, על תשובה לשאלה "יש רבנים שאומרים מתי המשיח אמור לבוא או משהו מו השערות? או שזה לא ידוע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הFBI משמידים את המסמכים שלהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בר איז מי, על תשובה לשאלה "מהו ההסבר לכך שאסור לאכול חלב ובשר יחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי norman.Johnny.cara, על תשובה לשאלה "רוצים שהיום ייסתיים מהר? ונאמר אמן.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, איך נועצים בשאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מוחק שאלות ששאלתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פלונית-, על תשובה לשאלה "כשאתם מפרסמים שאלות מה אתם לוחצים בהתחלה שאלה או התיעצות? ומה ההבדל בין כל אחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם? ומה התחביב המרכזי שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני לוקחת תרופה קבועה כל יום ולקחתי אותה היום עם כוס מים זה אומר ששברתי את הצום? אני יכולה להמשיך לצום או שכבר הלך לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי לא הלך היום לבית ספר ולמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום בבוקר שהלכתי לבית ספר לא הרגשתי טוב בכלל הייתי עם שילשולים וזה ולקחתי כדור ואני מרגישה יותר טוב אבל אני רוצה ללכת למכון כושר אבל אז אמא שלי תחשוב שעבדתי עליה.. מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עונה בכיר יכול לעשות משהו באתר? כאילו כמו נאמן סטיפס? תודה מראש ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה מחר חוזרים לשגרה?:O חשבתי שבוע הבא פאק יש לי 58 עמודים בחשבון מחר חוזרים?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בצום גדליה מותר לנעול נעלי עור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Hate People T_T, על תשובה לשאלה "כשהולכים לפסיכולוג, הוא מספר אחר כך להורים הכול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "פעם ראיתם את סבתא שלכם בביקיני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום זה ערב חג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מור הדוסית הסודית, על תשובה לשאלה "איזה מידה את/ה בנעליים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תבדקו שנייה אם ישראבלוג עובד לכם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הם מתנתקים ומתחברים באותם זמנים כמעט. הם מדברים לדעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לשלוח לו הודעה או לא לשלוח לו הודעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דרים גירל, על תשובה לשאלה "הפרת נדר - אני בקשר עם נשוי נוצרי. הלכתי לבית כנסת ועליתי לארון הקודש כלומר לספר תורה. ואמרתי נעשה ונשמע. כלומר הבטחתי ונשבעתי שלא אלך עם נשוי יותר. עכשיו אם אפר את השבועה או הנדר מה יקרה לי. זה חטא? מה עושים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בלבל1, על תשובה לשאלה "איך מוסיפים אנשים ב- Snapchat? שבאייפון?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Natasha-Jane (:, על תשובה לשאלה "אם אני אהיה בתת משקל כשאני אצטרך להתגייס יגייסו אותי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤מייגן❤, על תשובה לשאלה "היי, אני כתבתי ספר. והשאלה שלי היא אם יש אפשרות בגיל שלי להפיץ ספר ולמכור אותו? ואם כע אייך עושים זאת? תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה צבע הגשר שלכם? אתם ממליצים? כדי לי שקוף או שזה מכוער ונהיה צהוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'm going back to 505, על תשובה לשאלה "ביום ראשון יש חופש? דחוף רצח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יכול להביא פרחים למישהו משלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם לכם יצא לראות תשובה מעניינת של משתמש מסויים ואז התחלתם לחטט לו בפרופיל? ולקרוא מה כתוב לו על קיר התודות? חחח XD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תלחצו ctrl+shift+W ואז תגידו לי מה קרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התורה בתנ"ך שניתן לרכוש בכל חנות ספרים היא התורה שבעל פה או התורה שבכתב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני עושה שירות לאומי בעמותת של ורציתי לדעת אם בערבי חג אנחנו אומרים לעבוד. תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כאן_לעזרה, על תשובה לשאלה "למה חוגגים את ראש השנה יומיים? דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה כל כך נורא ללכת לבית ספר יומים ברצף עם אותו ג'ינס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤Rose❤ , על תשובה לשאלה "מיום ראשון עד יום שלישי זה חופש? אז חוזרים ביום רביעי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לראות אם קראו את ההודעה בהודעות הרגילות? יש לי סמסונג?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מת להתגייס לקרבי, על תשובה לשאלה "אפשר לעלות על כל רכבת עם אופניים חשמליות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני משהקת איך לעצור? מי משהקת עכשיו? למה זה קורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ^-^football is my only love, על תשובה לשאלה "וופל לימון או וופל שוקולד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (אפרסקסי) Nightwing , על תשובה לשאלה "לכל הנאמנים, כמה זמן לקח לכם להפוך לנאמני נוער ומה עשיתם בשביל זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחריי כמה זמן מעכרת סטיפס עונה לך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבוקר, מצחצחים שיניים לפני או אחרי האוכל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי trhtka, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, כמה פרחים אני חייב להשיג כדי להיות עונה בכיר? תודה מראש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ForeverYounge, על תשובה לשאלה "כמה פרחים צריך בשביל נאמן נוער? ומה לעשות כדי להיות עונה בכירה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ציירת מציירת, על תשובה לשאלה "מה זה גריפת הפרחים היומית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זרמו: אני מחר מסיימת בשתיים וחצי, אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מליארד צפיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים ראיתם את חברה שלכן בוכה (אבל באמת) פעם? אם כן מה עשיתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה דבע? ובנות גם אתן משתמשות במילה הזאת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה אומר כשרושמים: XOXO?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (אפרסקסי) Nightwing , על תשובה לשאלה "איך לעדכן lg g2 mini לאנדרויד 5 בלי שימוש במחשב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה טפט יש לכם במסך של הפלאפון? זרמו..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סיומת.co.il בכתובת דואר אלקטרוני - איך מתבצע הניתוב בסיומת הזאת? זה שרת פרטי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי We are banana nation(בת), על תשובה לשאלה "השכנים גולשים לנו על האינטרנט כמעט שנה כבר וזה מעצבן איך משנים סיסמא? ~.~?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 2FUB4U , על תשובה לשאלה "למה מי שלא רואה טלוויזיה נחשב מוזר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי זכה באקס פקטור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לדעתי לדניאל יפה אין קול מיוחד, או משהו שמייחד אותה מכל זמר או צעיר אחר שרוצה להתפרסם. לא מבינה למה היא זכתה. מי עוד חושב ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dch1, על תשובה לשאלה "איך מביאים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי נראלכם יזכה יוסי או דניאל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i am (Sher)locked, על תשובה לשאלה "מי ניצח באקס פקטור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלוש אלף או שלושת אלפים? (איך כותבים נכון 3000)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי shai, על תשובה לשאלה "על פי מה נמדד מדד האמינות פה..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גליה., על תשובה לשאלה "איך עושים שברים ב word??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 55566, על תשובה לשאלה "כמה אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים בוורד שהתמונה תהיה קצת שקופה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים טבלה בוורד? אני יודעת איך עושים אבל איך עושים שיהיו 9 שעות ולא רק 7, כי אני צריכה יותר שעות.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Hillaertyuil112, על תשובה לשאלה "כמה שנים לומדים בבית ספר יסודי, כמה שנים לומדים בחטיבה וכמה שנים לומדים בתיכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי StayAway, על תשובה לשאלה "לומדים ביום שישי או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים ובנות שמבינים.. כמה סנטימטר זה נחשב שיש למישהו יותר מדי גדול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מדוויחים על מישהי שיחסמו אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אולי מישהו מישהי מבין בזה.. אם מישהי במחזור מותר לה לגעת בגבר? ואם אסור איך אפשר לעקב מחזור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לדעת בסטיפס אם מישהו קרא כבר הודעה ששלחתי לו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה מינימום פרחים צריך שיהיה כדי להיות נאמן נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה כיתה מחלקים ליחידות במתמטיקה ואנגלית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤bae❤, על תשובה לשאלה "אני חדשה באתר הזה ואין לי פרחים, מה זה איך משיגים אותם ולמה אני לא יכולה לענות בצט? אל תתעלמו אבל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤bae❤, על תשובה לשאלה "אני חדשה באתר ולא מבינה כלום. מה זה נעצים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע יש לנו את התורה שבע"פ? מהי מטרתה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי tomerlen, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים ובנות-אתם עדיין משתמשים בסקייפ? זה עדיין "פופולרי"להשתמש בסקייפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה צבע חולצת ביתספר הכי מתאימה למכנס סקיני לבן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת אם נחסמתי על ידי מישהו בסטיפס וכנל לגבי קיק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דוד ^_^, על תשובה לשאלה "מי פה קיבל גם שיעורים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי אתם קמים מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך שוברים ביצה בלי שתיתחרבש לגמרי? (בשביל חביתה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו פה יודע איך פותחים בלוג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מושית2, על תשובה לשאלה "איזה מבאס.. עכשיו סטיפס לא יהיה כמו החודש וחצי האלו כולם יהיו עסוקים בלימודים ונישן קצת יותר מוקדם ולא יהיו פה יותר צחוקים בלילות... כמו עכשיו כי עוד יום חוזרים ללימודים... ניתראה עוד 365 ימים ניראה לי... שנה בקיצור! מי עוד חושב כמוני שלא נהיה פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני שנה הבאה בכיתה ט ואני בחדר עם אח שלי שהוא בן 5 זה מפדח? ברור שאני רוצה חדר לבד אבל אין לנו דירה אחרת לעבור עליה מה לעשות? אני ממש מתפדחת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גאה להיות גאה ( בן ) <3, על תשובה לשאלה "תגידו, אם טל גינת בת 27 למה היא בבנות ולא בבוגרים? זה מוזר..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עוזרת למי שמבקש :), על תשובה לשאלה "אני הולכת לארוחת ערב אצל סבתא שלי בערב (היא די גדולה). אני קצת רעבה עכשיו. לאכול יוגורט? או שזה ימלא אותי יותר מדי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי 3> music is my life, על תשובה לשאלה "אם הנאמנים מוחקים את הספאם אז גם הפרחים יעלמו לי? כן.. זה מה שחשוב ^^?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה מגעילה, פעם טעמתם דם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשנאמנים מוחקים שאלה או תשובה, יש לנאמן אחר אפשרות להחזיר את אותה שאלה אם המחיקה לא הייתה מוצדקת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי די לכתוב בכינוי פרשתי! (פרשתי), על תשובה לשאלה "מחקו לי כרגע 3 שאלות על ניסוח.. כמה נקודות אמינות זה מוריד אם זה מוריד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אתר שאפשר לקרוא בו ספרים בחינם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Chocolate Masterpiece , על תשובה לשאלה "איך משקמים דירוג אמינות פוגעני? זה הכל בגלל הציניות-.-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני דתייה אני חייבת להיות כמו חרידית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה פרוש בעברית המושג: "כל אדם באשר הוא אדם שווה התייחסות"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לידיה ידידיה, על תשובה לשאלה "האם אתר buy2 אתר אמין לרכישה? אשמח לקבל המלצות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דרדסטלה., על תשובה לשאלה "אם שניים מתגרשים, והאבא לוקח את הילד האמא צריכה לשלם מזונות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ת בכלל?, על תשובה לשאלה "אני פשוט לא מבינה את המערכת הזאת... הם כתבו לי בעקבות שאלה "יש חשד שזייפת את גילך אם לא תשני את הת. ל נחסום אותך" למה בת כמה הם חושבים שאני? מה בנות 21 וחצי לא הולכות 4 חברות למועדונים? אחת מהן לא לוקחת את ההגה? אחת לא רוצה גם לשתות קצת? ממתי יש גיל לשאלו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלפקה מפליצה נצנצים, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת כמה נקודות אמינות ישלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם אותכם זה מעצבן שאי אפשר לכתוב בשאלות, את אותה האות ברצף מעל לפעמיים ואת זה שגם סימני שאלה או סימני קריאה, אי אפשר לכתוב מעל לפעם אחת ברצף אוף! נכון שחייבים לשנות את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I RIDE ON MY UNICORN BITCHES, על תשובה לשאלה "כמה זה 76 דולר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לימונענע ;), על תשובה לשאלה "גם לכם זה קורה כששולחים לי הודעה בפרטי יש קול כזה של פססט...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לקנות עם זה בא לי אקספרס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Eden17eden, על תשובה לשאלה "למה חייב פרחים בשביל חברים לעט ולמסרים אני עדיין עם 0 ואין לי פרחים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Princess2, על תשובה לשאלה "איזה מערכות הפעלה יש חוץ מווינדואוס (למחשב)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה חודש התחילו הנעיצות? ותמיד היה רשום למעלה ''סטיפס לנוער'' וליד זה הייתה נעיצה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן עושים אצלכם קניות בבית? ואתם אומרים להורים מה לקנות או שהם קונים מה שנראה להם לנכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דוד ^_^, על תשובה לשאלה "כול יום אפשר לעלות רק נקודה אחת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כשאני עונה על שאלות זה לא עושה לי "קבל התראות לתשובות נוספות" באופן אוטומטי? יש דרך לסדר את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי הודח באקס פקטור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים סבתא רבתה או סבתא רבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני רושמת שאלה מאנונימי ומוחקים לי אותה, יכולים להוריד לי במשתמש שלי נקודות אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במפסיכומטרי באמת צריך להדפיס כל כך הרבה דפים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך יודעים אם מישהו מחובר לסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Chris brown., על תשובה לשאלה "באיזה עונה קיראן משתתף באי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לכמה זמן נאמן יכול לחסום משתמש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במקור לאיזה עדה שייכת החינה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי יש פה חבר/ה וכמה זמן אתם ביחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר להבין את ההמצאה הזאת שמותר לשאול רק עד 10 שאלות ביום? למה להגביל למספר כזה? אם בן אדם נמצא במצב רע והוא צריך עזרה והוא כבר סיים את ה10 שאלות, הוא נתקע בלי עזרה עד פעם אחרת? מטופש לדעתי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים קרה לכם שהומו התחיל איתכן? בנות קרה לכן שלסבית התחילה איתכן? מה עניתם\ן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד איזה גיל סטיפס לנוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה שיר אתם שומעים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון "אמן זו מילה בינלאומית, אז היא לקוחה מעברית נכון? מהשורש האמין, להאמין..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם לפייסבוק יש אתר וידאו, בו מוצגים כל סרטוני הוידאו שהוצגו בו עד כה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי DaliaItzhak, על תשובה לשאלה "לחזור הביתה לסטיפס - עכשיו חזרתי לסטיפס אחרי גדלתי פה... כבר משוחררת מהצבא חח נוסטלגיה! יש לי שאלה אחת חשובה... זה כמו אז? או השתנו דברים? והאוכלוסייה איך? יו סטיפס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כותבים מאמצים כלבים ולא קונים כלבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך בג'ימייל אני מגדירה שכשיש לי הודעה נכנסת אני אראה אותה, גם כשאני בכרטיסייה אחרת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה תחנת רכבת בתל אביב מורידה בעזריאלי? ההגנה או השלום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לשרבב שפתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי צילום (: מצמצם שעות מחשב ~, על תשובה לשאלה "ידעתם שאם שמים את העכבר של המחשב מעל לדירוג של השאלה, אז רואים כמה דירגו את התשובה? לדוגמה יש תשובה עם 2 פלוסים אך בעצם דירגו אותה 6 אנשים, 2 דירגו מינוס וארבע דירגו פלוס.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעדכן windows 10? כרגע אני בשבע כדאי לי או שאני אתחרט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית269-חסומהבגלללילהספאם, על תשובה לשאלה "מי קורא את הדיווחים של המשתמשים ב"צור קשר"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי די לכתוב בכינוי פרשתי! (פרשתי), על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להעלות את הדירוג שלי באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האמינות שלי בסטיפס היא "בעייתי" אני כבר שלוש ימים רצוף ממש פעילה, באתר וקיבלתי כבר קרוב לארבע פרחים! והאמינות לא עולה לי! מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, עוד מעט אני בן 16 ורציתי לדעת אם אני אוכל להוסיף לי לת. ז שם שלישי? זה אפשרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך למחוק את חשבון הגוגל שלי? לא אכפת לי שיימחק היוטיוב והכל יחד איתו!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מומחית תזונה באתר. מישהו יודע אם אפשר לפנות אלייה בפרטי והיא תעזור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אין לי כוח לבחור כינוי, על תשובה לשאלה "נכון אפשר לעשות צילום מסך במחשב? אז איך אפשר לעשות צילום וידאו למסך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה עד כדי כך מוזר שאני מאמינה בה', שומרת כשרות, מתלבשת צנוע, מתפללת כל יום אבל אני לא שומרת שבת? זה קשה לי מידי, ניסיתי ואני לא מצליחה.. אמרו לי שזה הדבר הכי חשוב לשמור שבת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ורדכהן, על תשובה לשאלה "שלחתי דרך גוגל דרייב סרטון של 5 דקות בערך. מי ששלחתי לו לא יכול להיכנס כי הוא צריך גישה. איך אני מביאה לו גישה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Love Kitten - SMILER :D, על תשובה לשאלה "מה הדבר שאתם הכי אוהבים לעשות בGTA? זרמו עם היצירתיותXD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאוחר מידי להתחיל ללמוד לנגן בגיטרה בגיל 15? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה בעצם קוראים לחייזרים חייזרים? הם חיות שנוצרו בידי מישהו לא ידוע בדיוק כמו המין האנושי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist , על תשובה לשאלה "יש דת כולשהי בה קיים עניין הנחת התפילין או גירסה משילה לתפילין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15. איך אפשר להרוויח קצת כסף? אבל דברים מקוריים לא בייביסיטר וכאלה שאני כבר מכירה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו אם אני כותב מאנונימי הנאמנים/מערכת סטיפס יכולה לראות כתב את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עינב. , על תשובה לשאלה "מי הודח באקס פקטור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כל אחד אומר אחרת, על תשובה לשאלה "משחת שיניים על חצ'קונים, כן עוזר או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לאשש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים גם אתם בודקים מתי זאת שאתם אוהבים התחברה לאחרונה בוואטסאפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הברווזון הכוסון, על תשובה לשאלה "מה האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "את רוב השאלות שלכם אתם שואלים מאנונימי או רגיל?. אני מאנונימית..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי D-;, על תשובה לשאלה "מה זה היועצת הוירטואלית של סטיפס מה זה אומר ומה זה עושה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הבדל בין אם ל עם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם אתם קיבלתם עכשיו הודעה ממערכת סטיפס? מזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במשביר לצרכן יש איפור? איפור טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי No Sleep In Sodom, על תשובה לשאלה "למה קוראים למחלת הסרטן "מחלת הסרטן" ולא "מחלת החזיר" או "מחלת השממית"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שאתם בטוחים שהכרתם חברים לחיים, אבל אז הם תוקעים לכם סכין בגב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים שירים בגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, קיבלתי גלקסי 5 לפני כמה ימים ורק עכשיו שמתי לב שיש לי אימוגי במקלדת... (לא הורדתי כלום שקשור לאמוגי) הגיוני שזה הגיע בנוי עם הפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי אמורים לקבל את המכתב בדואר של ביתספר? רשום שם איזה כיתה ומחנכת.. דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו בסטיפס של המבוגרים יש נאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי איילאביוׁ, על תשובה לשאלה "איפה התקופה שילדים בני 12 היו מתרגשים מחיבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים משתמש בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לראות את הסיסמא שלי בגוגל פלוס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מאמא מיה, על תשובה לשאלה "לאכול קצת זיתים זה בריא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלפא *-*, על תשובה לשאלה "איפה אני בודק מה הדוא''ל שלי במשתמש הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל הספרים שיש באתר של צומת ספרים וסטימצקי יש בחנות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי היפ הופ בנשמה <3, על תשובה לשאלה "שיר שלישי! מה חושבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אתאיסט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי באתי עניתי עזרתי , על תשובה לשאלה "איזה פרטים צריך כדי לשלוח משלוח בדואר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Yuno <3, על תשובה לשאלה "היי,! רציתי לשאול איך מעלים דרגת אמינות ואיפה מסתכלים על זה. תודה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית ()1, על תשובה לשאלה "יוואו זה אמיתי אני בדרגת אמינות 'אמין' או שרק לי זה כתוב? כמה אחוז יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פעם כשראיתם סרט והוא נגמר, אז הוא גרם לכם להגיד לעצמכם תודה על מה שיש לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גליה., על תשובה לשאלה "איך קוראים לריקוד הזה שמישהו פתאום מתחיל לרקוד במקום ציבורי ואז עוד אנשים מצטרפים אליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי noam569, על תשובה לשאלה "מה הדבר שהכי הייתים רוצים שיהיה לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המחשב של אבא שלי תקוע על המייל שלי והסיסמא יעני אוטומטית מופיע השם משתמש והסיסמא, ואני לא רוצה שההורים שלי ייכנסו לי למייל.. נכנסתי ממחשב אחר והחלפתי סיסמא. זה עדיין יישאר תקוע במחשב של אבא שלי על הסיסמא והכל? אחרי שהחלפתי? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התאהבתי ממישהו מפה שאנחנו מדברים הרבה וזה, עד כמה זה גרוע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אופיר או לינה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בן 18 וכותב שירים, ויש מישהו שרוצה לקנות שיר שלי. שתי שאלות: 1. באיזה סכום כדאי לי? 2. מה הוא יכול לעשות אם הוא קונה את השיר שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ידיתגדולהמכלמלא, על תשובה לשאלה "מה יש עכשיו בערוץ 22??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה קוראים לאתר סטיפס בשמו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרופיל סגור 1, על תשובה לשאלה "מה זה המידה הזאת בנעליים? US-10 EUR-44?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ידעתם שהאנונימית מהאקס פקטור היא שולמית ג'רסי? למי שלא מאמין יש קישור... דעות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נמוכה מים המלח, על תשובה לשאלה "הייתה פעם תוכנית בערוץ הופ של שני אנשים שגרים במקום חשוך ואז הם עולים על ספר מדבר ועפים לתוך אגדה כזאת, לדמות באגדה בדרך כלל יש בעיה. איך קוראים לתוכנית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חינוך דתי \ חרדי וגדילה בבית דתי, מסורתי ( בכלל שמרני ) יכול ליצור מבוכה אצל הילדים שגדלים בעניינים מיניות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כתוב לי בדירוג אמינות "אחר"? וזה בצבע אדום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה בדירוג האמינות שלו כתוב אחר בצבא אדום? וזה על אפס אחוז? איך הוא עדיין פעיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -JT-, על תשובה לשאלה "כדי לשדרג לwindows 10??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה מזרחים שלא שומעים מוזיקה מזרחית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך כותבים windows (לא תירגום) בעברית תקינה?____. "?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ללהלופסי בשגעת D:, על תשובה לשאלה "מה זה BMI? יש על זה מלא שאלות? איך מחשבים את זה בכלל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו נוגע בי ואני אומרת לו להפסיק והוא ממשיך זה נחשב הטרדה ואם כן אני יכולה להתלונן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני בובי בוטן *.* חצי פורשת, על תשובה לשאלה "רק אני לא מבינה איך הוציאו את 2 הבלונדינית מאקס פקטור? אני ירביץ לשופטים האלהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי*, על תשובה לשאלה "איך אני עושה שגם באנשי קשר שלי יהיו סמיילים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Panda1, על תשובה לשאלה "שניהן או שתיהם או שניהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן מתעדכנת הטבלה של המובילי פרחים? והמובילי תגובות (?) משהו כזה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי laugh all day :), על תשובה לשאלה "שווה "להסתכן" וללכת בחול עם שרשרת מגן דוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני שעידכנו את סטיפס לסטיפס החדש אפשר היה לראות מי מחובר עכשיו ולשלוח הודעות.. אבל עכשיו אני לא מוצאת אפשרות כזאת ( וזה ממש מבאס! איך עושים את זה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הצוחקתת:), על תשובה לשאלה "היי, פתחתי חשבון בebay ואני לא מבינה איך משתמשים בזה. רשום לי 0.99$ US מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Fish and chips , על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אנשים שואלים כאן מה אחוזי אמינות שלהם? הם לא יכולים לראות בעצמם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המשמעות של XD??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חדשהה. , על תשובה לשאלה "אני חדשה ואני צריכה פרחים כדי להצטרף לחברים לעט איך לקבל פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Love Is A Laserquest, על תשובה לשאלה "כתוב בדירוג אמינות שלי אחר וממש נבהלתי ואז כתוב 102% זה יכול להיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוהד ועוז מאקס פקטור, מי זה אוהד ומי זה עוז? (תכתבו מי זה עם הזקן הארוך)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :) Hila, על תשובה לשאלה "אחרי שמעדכנים את ווינודס 10 יד א) שרות לחזור ל7? איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי :) Hila, על תשובה לשאלה "מישהו כבר עידכן לווינדוס 10? איך הוא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בננה2, על תשובה לשאלה "יש דרך לקחת כמה קבצים שונים ב-word ולצרף אותם לאחד? או שאני חייבת לעשות העתק הדבק לכל אחד מהקבצים עד שכולם יהיו קובץ אחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי why abs when u can have kababs, על תשובה לשאלה "האמינות שלי בפרופיל היא "אחר" למה? מה זה אומר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קניתי אתמול גלקסי 5 והוא ממש נוח וטוב! למי פה יש גלקסי? היה לי לפני זה איילון ולדעתי גלקסי יותר טוב ><?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תכתבו גם מסרים לעט, למה אתם לא שולחים מסר לעולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סורי על הדוחות אבל אם הזרע של הבן נכנס לפה של הבת היא יכולה להיכנס להריון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם אתם מאלה שרוצים לענות על שאלה ויש בה כבר 700 תשבות! אז אתם חושבים למה גם ככה לא ייתיחסו או יראו את התגובה. או שבטח כבר מכול התגובות מישהו עזר וזהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש חנויות לא כשרות בארץ 0_0, כאילו מה יש שם איזה מאכלים? אתם יכולים להסביר לי אני לא נגעלת...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין פלייבק לקריוקי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה יותר טעים, פיצה או המבורגר? (בבקשה אל תכתבו תגובות בנושא טבעונות כי לא לזה אני מתכוונת)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים Google+? דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות שמגבים ביוטיוב לסרטון אז שזה לא יפרסם בעמוד של ה Gmail על זה שהגבתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'll slaughter you, על תשובה לשאלה "אם התאריך יום הולדת של מישהו זה 24/8 איזה פרשה בר המצווה שלו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אמרו על ריבלין שהוא עוכר ישראל? יש סיבה מסויימת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה בנים טובים באמת או שזה רק בסרטים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך האקרים לומדים להיות האקרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי nadav/, על תשובה לשאלה "מה דירוג האמינות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דברתי עכשיו שעה עם טיפי, זה מוזר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חברים לעט? (חיפשתי ואין שם הסבר הפלאפון שלי טיפה מקולקל)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מבולבל, על תשובה לשאלה "לאחרונה אני רואה המון משתמשים שאומרים "חייב לפרוש מסטיפס"" ופרשתי סוף סוף". ולי ממש כיף פה עוזרים פה אנשים מקסימים באמת. למה לפרוש? ולמה זה נתפס כרע שיש משתמש וותיק? אתם חושבים כמוני? זה ממש מעניין אותי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי היהלום , על תשובה לשאלה "כמה מעלות יש היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "וגם בזמן שאתה עם משהי לבחון אחרות מה הכוונה אני לא מבין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי עבודה ב WORD ולא שמרתי אותה בשם, רק שמרתי אותה כשרשום האם לשמור שינויים. אחותי נכנסה, מחקה את מה שרשמתי, רשמה משהו אחר ושמרה ככה. יש אפשרות לשחזר? ואיך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפס ביייי, על תשובה לשאלה "נראה לכם שיש בעיה ללבוש עדשות חודשיות יותר מחודש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפס ביייי, על תשובה לשאלה "אני רוצה למכור סמארטפון, איפוא לדעתכם הכי טוב לפרסם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני בובי בוטן *.* חצי פורשת, על תשובה לשאלה "יש פה נאמן שיכול לעזור לי לחסום פדופיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באמת אפשר לבדוק מיקום של משתמשים דרך IP? אם כן זה מלחיץ למה אנשים צריכים לדעת איפה אנחנו גרים, זה לא בסדר! יש באמת אפשרות לבדוק סתם ככה ואפשר לראות לכל אחד? או רק דרך תוכנה של משטרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מדווחים על מישהו באתר? והוא יודע אם אני מדווחת אליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני כותבת בוורד 2 קווים רצופים לרוחב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי,. תפסתי פדופייל באתר אני כמעט בטוחה 80 % מה אני אמורה לעשות עם זה? תודה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בגלקסי איך בוחרים איזה דף בית אני רוצה? הגדרות ואז מה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי shai, על תשובה לשאלה "נידלקתם פה פעם על מישהו? או שיצא לכם להיפגש פה עם מישהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה תמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי !!I got blisters on my fingers, על תשובה לשאלה "למה סטיפס שינו את הגיל בפרופיל שלי ארבעה ימים לפני הזמן? O_O אני עדיין לא בת 17.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשקוברים בן אדם מת, קוברים אותו עירום (כולם רואים לו את האיברים והכל)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהו..:), על תשובה לשאלה "למישהו יש קישור להורדה של windows 10 להורדה? ושלא היה חיקוי או משהו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כותבים גרסא/גירסא/גרסה/גירסה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי JUSTIN BIEBER!, על תשובה לשאלה "מישהו עשה עבודה על הספר "בואי הרוח"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי jonny24, על תשובה לשאלה "חיי זרע מחוץ לגוף - כמה זמן זרע חיי בסביבה יבשה כגון על תחתונים, סדינים, וכדומה...? ובמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סנאפצאט- אפשר לראות מי ראה את הסטורי שלך? או רק כמה צפו בו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בישראל יש בכלל תשתיות ל100 מגה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שון_אניבן, על תשובה לשאלה "רק עכשיו נודע לי שטיפו נסגר בתור ילד קטן הייתי שם בעיר של הוניגמן זה היה כל כך כיף! בדף הוויקיפדיה רשום שהעיר שלנו נפתח מחדש.. מישהו יודע איפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סנטהקלאוס , על תשובה לשאלה "זה באמת נוראי לרצות להיות סופרת ולביים את הספר? כאלו חלום שלי. לעשות את זה. כי אבא שלי צוחק עלי ואומר שאני אהיה ענייה מהדבר הזה והוא כל הזמן אומר לי להיות ספרית. ואני לא רוצה בכלל ספרית.-.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה ערס לדעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יכולה להדביק ציפורניים בשבת אם אני שומרת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Mellorine, על תשובה לשאלה "זה רומנטי לדעתכם להפתיע את הבן/בת זוג בנרות ו-וורדים בחדר השינה? או שאתם חושבים שזה קיטשי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלחתי הודעה בצור קשר על זה שנאמן מחק לי תשובה שלא בצדק. מתי הם יענו לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם שואלים פה שאלות גם לא מאנונימי לפעמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Dumbledore, על תשובה לשאלה "אם לוקחים כמה אנשים ממוצעים מהאתר הזה ומרכיבים מהם כיתה, באיזה שלב המורה תברח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כששולחים לכם פרח אתם בדרך כלל חוזרים לשאלה ששלחו לכם פרח עליה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קרה לכם פעם שדיברתם פה עם מישהו בפרטי והבנתם שזה פדופיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה בסדר לאכול פסטה עם גבינה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי instagirl, על תשובה לשאלה "איך אפשר לשנות כאן אימייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש סיבה למה זדורוב רצח את תאיר ראדה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה שאני עונה כמה תשובות על שאלה. ומקבל 2-3 פרחים זה מוסיף לי רק 1??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה תמיד אומרים שמי שקיים יחסים אינטימיים אז בגלל שהוא מנוסה הוא יותר טוב בזה? לא יכול להיות בתול/ה טובים גם למרות שזאת הפעם הראשונה שלהם? ואשמח לשמוע מה אתם מעדיפים. תודה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בואו לצד האפל (יש לנו עוגיות), על תשובה לשאלה "שירים לשמוע במטוס? ובכללי, מקבלת כל סגנון וכל שפה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ווינדוס 10 יצא להורדה בארץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי taltal22, על תשובה לשאלה "אוף! לא נותנים לי פרחים! אני עונה על הרבה שאלות ועוזרת ולא נותנים לי, למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה קשור מאור שוויצר לחצויה? הוא לא הופיע בסדרה בכלל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השתנה לי השפה בטלוויזיה אין לי מושג איך, איך לשנות שוב לעברית? (הוט)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי טעות ענקית, חברה שלי התנשקה עם מישהו אחר ואמרה שהוא מנשק יותר טוב, אז מרוב עצבים על מה שהיא אמרה ועשתה באתי אליה ונישקתי אותה עם הכי הרבה תשוקה שיש והיא אמרה שהיא טעתה, אבל אני רע שבאמת ניסיתי להיות יותר טוב ממנו, למרות שהיא בגדה בי, מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אריאל (-:, על תשובה לשאלה "רק אותי מבאס שסטיפס של פעם זה לא סטיפס של היום? פעם היו פה אנשים אכותיים חכמים, היום כל השאלות פה על שטויות, כל בן אדם נורמלי שמגיע לפה עוזב אחרי חודש חודשים. מסכימים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אנו לאנחנו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ועוד לא התנשקתי... נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Kurt Cobain, על תשובה לשאלה "אלוהים יכול לברוא סלע שהוא לא יכול להרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם אתם מתנשקים לפעמים במראה? תפסו אותכם פעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי itsallgood, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לחבר רק מסך של מחשב נייח למחשב נייד? ואם כן איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי stav_אלוורה, על תשובה לשאלה "שאלה לנאמנים, נאמן אחד רשם לי שאני חייבת לשתף אותו בחיי המין שלי כי הוא נאמן או שיחסמו אותי. אפשר לדווח על זה? זה לא נכון נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תל-אביבית 3>, על תשובה לשאלה "אם מוחקים לי שאלות ולא מורידים לי ניקןד או משהו אז זה משנה משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי פה שמאלי חוץ ממני?D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל העיקרי לדעתכם בין ימני לשמאלני? (תאמרו אם אתם ימנים או שמאלנים )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפסית שווה!, על תשובה לשאלה "למה לא יצא אקס פאקטור בשבת? מתי יצא הפרק הבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ווינדוס 8, עכשיו זה בלי האופיס הדבר הזה של הוורד וכל החרא הזה איך אני מורידה את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חדר כושר ובילויים זה סוד החיים, על תשובה לשאלה "למי עוד מפריע הפרסומות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השדרוג של ווינדוס 10 הוא לכל החיים, או רק לשנה או משהו כזה? ומקבלים עם השדרוג את מיקרוסופט אופיס? (אין לי על המחשב מיקרוסופט אופיס)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך שולחים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גליה., על תשובה לשאלה "אני חדשה פה אז אני אשמח אם תעזרו לי: אני לא יודעת מה זה פרחים, נעצים, איך משיגים אותם, מה זה עונה בכיר ועוד דברים שאתם יודעים על האתר.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תאמת, אתם עונים בשביל לקבל פרחים או בשביל לעזור לאנשים? אני עונה בשביל לקבל פרחים XD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נהיים עונה בכיר? ומה הוא שונה מנאמן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להיות נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה צ'אט קבוצתי?-.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה מחשב? גולל מסך וכונן..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה זה הצאט הקבוצתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מי אני ומה שמי, על תשובה לשאלה "כמה אנשים שאתם מכירים ראיתם באתר? אני כבר 4?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מוזר שזיהיתי פה חברה שלי לפי השם שלה והכינוי שלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי stav_אלוורה, על תשובה לשאלה "נאמנים רואים מי ענה או שאל אנונימי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה נאמן בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיפה סטיפס מביאים את התמונות של השאלות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני שואלת שאלה מאנונימי ומביאה למישהו פרח, זה חושף את שם המשתמש שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם שואלים שאלה מאנונימי אז זה מעלה את מספר השאלות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש משתמש שאני רוצה לשלוח לו הודעה, אני מתביישת מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה חלק מהמשתמשים פרשו מסטיפס?! יש לזה הסבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת345, על תשובה לשאלה "מתי יוצא טו באב? שאלה כללית P: יום חמישי או שישי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר ללעוס מסטיק כשצמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתה לכם בחיים נקודת מפנה? רגע ארוך או קצר ששינה לכם את החיים? הבנתם שאתם אוהבים מישהו או מה תרצו לעשות כשתגדלו? אם כן, תשתפו בבקשה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ~לנה דל ריי~, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איל הופכים להיות מאמני סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי *חסויה*2, על תשובה לשאלה "מותר להתנשק בצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה לחלק עונים פה על שאלות שטחיות ויש כאלה ששואלים שאלות חשובות ומתעלמים מזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי רוצה להיות נאמן סטיפס? אם כן למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים אני אף פעם לא התנשקתי זה יוריד לכם? אני עד עכשיו שחשבתי ששזה הפוך כיאלו להיות זה שמנשק ראשון..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה צריך לעשות כדי להיות נאמן? לא מה התנאים של כל העונה בכיר דירוג אמינות וזה.. כאילו איך פתאום נהיים נאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש גברים שהנשים שלהן מרביצות להן? זה קיים בעולם הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות "נאמן סטיפס"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הכוח שיש לנאמני סטיפס שהרבה כועסים עליהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה פרחים חייב כדי להיות עונה בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ידוע למישהו כמה זמן נסיעה זה מהרצליה לראשון לציון שהתנועה זורמת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים.. אם הייתה לכם חברה והייתם נמצאים במקום מסוים הייתם מעלים תמונה ושואלים אם יש בנות באותו מקום כדי להיות איתם? והייתם מגיבים לבנות אוהב אותך ודברים כאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נוגוששש, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה שמור על פרופיל נמוך? לא בקשר של צבא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה יום יוצא תשעה באב? מאיזה שעה עד איזה שעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צום תשעה באב, זה עם שימוש בחשמל וזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחת שאתה תאהב מתישהו:), על תשובה לשאלה "כמה פרחים צריך כדי להיות בחברים לעט והאם כדאי לעשות חברים לעט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הסוס על הנסיך הלבן , על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי איפה אני רואה באיזה מייל אני נמצא באתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Hillaerty112, על תשובה לשאלה "למה האתר טיפו נסגר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בכרטיסיה אחרת בגוגל כרום עדיין את סטיפס עם העיצוב הישן שלו וקשה לי לסגור אותו אבל אני צריכה לסגור ת'מחשב, מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יואוו! אני כל כך מתרגשתת הרגע היה לי עיפרון ליד התשובה בפעם הראשונה בחיי! מה זה בכלל?! ולמה לא היה אתזה תמיד?!?!?!??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דירוג האמינות לא עולה לי כבר מלא זמן, ואני כן מקבלת פרחים ומתחברת וזה, איך להעלות אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה אחד אמר ליי שאני ניראית לו דתייה בפרצוף איך בדיוק, מה צריך פנים לזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הורים גרושים אני אצל אבא שלי ואני לא מכירה את העיר, ואני חייבת למצוא מהר סופר או משהו. איך למצוא את הסופר הכי קרוב? ואל תגידו לי תשאלי מישהו ודברים בסגנון.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סנטהקלאוס , על תשובה לשאלה "יש לי שאלה, אם בנות דתיות צריכות להיות צנועות אז עם איזה בגד ים הן שוחות? כי בגד ים זה לא צנוע לא? חחח תענו לי זה יושב לי על הראש מלא זמן.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Otaku-life, על תשובה לשאלה "אם מזמינים דברים מחו"ל מהאינטרנט מה הקטע של המכס בכל זה? משהו יכול להסביר איך המכס קשור ולמה הוא גובה עוד כסף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לשנות פרטים בחברים לעט כמו 'תחביבים' ו'קצת עלי' ואם כן, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הכינוי שלי? (כן, קצת ארוך)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי מוחק לי פה את השאלות ולמה הוא מוחק לי אותן?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך זה שיש פה משתמשים עם אלף פרחים פלוס ודירוג אמינות מושלם, והם לא נאמן סטיפס?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים - בכל תשעת הימים צריך לישון על הרצפה? או רק בתשעה באב עצמו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אומרת רק ת׳אמת ;)), על תשובה לשאלה "רציתי לפתוח עכשיו apple ID חדש ואין לי אפשרות לבחור none הם רוצים כרטיס אשראי מה אני עושה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים - בת זוגו או בת זוגתו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני עונה בשאלת נוער ואז ליד השם שלי יש פרח, זה אומר שקיבלתי פרח? ואם כן, למה זה מראה לי שאני עדיין על אותו מספר ולא עולה לי לפי מס' הפרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הקטע שאתם שמים בכינוי שלכם באתר פרשתי וממשיכים להיות פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, לדתיים שבנינו ולכל מי שמבין בהלכות, אם אני רוצה ללמוד רבע שעה ביום או בלילה לא משנה איזה שעה זה נחשב קביעת עיתים לתורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד מתי אסור להכנס לבריכות? ולקנות דברים חדשים? דחוף סטיפסים תענו!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוראל הגבר, על תשובה לשאלה "למה אסור לאכול בשר בתשעה באב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרצו לי ! פרשתי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להשיג פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Smile., על תשובה לשאלה "אם שלחתי למישהו הודעה בווצאפ ואין לו תמונה+סטטוס+נראה לאחרונה, למרות שהיה לו, ויש V אחד בהודעה זה אומר שהוא חסם אותי? זה לא אמור לא לשלוח פשוט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15 ובן 17 יכולים לצאת? להיות ביחד כזוג זאת אומרת.. ובת 16 ובן 18? מבחינת חוק?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת אם סניף של מקדונלדס כשר או לא כשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהו מדווח עליך הדירוג שלך יורד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח הרמת עפעפיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר שהכי חסר לכם בחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית מנומנמת , על תשובה לשאלה "אם אני עונה על התייעצויות, זה גם מופיע בפרופיל שלי בתור שאלות שעניתי עליהן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי «~•°Bla¢k Ang£l°•~» , על תשובה לשאלה "היו לי 1001 פרחים ואז קיבלתי עוד אחד וחזרתי ל1000.. מה הקטע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני חסום, עדיין יעלה לי הדירוג אמינות אחרי יום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נאמנים יכולים לראות שאלות שנמחקו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קרן שמש, על תשובה לשאלה "למה תמיד אומרים שנאמנים יכולים למחוק שאלות, גם גולשים רגילים יכולים ללחוץ על דיווח ושהתשובה תמחק ע"י מערכת סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אכלתם עד עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נאבד לי הרב קו, האם אני יכולה ללכת ולהנפיק חדש? יחייבו אותי בקנס? כמה עולה להנפיק רב קו חדש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יאוו זוכרים את קליפורד? איזה נוסטלגיה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הכישרון/התחביב שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סנטהקלאוס , על תשובה לשאלה "לחברתי הטובה אין אבא ואין אחים, מותר לבנות לעשות קידוש בשבת? לא נעים לה להביא דודים כל הזמן. דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Live and let die!, על תשובה לשאלה "אי אפשר להפסיק לקבל התראות משאלות? -____-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה דפדפן אינטרנט אתם משתמשים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה סרטים יש לשכחו אותי בבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך רואים תמונות של אחרים בסנאפצ'אט? הוספתי לחברים ומה עושים אחר כך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתה עכשיו אזעקה בקרית ים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לנאמנים. איך נהייתם נאמנים? אתם ביקשתם מהאתר או שהמערכת המליצה לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים, אתם גם בודקים מתי מישהי שאתם מחבבים התחברה בפעם האחרונה או מחכים שתתחבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יהיה הצבע הבא של הקו למעלה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה איביי לא נטען לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי just give a hand, על תשובה לשאלה "למה אני לא מצליחה לשלוח פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק לי הרגע הסרגל למעלה נהפך ללבן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה עוינת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי חושב שאיזי הוא ענק וממש מוכשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתם מתחתנים עם מישהו/י שיש לו סוכרת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Makaveli Jr, על תשובה לשאלה "יש לי טלפון עם 5GB אפשר להרחיב את זה ל32GB בלי כרטיס SD??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על החטיפה של הצעיר אברה מנגיסטו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Hate People T_T, על תשובה לשאלה "אם ההורים שלי מתגרשים אני יכולה לבחור לגור אצל אבא שלי? (15).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נולדתי אחד למיליארד!, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר בצרפית שמשמיעים הרבה בזמן האחרון? פאפא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "של זה מילת קישור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני חושבת על לקנות ארנב, אבל זה לא יותר לילדים כזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי הקול משתנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי That Girl..., על תשובה לשאלה "מה זה אומר "יתר על המידה" (overrated)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הופכים לנאמן סטיפס לא לנאמן נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה חלק מהמשתמשים פרשו מסטיפס?! יש לזה הסבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתאיסטים לא מאמינים בכוח עליון או רק בישות אלוהית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כבר שאלתי את זה היום ולא נתנו לי תשובה מה טבעונים וצמחונים עושים שלילד שלהם יש עליה וצריך להניח תפילין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לדתיים: יש פה אנשים שהם לא בסניף בני עקיבא? אשמח לתגובה של כן או לא בני כמה אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי צמח הסטיביה✔, על תשובה לשאלה "מחקו את החברים לעט? למה? ומתי? פשוט לא התחברתי מלא זמן אז אני לא מעוכנת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עולים באמינות? מה צריך לעשות? פעם הייתי בסדר ועכשיו אני אמין ובכלל לא יודע איך עליתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה יש כאן משתמשים שמנתקים את עצמם מרשימת האון ליין? מי שעושה את זה, מה זה נותן לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מבקשת ממכם הצעות לסטים, זה התייעצות או שאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם מכירים בנות שנמצאות בשירות לאומי ויש להם חבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם ילד שאל אותי איזה בושם אני שמה הוא כאילו חושב שיש לו ריח טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אא שובב צעיר, על תשובה לשאלה "האפליקציה moovit טובה? היא מראה אוטובוסים בזמן והכול?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "משהו/י התאהבתם פה במשהו/י מהאתר נפגשתם ונהייתם ביחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טיפים איך להגיע ל - 501 פרחים? אני יודעת שצריך לענות הרבה תשובות איכותיות לשאלות, אבל עד שאני מוצאת שאלות שאני יכולה לענות עליהן... לוקח לי 3 שעות. ואני לא מקבלת פרחים בסוף בדרך כלל.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה תשובות צריך לתת בשביל לקבל עונה בכיר /שואל בכיר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "על כמה שאלות עניתם וכמה פרחים יש לכם? מה היחס? אצלי יש פרח על כל 2.5 שאלות בערך.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי FreakForever, על תשובה לשאלה "שכחתי-צריך 500 פרחים כדי להיות נאמן? ומה עושים שאתה נאמן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן גלקסי 5 צריך כדי להטעין מ0 עד 100??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי קמתם היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גאות ושפל חסום עד 2025, על תשובה לשאלה "Panel View זה אתר אמין??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אאא חדש דנדש, על תשובה לשאלה "איפה הצ'ט שהיה פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה שנה סטיפס יצא לאור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי אתם עושים את כל הקניות לבית ספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישמיש8, על תשובה לשאלה "אלה שמתחת לגיל 20, ונולדו לפני 2000 - תהיו גאים! חייתם בשני מילניומים, 2 מאות ו3 עשורים ואתם עוד לא בני 20!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זה $84.00בשקלים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם גזר ◕‿◕, על תשובה לשאלה "רק לי מפריע ששינו פה את הצבע של הפס הזה למעלה לכחול שיש כשמסמנים דברים? בערך?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בובספוגית, על תשובה לשאלה "מה הקטע עם הלא לשתות מים בין שעות מסויימות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הצ'אט הקבוצתי זה עם מצלמה? איך זה הולך? רואים במצלמה את כל מי שנכנס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אין כינוי :)), על תשובה לשאלה "מי בעד ההצעת חוק של עונש מוות למחבלים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אומרים: מזרן או מזרון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ley, על תשובה לשאלה "כמה עולה אוטובוס מירושלים לראשון לציון? מצאתי קוים אבל לא מחיר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בן דוד שלי (8) ואני (14) שיחקנו בבית ואז הוא התחיל לגעת לי באיבר מין ובישבן (הייתי עם בגדים כמובן) וביקשתי שיפסיק. הוא לא הפסיק וזה די הלחיץ אותי. אני יודעת שהוא בסך הכל ילד קטן אבל זה די לא נעים לי. מה עושים עם זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת איפה הסניפים של הקופת חולים בעיר שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נכנסים לצאט קבוצתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמעתי שכתוב בתורה ולא תירא אש בשבת אז למה אנחנו מסתכלים על הנרות בשבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה יקרה? אם בבית מרקחת נתנו לי תרופה ללא הפנייה למרות שהיה אמור להיות אם הפנייה.. בגלל שהרופאה לא הגיעה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שתה מים בין 14:00 ל15:00??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Temaninja, על תשובה לשאלה "מזה הפרחים שיש פה והבנתי שצריך 10 בשביל להיכנס לחברים לעט ואיך עושים פרחים תעשו לי?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גאה להיות גאה ( בן ) <3, על תשובה לשאלה "שמעתם על הדבר הזה עם המים? אתם מאמינים לזה? שתיתי כמה כוסות ולא קרה לי כלום..:/?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה רק אני או שחברים לעט נהיה מקום רדוד ומשעמם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כן, זה כאב כשנפלתי מהגהנום, על תשובה לשאלה "מה הסיפור הזה עם המים שכולם מדברים עליו? הייתי מחוץ לבית כל הבוקר.. ושתיתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אממ.. עודמעט בת 16 גובה 1.55 ושוקלת בין 42 ל-43.. זה טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי לחיים האמיתיים ביי:-*, על תשובה לשאלה "צוות סטיפס ישלחו לי התראה מיוחדת ויפה מתי שאני היה עונה בכיר?3:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שמלח מקצר את החיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו שמבין בטבלות בוורד? (word) תודה למי שעונה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו שמבין בword??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי באפי קוטלת הערסים והפרחות, על תשובה לשאלה "למה היה אסור לשתות מים ומה הכוונה למלאכים? מלאך כמו מלאך ושטן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שתיתי מים, יכול לקרות לי משהו? אמרו שאסור..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הורידו את החברים לעט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ידעתם שהמנגינה של talk dirty נקנתה משיר של להקה ישראלית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי על טבעית ❤ castiel my love, על תשובה לשאלה "איך מחליפים תמונת פרופיל זה דחוף בבקשה!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מטר 58, זה נמוך או גבוה לבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אכלתם עד עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, נכון ברכבת יש כרטיס תלמיד וצריך להיות לי תעודת תלמיד איך, איך עושים תעודת תלמיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בטעות שתיתי קודם פחית שלמה של מיץ וממש לא ידעתי על זה, יכול לקרות לי משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כששותים וודקה מדברים שטויות ושקרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחד והיחיד❤, על תשובה לשאלה "לפי דעתכם לדבר על דברים מיניים עם בן/בת הזוג זה בריא לקשר וזה לא יהרוס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ומגיל עשר אני שותה אקס אל ובלו שלמים יכול לקרות לי משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקטע של לא לשתות מים בין שעה לשעה או משהו כזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חושבת על שם^__^, על תשובה לשאלה "חח מה ההיגיון בדרך השלום? היא מתלוננת על החום ומזמינה קפה הפוך חחח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חושבת על שם^__^, על תשובה לשאלה "איזה מגניב! למי יש אומץ לנסות? לי יש אבל אני כבר שזופה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך נותנים פרחים בסטיפס? אני לא נותת אף פעם פרחים כי אין לי מושג איך..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה הקטע הזה של לא לשתות? למה לא שותים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם חוסמת מישהו באתר אז הוא יכול לראות אותי בחברים לעת והודעות שהיו לנו פעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Microwave., על תשובה לשאלה "מישהו זוכר איך קראו לאווזה הזאת (או מה שזה לא יהיה 0_0) מפרפר נחמד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זבוב בלי רגליים לא שומע, על תשובה לשאלה "מה קרה לעמוד חברים לעט? האם הוא הוסר? איך מגיעים אליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -aviv.y-, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח לעשות תעודת זהות? מקבלים את זה במקום? דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מצטרפים לצ'אט הקבוצתי של סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הקול, על תשובה לשאלה "איך אני מביא פרח למי שמגיב לי תשובה איכותית בשאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שיש לי יום הולדת עוד 4 חודשים 18 ואני מתגייסת ב 2016??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן בנים שאפשר להתייעץ איתם לגבי משהו..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'm here for you❤, על תשובה לשאלה "למה יש שאלות שלא נותן לי לשלוח לאנשים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יצאתי מקבוצה בוואצאפ אבל לא מחקתי אותה מהפלא, אני עדיין רואה התכתבויות שלהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחווף? שמעתם על זה משהו של היום? לא לשתות מיים שעה אחת מ14:00 עד 15:00 ככה כתוב בספר הזוהר אמרו משהו, שמעתם על זה? עם כן תסבירו לי למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הרגשתי שזה הזמן לשנות שם (בן), על תשובה לשאלה "לדתיים יש תנועות נוער כמו בני עקיבא, עזרא ואריאל... מה יש לחילוניים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני שמה טיפקס על התמונה שלי ברב-קו הוא עדיין יעבוד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני כותבת עם יד ימין, יש סיכוי שאצליח גם בשמאל כי הכתב שלי מזעזע בשמאל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גובה 175 לגיל 16 זה בסדר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ממה עשוי שטר כסף? כולו מדף רגיל פשוט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי 100 שכיבות שמיכה זה טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קקי', על תשובה לשאלה "אני חדשה פתחתי את המשתמש לפני כמה דקות אז היוש, ואיזה מעצבן זה שאי אפשר להכפיל אותיות מי מסכים איתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סטופס מחקו לי את השאלה ורשמו "אין מקום לשאלות גזענות בסטיפס" גזענות? חשבתי שבסיפס אפשר לשאול הכל זה לא היה גזעני. שאלתי למה יש אנשים כמו חנין זועבי ואחמד טיבי בכנסת שהם נגד המדינה וארגון כמו בצלם שנותן לנו שם רע בעולם, לא באתינגד הערביםאלהנגדשונאישראל?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הקטע של הנעצים בצד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי גלקסי 5 ופתחתי את המד צעדים.. ומחקתי עכשיו נתונים. וזה עדיין מופיע לי במסף פתיחה כשאני פותחת ויש לי סיסמה, וכתוב לי צעדים. איך למחוק את זה לגמרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה אומר שאומרים "אללה ואכבר"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'm here for you❤, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק שיחה עם מישהו בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהי התשובה שקיבלה הכי הרבה פלוסים מאז שנוצר האתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחד שיודע שאוזניות זה סקסי, על תשובה לשאלה "האם אתם מכורים למוזיקה ולא יכולים להסתדר יום אחד בלעדיה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פייסבוק דרך הפלאפון - אם אדם מקבל הודעה מאדם שלא נמצא ברשימת החברים שלו, אבל הוא התכתב איתו הרבה, הוא מקבל התראה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בעד או נגד? - לצאת עם מישהי/ו לדייט, מישהי/ו שהכרתן/ם דרך האינטרנט ולא נפגשתן/ם איתו לפני ואין לכם חברים משותפים. אם אתם עונים באנונימי אז בבקשה תכתבו רק אם אתם בן או בת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עברה עליכן השבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי TW95, על תשובה לשאלה "מה הבילוי המושלם בעיינכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אל תשאלו ואל תדעו(פרשתי בה בי), על תשובה לשאלה "מתי נכנס הצום ומתי הוא יוצא? תודה לעונים..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הבושם 212 נקרא מאתיים ושתיים עשרה או שתיים אחד שתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צום תשעה באב נדחה והוא ב 25.7.2015??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני גרה 40 דקות מאשדוד בערך ואני רוצה ללכת לשם אתם חושבים שההורים יסכימו לי ללכת לשם עם חברה..? (לים) אנחנו בנות 14 ואם לא אז איך לשכנע..? (אני רוצה לשמוע דעות לפני שאני שואלת)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שכחתי ת'סיסמה משתמש חדש=], על תשובה לשאלה "למה סטיפס מוחק שאלות אוטומטית? ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי עקב טמטום האנושות., על תשובה לשאלה "איזה אנשים לא רציניים יש כאן, באמת שזה מגעיל כבר. שאלתי איך לשנות את החיים לטובה ומישהו אמר לי שמה שאני צריכה זה סקס -.- ( אני בת 15 וחצי למען העולם) מה לעזאזל עובר על אנשים כאן? והוא באמת היה רציני.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שוש :), על תשובה לשאלה "טיפ במסעדה זה חובה או רשות? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "כמה אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי YourAngel, על תשובה לשאלה "אני נאמנה חדשה ורציתי למחוק שאלה ובטעות חסמתי משתמש. השאלה מופנית לנאמנים- יש דרך לבטל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אשדוד להרצליה. איזה אוטובוס מגיע מאשדוד להרצליה? יש דבר כזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שכחתי ת'סיסמה משתמש חדש=], על תשובה לשאלה "לאכול צמר גפן מתוק זה ילדותי לדעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לכאלה שמבינים- איך אני משנה את השפה של הווינדווס לאנגלית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שכחתי ת'סיסמה משתמש חדש=], על תשובה לשאלה "מה זה וואנבי? ולמה כולם אומרים זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך שואלים שאלה מקומית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי HorrorFuckingForeverLoL, על תשובה לשאלה "וואו רק אותי מעצבנים האנשים האלה ברחוב, שתוקעים מבטים בעיניים ממש הרבה זמן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייל אבל לא סתם ^_~, על תשובה לשאלה "בואו נשאל שאלות אירוניות על השמות שלנו, אני אתחיל: למה אנשים מתגייסים? - זה פשוט סתם! P:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני משנה את הדואר אלקטרוני של הסטיפס שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סרטים וסדרות בחינם? דברו איתי, על תשובה לשאלה "שליחת כמות גדולה של מיילים - איך אפשר לשלוח אימיילים (במכה אחת) לכמות גדולה של אנשים בלי שאף אחד יידע למי עוד שלחתי? אני משתמש בג'ימייל. תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הבדל בין חבר לידיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון שיש את ההודעות האלו שחברות שולחות לנייד, ואז להסרה השב הסר? אם משיבים הסר זה באמת גורם להם להפסיק? או שמחייבים אותי או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הומור שחור קשור גם באלכוהול וגם בסמים? (אני פשוט לא בטוחה בהם ספציפית).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אילו מגמות אתם חושבים הכי שווה לקחת בתיכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ער יותר מ24 שעות, זה נורמלי ובסדר? אני לא מרגיש ממש עייפות גדולה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להפסיק להתמכר למחשב? ואל תגידו פשוט לעזוב אותו כי זה קשה לי...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יכולים להוריד למשתמשים בסטיפס פרחים? אם כן מי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יראו הבדל בגובה בין מישהי 1.55 לבין מישהי 1.57??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כיתה ח' היא כיתה קשה? אם כן תסבירו למה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ידיד שלי רוצה שנישן ביחד... להסכים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "וואי יש כאן כמה אתאיסטים מעצבנים ברמות, תפסיקו להגיד שדת זה שטויות, תפסיקו לזלזל באמונה שלי. אני לא מזלזלת בזה שאתם לא מאמינים כי כול אחד מאמין במה שהוא רוצה אבל תפסיקו להעיר הערות מעצבנות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה שינו את האתר? זה הרבה פחות נוח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בתיאוריה, מה מסמל התמרור הלבן שכתוב עליו H בשחור? בבקשה תענו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן יש 100 אחוז הטענה בפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חברה ואנחנו חברים מכיתה ז' ועכשיו אנחנו עולים ליא'. והיא ואני לא מרגישים בשלים ליחסי מין. וכולם לוחצים עלינו מה לעשות? כלומר הם אומרים נו יאללה כבר.. כמה זמן. וזה מחרפן.. (בני 16)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם אפשר להקפיץ שאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי השיעמום משעמם..., על תשובה לשאלה "היי, יש לי את האפליקציה של אתר מגה ואני לא מצליחה להוריד משם סרטים.. כל פעם שאני נכנסת בקישור להורדה הוא מראה עמוד של האפליקציה ולא מראה אפשרות להורדה של הקבצים.. עזרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i❤u, על תשובה לשאלה "נאמנים למה בימקום לענות תכלס אתם מוחקים לי 3 פעמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i❤u, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם הנאמנים רואים תשובה עם מלא מינוסים הם מוצאים סיבה ופשוט מוחקים אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פאק תעזרוו לי שלחתי לחברה שלי תמונה שלי בבגד ים שרואים רק את החזה עם החלק העליון שזה כאילו החזיה ולא רואים את הפנים שלי רק את החזיה ואני פוחדת שהיא תפרסם את זהאו משהו.. מה לעשותת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i❤u, על תשובה לשאלה "כמה אתם עייפים מ1 עד 10??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שדמי מופיעה בישראל? אם כן מתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה בסדר אם אני הומו? אני כמו כל בנאדם? אני שונה ממשהו אחר? אני יותר טוב? תעזרו לי להבין למה לאנשים יש בעיה עם הקהילה הגאה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש סטטוס שאומר: לכל אלו שמחפשות את האחד, אז תדעו הוא נמצא למעלה בצד השמאלי של המקלדת. מה זה אומר בצד שמאל של המקלדת? לא הבנתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה אתם יפים/ות מ1-10??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלחתי מייל להנהלת ערוץ הילדים. המייל מנוסח יפה, הסברתי את עצמי וכו' יש סיכוי שהם יקראו את המייל ויחזירו תשובה? או שאפילו לא יפתחו אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני לא מתייגת בסטיפס תגיות שקשורות יכולים למחוק לי את השאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "על איזה מקרים סטיפס שולח משטרה לבית? רק על התאבדות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו ממלא סקרים בipanel? באמת הרווחתם שם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i❤u, על תשובה לשאלה "יש פה דרך לחפש שאלות ששאלו כבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול ישבתי עם ילד וילדה בני 15, אני מכירה אותם כבר, אבל פתאום הם פתחו חפיסת סיגריות והציעו לי. אני אמרתי שאני ספורטאית אז אני לא יכולה לגעת בזה, יצאתי לפלפית? בת 13.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בר רפאלי הייתה מלכת היופי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ניתן לכבס אולסטאר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פטריק, כי בובספוג תפוס, על תשובה לשאלה "מה המוטו שלכם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist , על תשובה לשאלה "המיקום של המינוס והפלוס השתנה או שהכניסו לי משהו למשקה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוף., על תשובה לשאלה "למה הוא מחובר ולא שולח הודעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "מה השאלה עם הכי הרבה נעיצות כאן? קישור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי הבן אדם שאתם הכי אוהבים בעולם? ומה גרם לכם לאהוב אותו/אותה? (חוץ ממשפחה).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אל תהיה מזלג בעולם של מרק (בת), על תשובה לשאלה "מאמינים לזה שעוד שבוע נגמר ביתספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דייויד גואטה יהודי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ילד בכיתה יב' שחברה שלו בכיתה י', מה אתם חושבים? זה נשמע לכם בסדר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הכרתי מישהו דרך האינטרנט ראיתי אותו והכל אנחנו מדברים כל יום על הכל ונראלי שהתאהבתי בו אבל אני מפחדת לספר לו אני לא רוצה לאבד אותו...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהי שמעה שאני מתנדבת, ואמרה לי "מתאים לך", למי מתאים להתנדב? לאיזה אנשים מתאים שיתנדבו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist , על תשובה לשאלה "שמתם לב שכשעושים פלוס\מינוס, אפשר לבטל אותו אח"כ? או שזה רק אצלי ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך סוגרים את חשבון הסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכם קישור למשתמשת " אני אכה אותך עם בייביליס"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש פה מישהו שיודע לנסח ולהרחיב וליכתוב טוב ויש לו דמיון די מפותח? חח אני צריכה עזרה דחוף יש לי עבודה לכתוב ואני לא כל כך יודעת להרחיב ולהסביר על משהו שאני צריכה לכתוב.. אפשר עזרה בפרטי.. מי שיכול לעזור לי? תודה מראש!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם זה חתכים? זתומרת לחתוך ורידים? אם כן למה אין דם? אם לא אז מה זה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אני לא מצליחה לעשות העתק הדבר מהאתר הזה? עזרה בבקשה! זה חשוב!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קמת בבוקר? כל השאר זה בונוס :), על תשובה לשאלה "באיזה חודש לועזי אנחנו עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אי פעם בת הרימה אתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זכר אלפא, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להיות נשמה ולשלוח לי למייל או לאנשהו מאמר טיעון? משהו קצר בערך דף אבל טוב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן מגיע לי הודעה מהג'ימייל שמישהו מנסה להיכנס לחשבון שלי. קיבלתי הודעה שאני צריכה להחליף סיסמה ולא החלפתי, כי אני אוהבת את הסיסמה הזאת וזו הסיסמה לרוב האתרים שאני נרשמת בהם. נכנסתי גם להגדרות של הג'ימייל (איפה שרשום מאיזה מחשבים נכנסו לחשבון) והיה רשום המחשב שלי, הפלאפון שלי ואח"כ עוד איזה פלאפון שהוא לא שלי (ה..."
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי האפליקציה של סטיפס תצא כבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שי, על תשובה לשאלה "מהי אהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש איזה תפילה שאפשר לקרוא בתנ"ך לפני שהולכים לישון? אני רוצה לברך קצת אבל בברכה קטנה ולא ארוכה...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקטע של האקסית שכל מי ששואל אותה עלי להגיד כמה זמן היינו ביחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 17, סיפרתי למישהו ששאל שאני לא עשיתי את זה עדיין, שאני רוצה לעשות את זה עם מישהו שאני אוהבת. והוא קרא לזה קלישאה. רע לי מאוד... עזרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשרושמים את השעה של עכשיו באנגלית רושמים 13:53 PM??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר שהכי הייתם רוצים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רוסיהההה, על תשובה לשאלה "איך מוחקים שאלה ששאלתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Love You, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך יום ההולדת שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חד קרן מפליץ נצנצים 3:, על תשובה לשאלה "האם יש אינטרנט בכל האוטובוסים? זה דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אשכנזייה בסתר ❤, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מה זה עונה בכיר, נאמנים וזה כן אני לא בקיאה בזה חחח ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תיקון שאלה. שלום, אומרים ששבוע אחרי שבועות יהיה מלחמה נוראית אומר איזה רב אחד שיהיה מלחמת גוג ומגוג עם חמאס דאעש ויהיה המון הרוגים ולא הרבה ניצלים אומרים שזה יגמר רע!, אמרו שהרב הזה צדק שיהיה מילחמת לבנון ושביבי יבחר לממשלה, אני נורא נורא נורא פוחד!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם הייתם רואים רואים את חברה שלכם מדברת עם בן אדם מבוגר (שאתם לא מכירים. כנראה פדופיל) ורואים שהוא מנסה למשוך אותה בכוח והיא מתנגדת מה הייתם עושים? א. מתקרבים ושואלים אותו מיהו ואם הם מכירים ב. מתנפלים עליו ונותנים לו מכות רצח ג. מתקשרים למשטרה ד. מתעלמים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הגיימרית, על תשובה לשאלה "לכל אנשי האנדרואיד איך אתם מורידים מוזיקה לפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להתאהב דרך האינטרנט (לפני שמכירים) אפשרי vs לא אפשרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום ראש חודש? (לפי העברי)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Emma., על תשובה לשאלה "אני צריכה שירים הקשורים ל-בולמיה, אנורקסיה, התאבדות, דיכאון, ובריונות. זה ממש דחוף. תודה מראש..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שאתם מיוחדים/מסובכים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו נכון מהפרסומת של הביטוח- איזה יונה אתם יותר אוהבים? השמנה או הרזה? בבקשה תנעצו שכמה שיותר יענו זאת התערבות ביני לבין חברה שלי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נשמות טהורות, פתחתי בלוג בנושא מוטיבציה. מה דעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוריה המקסימה (העיקר האופי ..), על תשובה לשאלה "שאלה שלא קשורה לחיים -ירושלים בת 47? (שחרור ירושלים).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם הייתי אומרת לכם שאני לא הולכת לבית הספר כבר הרבה זמן, הייתם שופטים? מה הייתם חושבים עלי? בכנות.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גאה להיות גאה ( בן ) <3, על תשובה לשאלה "אני היום בטיול לכותל ואימי ואחותי בקשו ממני שאני ישים להן פתק בכותל, מותר לשים פתק של נשים בעזרת גברים? פליז זה חשוב ותענו מהר תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאת שעוזרת , על תשובה לשאלה "למי אתם הכי מתגעגעים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בסביבות איזה שעה יש זריחה בהרצליה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אליאב ודנית O.0ביחד? (מהאח הגדול)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בכיתה ו', מה יותר חשוב ערבית או תנך? (אחותי שאלה ואני לא יודעת מה לענות)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי מתעצבן שאני מזכירה את ידיד שלי אני אומרת שאני מאוד מתגעגעת אליו והוא מקנא סימן שהוא אוהב אותי? הוא אומר לי. שהוא אוהב אותי אבל אני לא כל כך מאמינה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באלי להתאמן יותר על הכתיבה שלי, יש מצב אתם נותנים לי רעיונות לסיפורים קצרים? רעיונות בסיסים כאילו שאני אפתח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה דחוף. יש הטוענים כי צריך להעלות את גיל קבלת רשיון לגיל 21, הבא הבעה נגד נימוק זה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי i❤u, על תשובה לשאלה "איך גורמים לחברים לעט לחזור ליקפוץ אם ביטלתי את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Be allright ❤, על תשובה לשאלה "היום יום האם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שמבין בזה - אם אכלתי בשר, מותר לאכול משהו פרווה עם סכו'ם חלבי? או שזה לא משנה? מקווה שהבנתם למה התכוונתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי צריך להתחיל להתפרסם תודה רבה❤, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 עוד מעט 16, ושאלתי היא האם לדעתכם אנשים שרוצים להתפרסם בתחומי שירה/משחק/דוגמנות חייבים להתחיל מגיל צעיר או שיכולים גם בגיל 18/19/20? הסיכויים קטנים ככל שמתחילים מאוחר? אני מדברת על פרסום בחול ולא בארץ, אם כן אשמח אם תגידו לי איך אתם לדעתכם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 מטר חמישים ושבע כמה אני אמורה לשקול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ממש כואב לי בשיניים, אני לא יכולה לסגור את הפה אפילו. ולקחתי כדור וזה לא עזר בכלל... מה לעשות? (היום שמו לי גשר)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הרבה זמן לא ראיתי פה את קונג פו- עוזר נאמן, מה איתו הוא עוד פעיל בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל מותר לתרום דם? ומה עושים עם הדם שתורמים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההורים שלכם ביחד/גרושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן, יש לי שיער קצת אחריי הכתפיים ואני מתכנן לתרום לפני הגיוס (יולי). כמה ס"מ צריך לתרום? וצריך לבוא למקום מסוים ולתרום שם? איך זה הולך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ממצ'ב? , על תשובה לשאלה "מה אתם עושים בלג בעומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחיקת חשבון gmail ע"י גוגל - האם גוגל יכולה למחוק לי את חשבוני בגימל? נא להרחיב. תודה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו /משהי שמאוהב/ת? אם כן איך קוראים לה /לו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת <3, על תשובה לשאלה "מתי יוצא ל"ג בעומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שלחו הודעות חח, על תשובה לשאלה "היי, גם לכם יש את התחושה שבא לכם בן/בת זוג לאהוב? אהבה אמיתית (לא סטוץ).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך יודעים שבן לא עשה ברית? שכבתי עם ידיד שלי והעור שלו עולה מעל הכיפה, וזה ממש מוזר שכבתי עם מלא ובחיים לא היה למישהו דבר כזה חוץ ממנו.. זה אומר שאין לו ברית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פרצתי לעמוד עם 3000 עוקבים והמנהלת ביקשה ממני להחזיר אותו. כדאי לי? ולמה? זה באינסטגרם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך משנים שם בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חן? משהו באופי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים שהדירוג אמינות יעלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהי/ו איך מפסיקים לחיוך?! כל כך מאושרת!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי La Vita E Bella, על תשובה לשאלה "כמה עולה להחליף מסך לגאלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בגירסא החדשה של הגאלקסי הכול השתנה, במסך נעילה שאני מקבלת הודעות אין את האייקון הקטן הזה למעלה, איך מסדרים את זה בהגדרות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה גבהות לב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Schnitzel , על תשובה לשאלה "באיזה אתרים (ישראלי, חו"ל) אפשר למכור תמונות (תמונות שצילמת) לתערוכות או אנשים וכו'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שאי אפשר להתנשק עם גשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם בנים חושבים רק לשנייה על משהו מיני אז ישר עומד להם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בערב אני נוסעת לאשדוד. מה מזג האויר שם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חלק אומרים שמותר לשמוע רק אחרי ל"ג בעומר מוזיקה ויש כאלו רק אחרי הספירה כולה. מתי מותר? בד"כ נהגתי רק אחרי ל"ג בעומר. אני משתגעת בלי מוזיקה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כשאני רוצה להוסיף עוד איש קשר אז זה רושם לי ששטח האחסון מלא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם... מאוהבים? איך קוראים למי שאתם אוהבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי FABULOUS, על תשובה לשאלה "איך הייתם מתארים את עצמכם במילה אחת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי היום שלושה פרחים. זה טוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו בנים.. זה רק הנות תמיד חושבות על מישהו שהם אוהבות ידיד חבר וכזה.. או שזה גם אתם ככה כל היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך משנים את הכינוי שלי באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יוצא לג בעומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הייי מה קורה?, על תשובה לשאלה "אני ביישן מאוד איך מעיפים את הביישנות ממני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמעתי שהגלקסי 6 יכול להטעין תוך דקה למאה אחוז זה נכון? יש מישהו שגם שמע על כזה דבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סליחה על השאלה הלא מתאימה כל כך אבל הדתיים גונחים בסקס וכאלה? ולדתיים עומד מבנות אתם חושבים? אני מדברת על חרידים בעיקר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים שיש בנות שמאוהבות בכם איך אתם שמים לב לזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר שהייתם הכי רוצים? אני רוצה אושר.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום קיבלתי כמעט 30 פרחים. זה אומר שאני משעוממת עד כדי כך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא רוצה להתאהב יותר. הגיוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפסית עוזרת, על תשובה לשאלה "מה הדירוג אמינות שלי עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Lord, על תשובה לשאלה "בתפילת העמידה יש תפילה לרפואה שלמה, האם אני יכולה לבקש רפואה שלמה גם לעצמי או רק לאחרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדי חוץ בקיבוץ זה הכי ישראלי, על תשובה לשאלה "אם בן אדם שוכב עם בחורה חולה בסרטן, הוא יכול להידבק ממנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתה לנו מתכונת. ילדים שאין להם תוספת זמן קיבלו עוד שעה שלמה שלא הגיעה להם, ככה שבפועל יצא שלתוספת זמן ולילדים בקבוצה הרגילה היה בדיוק אותו זמן. אם כך, מותר לי לפנות לרכזת של אותו מקצוע ולבקש מועד ב? הרי אני בתוספת זמן ולא קיבלתי כלום אז היה ממש לא הוגן.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מקבלים כמה פרחים באותה שאלה, אז רק הפרח הראשון נחשב? לא השאר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאיזה מגמה ללכת תקשורת או מחשבים? כי אני מעדיף תקשורת אבל מחשבים יותר יעזור לי בחיים לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה בסדר לתת מספר טלפון לאנשים שהכרתי מהסטיפס? (בת 15)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחרי שאהבה אמיתית נגמרת, לדעתכם ישאר סוג של זכר לשני הצדדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהו שאני בקטע שלו שהקדיש לי שיר ואם אי פעם תיפלי אני הראשון שאחזיק את ידך... הראשון שיהיה לצידך.. והראשון שבחיים לא ילך, תמיד אהיה ההוא שתומך...❤ זה רק חלק... אתם חושבים שהוא גם בקטע שלי או שהוא אמר את זה מתוך קטע ידידותי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אפשר ללטף את החתול שלך?, על תשובה לשאלה "היי,. הורדתי את התוכנה adblock. שחוסמת פרסומות. בטעות חסמתי חלק מהאתר שהוא לא פרסומת.. החלק של השאלות בצד... איך אני יכולה לבטל את החסימה? יש דרך להחזיר את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יותר מדי מכל דבר זה רע - כן או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מתביישת לאכול ליד בחור כלשהו. כל פעם שאני נפגשת עם מישהו אני אומרת שאני לא רעבה ומה לעשות? להתעלם מהחששות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הבן אדם שגילה את החלב, מה הוא ניסה לעשות לפרה? 0__0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רק איתך, על תשובה לשאלה "אני נוצרייה טוב? מה לא בסדר כאן? אני לא מבינה? מה כול הנוצרים רעים? למה תמיד כשכולם שומעים שאני נוצרייה הם מתרחקים אני שונה? מה לא בסדר איתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לעשות כתב יד יותר יפה? כאילו אותיות יותר יפות וזה תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אישור קריאה בווצאפ? יש לי אייפון וזה רק מקודם שמתי לב לזה שיש לי את האפשרות להדליק ולכבות את הכפתור שלו. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם זה אפשרי שתהיה מישהי שיש לה עיניים חומות, והיא תהיה ממש ממש יפה? או שמחשיבים מישהי ממש ממש יפה רק אם יש לה עיניים בהירות? נ. ב יש לי עינים חומות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Justlive, על תשובה לשאלה "למה ביום השואה יש צפירה אחת וביום הזיכרון שתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה ביום השואה יש רק צפירה אחת בבוקר, לעומת יום הזיכרון שיש 2 צפירות בערב ובבוקר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ministreliya, על תשובה לשאלה "זה אפשרי לשנות את שם המשתמש בgmail??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אני עושה שסטיפס יפסיקו לשלוח לי הודעות למייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי יפה בת 17 (:, על תשובה לשאלה "כבר נפגשנו לבד הרבה פעמים, אבל הוא דיי ביישן, למשל- הוא לא מעז לנשק אותי.. בכלל מגע קשה לו אבל בדיבור הוא מפציץ וכל הזמן אומר לי שהוא נמשך אליי שאני יפה.. אפילו שאל אם הוא יכול להגדיר את מערכת היחסים. אבל לי קשה בלי מגע. מה לעשות? איך לגרום לו להרגיש בנוח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ראסטה? ברסית אומרים פזאלוסטה, על תשובה לשאלה "התחלתי לרכתוב ראפ הצלחתי עם שיר אחד שמכרתי לפרנקלין ושר השירים, שלי לא משהו מה אתם אומרים כדי לנסות להמשיך בכתיבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שלום ולהתראות פרשתי.. , על תשובה לשאלה "ידני או אוטומט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מעביר את הכתבה הזאת למסמך וורד? זה ממש דחוף זה לעבודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנחנו ביחד כבר שבועים, הוא בן 14 וחצי אני עוד מעט 14. הוא בכיתה ז' ואני בח'. זה לא נורא נכון? ואני סתם שואלת, אני לא הולכת להיפרד ממנו. אני אוהבת אותו וזה מה שחשוב לי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הזמנתי באיביי משהו שמגיע בחבילה, זה ידיע לי כדואר רשום או ישר לבית? ומישהו מפה איי פעם הזמין משהו בחבילה והגיע לו ישר לבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה שפה זה המילה "פאסה"? (נדוש בעברית)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אולי זה ישמע לכם טיפה דבילי אבל לפי דעתי, היטלר ירה בחייל שלו ושרף את הגופה שלו וברח ככה שיחשבו שהוא מת זה יכול היה לקרות? או שזה סתם מחשבה דבילית שלי. כי אם הוא היה מספיק חכם כדי לתכנן איך לרצוח 6 מיליון וחצי יהודים. הוא היה יכול לחשוב על זה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי שלום לכולם, באופן כללי מותר לי לתלות ליד כניסה לבית הספר מודעת דרושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לרכוב על סוס פעם ראשונה, אבל אני די פוחדת.. זה מפחיד לרכוב עליו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי זה מוצאי יום השואה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך כותבים טיעון? כאילו איך אני מתחילה ואיך אני מסיימת זה דחוף אני לא יודעת כלום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום יש טקסי יום השואה בבתי ספר? אני לא יודעת אם ללבוש חולצב לבנה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוסיפים למצגת בפאוור פוינט שיר ברקע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדי חוץ בקיבוץ זה הכי ישראלי, על תשובה לשאלה "נמאס לי מאנשים שאומרים שאנשים שמאליים (שכותבים ביד שמאל) הם דפוקים עבריינים, הומוסקסואלים אני לא כזה וזה מעליב - כל דת קוראת לשמאליים כאנשים אחרים - מוסלמים משתמשים בזה לצרכים -יהודים הפכו את השמאליים לשלילה. זה מעליב וזה לא נכון כלפיי. למה אומרים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יום העצמאות? החופש..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החלטתי להשבית את הפייסבוק, לדעתכם זו הצעה טובה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי good boy, על תשובה לשאלה "איך עושים בגלאקסי שנגיד בקבוצה אני אוכל לראות מי ראה תהודעה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ירון100, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי מה האמינות שלי בסיטיפס? תודה רבה!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה כותבים בדף/מחברת אלוהים או אלוקים? ומה ההבדל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אני חייב להיות מספר שתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני חוסם מישהו בג'ימייל? שלא יוכל לשלוח לי הודעות ולא לדבר בצ'אט?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מבין איפה טעיתי? אני חכם, יפה, יש לי גוף, יש לי פנים יפות, אני שזוף, הרבה אנשים אומרים לי את זה.. אז איך עדיין אין לי חברה? ואין לי הרבה חברים? בגלל שאני ביישן? אני רואה מלא אנשים שנראים פחות טוב ממני והם הרבה יותר מקובלים בחברה, איפה טעיתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה ממש דחוף-למישהו פה יש גאלקסי 5 והיה לו עידכון חדש לפלאפון? עדכנתי וזה ממש דפוק יכול להיות שזה אקרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גל ❤❤, על תשובה לשאלה "בבקשה רק מי שיודע- עכשיו סיימתי את הספר המשך של חמישים גוונים של אפור, וקוראים לו חמישים גוונים של אופל, אתם יודעים אם יש ספר שלישי בסדרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברה טובה שלחה לי את זה ואמרה שהיא קיבלה כסף.. להאמין לה? אתם מכירים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך עשוים רווח בין שורות ושוליים במרווחים מסוימים ב - WORD??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות שברגע שאני אפתח גוגל כרום זה אוטומטית יהיה על חלון גלישה פרטי? תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צלמת זה מקצוע או שזה + למקצוע? כאילו שאתה עובד בדבר כלשהו ובשעות הפנאי עובד כמצלם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התקבלתי למגן סייבר. מישהו מכיר? שמע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בירכתי על ופל בטעות שהכל במקום מזונות. זה נורא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כתבתי עבודה בוורד ובטעות יצאתי בלי לשמור מישהו יודע איך לשחזר את זה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי MATAN15, על תשובה לשאלה "ייעוץ בנוגע לאתר שפתחתי-פתחתי אתר בלוג, ואני חייב מכם ייעוץ, מה יש לשנות, האם אהבתם, עזרה בהפצתו ותגובות כלליות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אם אתם נכנסים לסרטון שבקישור ומשנים את האיכות ל2160 4K, הסרטון עובד לכם? אני לא מבינה אם הבעיה במחשב שלי או ביוטיוב, כי אצלי זה לא מפסיק להיתקע. תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בחור חמוד עם עניבה, על תשובה לשאלה "כמה משתמשים יש בסטיפס? D:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני מעלה את מדד הפרחים שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זה 505 $ בשקלים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ספירת העומר - כמה ימים היום לעומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Avitaloosh!~ , על תשובה לשאלה "מה זאת ה - ''מתקפת סייבר'' שכולם מדברים עליה?.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי זה ה - ''אנונימוס'' האלה שפורצים מחר אולי? מי הם? מה זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הבטחתי לידיד שלי שאני אשלח לו תמונה שלי עם חזייה בגלל, שהוא חפר לי. אני יודעת שעשיתי טעות אבל אל תאשימו אותי הייתי על לחץ, כי הוא לחץ עלי אז הייתי חייבת. מה לעשות? הוא הזכיר לי את זה מקודם. אל תצאו עלי בבקשה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הגבר שלך, על תשובה לשאלה "מאיזה שעה מחר אסור לאכול חמץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי ביי.0, על תשובה לשאלה "מי שאל הכי הרבה שאלות בסטיפס? ומי ענה הכי הרבה תשובות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גשם חומצי: מה הקשר בין פגיעה לעצים ובין פגיעה לבעלי החיים ביער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש משהו שאפשר לשים בלילה כדי לפתוח אף סתום? משהו כדי להריח?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנושש בשבילכםם❤😘, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לשלוח לי שירים שאתם כתבתם? פליזז שלחו לי נשבעת שאני לא מעתיקה ומי שישלח אני ישלח את השיר שאני כתבתי.. לראות מה הדעה שלכם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה חסר לכם כדי להיות מאושרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית+++, על תשובה לשאלה "עברתי לגלאקסי לפני חודשיים בערך ושהתקנתי את הוואטסאפ הכל היה בסדר.. אבל שמתי לב שאין לי תפריט.. זאת אומרת שאני לא יכולה לגשת להגדרות כמו שינויים בפרופיל, סטטוס, וכולי.. יש פה מישהו שמבין בזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעלים אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני חוצה גבולות , על תשובה לשאלה "מי עוזר לי להשיג 10 פרחים פליז?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה "קיננה"? נגיד קיננה בי תחושה רעה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין קסם לכישוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הילדה עם הלב , על תשובה לשאלה "היי, לכל הגולשים שערים כרגע, יש לי שאלה מישהו יודע מתי יוצאת האפליקציה של סטיפס? למה בקושי בנייד כרגע הוא עובד?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פאדיחה ללכת לבד לקניון? כי אני צריכה ללכת לקנות לי משהו לפצעונים בסופר פארם._.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקטע של ה*צונזר* הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי יכול לכתוב לי כאן TM בקטן כאילו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני נראה כמוהו אני יכול להיות בגבעתי. כי אני יש לי שכן שנראה כמוהו והוא בגבעתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stipsqestions, על תשובה לשאלה "איפה אפשר להשיג את התקנון של משרד החינוך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stipsqestions, על תשובה לשאלה "האם מותר למורה לעשות בוחן פתע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם באמת מאמינים שיש פה ילדים שהתמונות שלהם מציאותיות וזה לא זיוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש פה ויכוחים ביני לבין ידיד שלי בכדורגל. מזה נבדל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפשרות למחוק חשבון בסטיפס לצמיתות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההפרש גיל בין ההורים שלכם? 4 שנים זה נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דבר אחד אני חייב להבין למה כשלאנשים רע הם לא מבקשים עזרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה לא עושים אפליקציה לסטיפס? דווקא אתר מצליח.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Blue Star, על תשובה לשאלה "הנאמנים מורידים אמינות כשהם מוחקים שאלות? הם בוחרים כמה אמינות להוריד? או שרק מנהלי האתר מורידים נאמנות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 17.5 בתולת שפתיים.. עד כמה זה מוריד לבנים? כן היו לי הזדמנויות אבל ידעתי שזה לא יהיה רציני אז דחיתי.. ואני מרגישה רע עם עצמי כי רוב החברות שלי בכלל לא בתולות ואני אפילו לא התנשקתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם הגבר לא גמר בתוכה אז אין סיכוי להריון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש בתי ספר שבהן אסור להביא בקבוק מים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות רשימה כזאת למשימות בוורד? עזרהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היא בלונדינית יפה עם עיניים כחולות גוף מושלם כולה מושלמת. אני שיער חום עיניים חומות רגילה. הוא בחר בי. למה דווקא בי?! זה משגע אותי!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עיגולי שמחה, על תשובה לשאלה "מה זה האפליקציה me??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""יש אנשים שמבחוץ נראים נחמדים וטובים, אבל מבפנים הם בעצם אכזריים ורעים" האם המשפט הזה נכון לדעתכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתם מביאים מספר פלאפון למישהו בסטיפס, כדי לדבר איתו בוואטסאפ? אני בטוחה שהרבה פה יענו לא. אבל הרבה פעמים שואלים אותי את זה וזה נראה כאילו להביא מספר פלאפון בימינו זה לא כזה עניין גדול. וזה נהפך למין סוגיה אז מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה פרק היה אתמול בזגורי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש אוהבת לכתוב סיפורים, אבל אני אף פעם לא מצליחה לסיים סיפור. לוקח לי המון זמן עד שעולה לי רעיון ושאני רואה את הניצוץ לכתיבת הסיפור הזה, אבל אחרי כמה זמן הניצוץ הזה נעלם, וכבר מתחשק לי לעזוב את זה ולכתוב משהו אחר, ויוצא שאני אף פעם לא מסיימת סיפור. מלעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אוהבת לכתוב והרבה אנשים אומרים שיש לי את זה בכתיבה, ושאני כותבת יפה. עלה לי רעיון פתאום שאני אכתוב סיפור מנקודת מבט של נערה שהיא בעצם חירשת. אתם חושבים שזה הגיוני שאני אצליח לעשות את זה? להיכנס לעולמה של נערה חירשת ולחשוב כמוה תוך כדי כתיבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון שלפעמים מה שהכי זול זה דווקא לא הכי כדאי/שווה/מומלץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי בעד שיהיה חוק שהבחירות יהיו חובה ומי שלא מצביע יקבל קנס שמעתי שיש את החוק הזה באוסטרליה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משעמם לי מאוד.. מה אתם עושים עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי happy life!, על תשובה לשאלה "הייתם פוסלים בחורה רק כי היא 1.48??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנג יכול להציל את העולם ❤, על תשובה לשאלה "כמה שירים יש לעדי ביטי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי sass queen , על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם יש אתר שמאפשר להגדיל ולהקטין תמונות? למשל אם אני רוצה לשים תמונה באיזשהו אתר אבל אומרים לי שהתמונה קטנה מידי, איך אני יכולה להגדיל אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם המחשב מחליף צד, כאילו לחצנו על המקשים ואז פתאום המחשב הסתובב איך מתקנים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם חברת אפל של מחשבים זה החברה גם של איפון (כי יש להם, אותו סמל של תפוח)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון נוי והדר הן כאלה מושלמות? שכל בן פה היה קופץ עליהן, נכון הן מהממות? אוף כיף להן?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי חייב עזרה, על תשובה לשאלה "חייב עזרה אם אתם עוזרים בזה אתם תותחים!, אז ככה במחשב נייד שלי שמתי מקלדת ועכבר של נייח עכשיו השאלה לחצתי בטעות על משהו והמסך ששמתי תתמונה שלי נהפך למעלה עם כל הקבצים שיש לי מה לעשות כדי שאני יאכל לראות תמסך שלי במחשב נייד ולא לראות את זה הפוך..? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שוקו 13, על תשובה לשאלה "קנו לי מחשב נייד חדש ויש בו one note אבל אין בו את כול שאר הדרים ששייכים לאופיס (word,power point, exel) ועוד.. זה הגיוני בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנחנו לומדים עכשיו על כתיבת מכתב רישמי. יש לי משימה לכתוב מכתב כזה, ואני צריכה להביע את דעתי לנושא (זה לא משנה עכשיו איזה נושא זה). איך אני כותבת את גוף המכתב? כמו בפסקת טיעון? או שאיך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תוציא את היד מהמכנסיים💋, על תשובה לשאלה "שירים חדשים יפים? גם עברית גם אנגלית...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהו אדם מיוחד בשבילכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנג יכול להציל את העולם ❤, על תשובה לשאלה "דחוף כמה ימים יש בשנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלעד6, על תשובה לשאלה "האם נאמנים יכולים למחוק ולהוריד אמינות לנאמנים אחרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך ניתן לפתוח אתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לא^סיפרתי^אני^גם^לא^מתכוון, על תשובה לשאלה "איך אפשר לסגור (למחוק) את החשבון שלי בסטיפס ולפתוח חדש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חשבתי על משהו, נכון אומרים שעם ישראל בא מיעקב, והערבים מעשיו, עכשיו שחושבים על זה הסיפור יחסית דומה, יעקב לקח את הברכה של עשיו (ישראל לקחה את האדמה של הערבים) ועשיו רצה להרוג אותו על זה (הערבים רוצים להרוג אותנו על זה), מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי עקב טמטום האנושות., על תשובה לשאלה "היי, בבראשית, פרק ט"ו ( ברית בין הבתרים) כתוב שה' עובר בין החיות, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אומרים שדברים שקורים לנו ביום יום נכנסים לנו לחלום אבל חלמתי על משהו שלא קרה ולא חשבתי עליו בכלל מהזה אומר שזה נכון? הפירוש של החלום זה יקרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה! מה זה חברה שנסחרת בבורסה? ואפשר דוגמא או משהו? דחווף! תודה לעונים 3>?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Its Me, על תשובה לשאלה "יש לי עבודה לשלוח במשוב למורה ואין לי אופיס, וורד או פאוור פוינט. מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חייב לדעת המשחק של מכבי חיפה עכשיו? ואם כן באיזה שעה דחוף. ומתי תמיד יש תמשחקים של מכבי חיפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במלכים א פרק יב פסוק כד-כו למה מופיע המילה ש. ו. ב 3 פעמיים? בבקשה תעזרו לי למצוא תתשובה הזו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אל תהיו נורמלים, זה משעמם ;), על תשובה לשאלה "מי מהמחשב ויכול לבדוק כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חם לאבא יוסי, על תשובה לשאלה "במגילת העצמאות איך קוראים לתנ''ך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים באופיס וורד שאני עושה טור של מילים לצד שמאל ועוד טור של מילים לצד ימין של הדף (כמו טורים בשירים)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שעות לוקח לעשות גשר לשיניים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי eranolo תשלחי הודעה, על תשובה לשאלה "אני מקבל דואר ספאם מכל מיני מקומות שפעם נרשמתי אליהם איך להפסיק את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת כפרה, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על מישהו שאומר על אתיופים? ככה:"הם כל היום עם הקפה המסריח שלהם ליד הבית במקום לעבוד, אתיופים לא רואים בלילה הם נראים כמו פושעים ערבים שבאים לרצוח אותך"מה דעתכם? (אני לא אתיופית חח אבל זה מוגזם)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אשמח לעזור (לס גאה), על תשובה לשאלה "למה כל כך הרבה אנשים נגדי בגלל שסך הכל אמרתי את דעתי באחת השאלות?! אפילו קיבלתי בקיר תגובה מגעילה שמחקתי וגם סטטוס מגעיל בחברים לעט?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי רומנטי בשבילכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתמית, על תשובה לשאלה "יש בכלל בעולם בנים בני יותר מ- 13 שלא התנשקו?..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהו..:), על תשובה לשאלה "מי עוד שומעה את רון כהן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כשבנים (גייז. הומואים) שוכבים הם צריכים קונדום? מה זה עוזר הם ממילא בנים * **דרך אגב עם אתם רוצים קישור אל תהססו לשאול אותי!** *?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה קובץ exe. זה וירוס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי cdgftyr, על תשובה לשאלה "יש למישהו דרך איך הוא מבדיל בין משפט מאוחה למורכב? (שיעור לשון, תחביר)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שליו זוהר;), על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לפתוח חשבון ויזה חד פעמי בדואר (יש קישור של איזה) ורציתי לדעת אם אני יכול לקשר את זה לחשבון פייפאל? (שאני יפתח בעתיד) והאם אני יכול לקנות עם זה באינטרנט? בעיקר באתר איביי (יעני בדולרים).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה זמן וגוף זאת המילה "התחברו"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ANGE-DESU, על תשובה לשאלה "רכישה והזמנה זה אותו הדבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי רוצה שאני אשכב איתו, הוא בן 17 אני בת 14, מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יוכי ומאירי מהמירוץ למיליון ביחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה צמים מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך בוחרים שם משתמש ליוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "אני צריכה לאפס את הפלאפון- לכן אני צריכה לגבות את כל המידע שיש לי בו. השאלה שלי היא כזאת- אפשר לגבור את כל מה שכתוב לי בלוח שנה? כל האירועים.. וכ'ו...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "וואי זה ממש דחוף פליז תענו! איך אני עושה קישור מאתר אינטרנט למסמך בוורד? כאילו שיהיה אפשר ישר ללחוץ על זה וזה יעבור לאתר? ממש תודה לעונים!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "מישהו שולט פה ממש טוב ב- word? יש לי בעיה עם השורות..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אוהבת להיות שלך!!, על תשובה לשאלה "מתי מגיעה פרק 26 של שכונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נווההואא, על תשובה לשאלה "גם לכם זה קורה לפעמים כששולחים הודעה בסטיפס. מהפלאפון הוא לא נותן לשלוח והוא מגדיל את ההודעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נראה התבנית של כתובת מייל בג'ימייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי גאליס חוזר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדוגמנית הזאת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאפליקציה שאפשר לראות מתי האוטובוס יגיע? ואיזה אוטובוס נוסע לאותו מקום וכו'??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist , על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי קשה בחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר קישור לספר האורחים של סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי don't worry,be happy!(:, על תשובה לשאלה "אנחנו לומדים על המחשב, הכול עליו ואני צריכה לדעת את המזיקים לו: מה זה נוזקה? רוגלה? וירוס מחשב ותועלת מחשב? אני חייבת את הפירוש והאם יש מזיקים נוספים למחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מחוברת כמו הגבה שלך, על תשובה לשאלה "מה הקטע הזה שצריך עשרה פרחים? כאילו למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המורדים, על תשובה לשאלה "איך אני מקבלת פרחים? אני רוצה שיהיה לי הרבה ואני בקושי מקבלת.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה לימודים דרך המחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום נר ראשון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי צוקו זה אהבה *-*, על תשובה לשאלה "למה קיצרו את חופש חנוכה בחצי? 😭😭😭😭😭😭😭😭?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המלכה 111, על תשובה לשאלה "איך עושים ציר זמן בוורד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי כאן יש גלאקסי? לא משנה איזה סוג.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "יש לי מטען נייד וכאשר אני מטעינה אותו נדלקת נורה אדומה, אז עם הוא סיים להטען יש לו נורה ירוקה? או שזה תלוי באיזה סוג המטען??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הכי יפה בשכונה :), על תשובה לשאלה "מה זה אמביציה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעשות תעודת זהות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אף פעם לא הרגשתם שריק לכם ונמאס לכם מהחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי היחיד שעושה כאן משהו, על תשובה לשאלה "מישהו פה מכיר בכלל תמכשיר נקסוס 5? מחרפן אותי שזה מכשיר כל כך מהיר ופצצה לוקח בקטנה את גלקסי 4 וכל המכשירים שיצאו איתו שנה שעברה, ואף אחד לא מכיר אותו, למה אנשים לא יוצאים מהריבוע של גלקסי ואייפון? תתחילו לקלוט שיש מכשירים יותר טובים אפילו ביותר זול?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני צריכה שתעזרו לי לענות על דילמה: האם זה שאנחנו חילוניים, הופך אותנו לפחות יהודיים? (אפשר פירוט גדול על השאלה?) תודה מראש ;-)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון השחקנית הזאת לא נראת הודית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות נאמן סטיפס? צריך כמות מסויימת של פרחים או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הדס בלקין :P, על תשובה לשאלה "על איזה נושא אני יכולה לעשות עבודה באזרחות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רעבה, על תשובה לשאלה "כמה זה 80 שקלים באגורות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי **סוכרייה מתוקה **, על תשובה לשאלה "עד איזה גיל ילדים נקראים ילדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם באפליקציה יש את כל החומר ללימודי תאוריה או שצריך גם את הספר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להעביר תחושת ריקנות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Nalu, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריכה עזרה בנושא חנוכה. תודה לעוזרים\עונים. מיהו יהודה המכבי? אם אפשר אז בערך תשובה של 3-4 שורות. תודה רבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי FreakForever, על תשובה לשאלה "איך יודעים עוד כמה נסיעות יש ברב קו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח בלוג, שאני מספרת על החיים שלי ומה אני עוברת ביום יום משהו בסגנון של חוץ לארץ ושהרבה אנשים יקראו, אבל אני לא יודעת איך לעשות את זה, מישהו יודע לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist , על תשובה לשאלה "אדם חסר כול יכול להיות מאושר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי עקב טמטום האנושות., על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על אתאיסטים? * בלי קללות ובלי לפתח ריבים בתגובות. שאלתי שאלה ספציפית ואשמח אם תתייחסו רק אליה. *?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם החרדים או חרדיות עושים בגרויות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי ביי.0, על תשובה לשאלה "מה הקטע שחופש חנוכה רק 4 ימים? מדליקים רק 4 נרות השנה? מה נסגר?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הרבה פעמים אנחנו מתפללים והתפילות שלנו לא מתקבלות? אני מאמין בה', אבל למה לפעמים הוא לא שומע מה שאנחנו מבקשים? אני רוצה תשובה הגיונית.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לחרדים מותר פלאפון לא כשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Omer ;D, על תשובה לשאלה "למה כולם פה חושבים שאני מכוער בגלל שאין לי תמונה פה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני קריאת שמע שעל המיטה צריך ליטול ידיים? ואם כן לברך על הנטילה או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בת 14, על תשובה לשאלה "באיזה שעה הכי כדאי לי ללכת לישון אם אני צריכה לקום כל יום ב7:20??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי All you need is love (-:, על תשובה לשאלה "איזה תאריך זה וולנטאינס דאי? ואיזה יום האהבה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית ♥, על תשובה לשאלה "מי עזר בבניית בית המקדש הראשון בתקופת שלמה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי SphongeBob, על תשובה לשאלה "מה זה רדיקלי, ומה ההבדל בין רדיקלי לקיצוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם לסבא שלי יש אזרחות יוונית גם אני יכולה להוציא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית 0.0, על תשובה לשאלה "שכחתי מתי שמים אם ומתי עם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן כאלה שלא מתכוונים לעשות מחוייבות אישית? פשוט אין לי ולחברה שלי עדיין מקום והמורה מחרטטת לנו שהיא לא הרכזת שלנו. מה עושים יש90 שעות לעשות ואנחנו ביישניות כלום לא מתאים לנו. כבר שיגעתי את חברה שלי והיא לוקחת אתזה בקלות כאילו זה כלום. התוכנית השתנתה השנה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי זאת שאלה בשמואל א פרק ב אז מי שיכול לעזור לי אני ממש הודה לו או לה. איך ניסה אלקנה לפייס את חנה? מדוע חנה נשבעה לה שהילד יהיה שלו אם היא הרי לא תהיה איתו בכלל? מדוע חנה היתה אומללה כשכולם עלו למשכן? תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דרך למנוע את זה שכתוב ON בהודעות בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אלעד6, על תשובה לשאלה "העלאת דירוג האמינות בסטיפס - איך אפשר להעלות את האמינות? היא כבר כמה ימים על אותו מספר. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה בת זקונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נפרדנו לפני שבועיים ואנחנו כבר בקושי מדברים בשלושה ימים האחרונים בכלל לא דיברנו ואני כל כך רוצה לשלוח לו הודעה - אני אוהבת אותך! כדאי לי לשלוח לו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בוואטספ בין נקרא ע"י לבין נמסר אל? יעני מה זה נמסר אל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סתם החלטתי להסתכל באתר של הארץ פעם ראשונה. ואני פשוט לא מאמינה.. תגידו שאני קטנונית אבל תראו את הניסוח של זה. "המחבל נורה, מצב הפצועים והמחבל בינוני"?! ושחכו לציין בכותרת מי ה"חשודים" שנעצרו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תפילת 18 מתפללים בלחש? הכוונה רק להזיז את השפתיים או ללחוש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יוצא חופש חנוכה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פה קבור הכלב. , על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תדמיינו שיש פה כינוי מקורי(בת), על תשובה לשאלה "מי הייתם רוצים שיהיה ראש הממשלה הבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אכלתי פרוסת לחם אחת, אני צריכה לברך ברכת המזון? או רק המוציא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "עם אני יקרא כל יום שתי פרקים מספר העברית העברית שלי תהפוך לגובהה יותר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ללהלופסי בשגעת D:, על תשובה לשאלה "למה כשאני כותבת בגוגל שפה למעלה ^ נגיד אות מסויימת ואז זה עושה לי מלא שאלות של סטיפס? זה נמאס כי אני עם חברות והן רואות את זה, אפשר לבטל את זה איכשהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו כתב לי, " תגידי אבא שלך מוכר נשק? כי את פצצה.. מה לענות לו חח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כאבים מוזרים כאלה בברך וברגל... קרה לכם פעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי בעיה ממש ממש חשובה! לאחרונה יש מלא אתרים שאני מנסה להיכנס אלייהם כמו יוטיוב דיוויאנט ארט ואפילו ויקיפדיה. שהמסך פתאום הופך לזה; ולא משנה כמה זמן אני מחכה זה לא עוזר או מסתדר. אם אני לוחצת חזור אז זה פשוט חוזר לדף שהייתי בו לפני הדף שהייתי צריכה. ואם אני עושה רענן זה מסתדר בדיוק לכמה שניות או דקות ואז. זה חוז..."
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת שלומדת בתיכון במגמה של מדעי המחשב- מוריד? תגידו את האמת.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו -אם אני קוראת ברכות השחר והתורה בבוקר זה נקרא שאני מתפללת? זה נקרא להתפלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לוליטה17, על תשובה לשאלה "שוקולד נוטלה היא בהשגחת הבדץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי WTF - whers the food! , על תשובה לשאלה "הורדתי את התוכנה Ad Muncher שחוסמת חלונות קופצים אבל החלונות עדיין מופעים לי ופשוט במקום שתהיה פרסומת רשום: נחסם על ידי Ad Muncher... מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנחנו ב100 ה21 או ה22??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Aprill (פרשתי), על תשובה לשאלה "מישהו יודע לעבוד עם HTML? יש לי להגיש עבודה (לבנות אתר אבל זה לא אתר ממש רציני זה רק עיצוב וקצת מידע על הנושא שבחרתי), אבל אני ממש לא יודעת איך עושים כמעט כלום! אני לא יודעת להוסיף תמונות קישורים לדפים אחריך באתר ואני לא יודעת מה לעשות? מישהו מוכן לעזור לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קובי כהן, על תשובה לשאלה "מי משתמש באנטי וירוס AVG בגרסה החינמית, ואם יש שם עדכונים אוטומטים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במילון אוקספורד השחור מעברית לאנגלית יש רשימה של irregular verbs??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ^^I'm ginie for you boy, על תשובה לשאלה "איזה נגני מוזיקה/וידאו יש חוץ מ-windows media player??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההבדל בין נאמן סטיפס לנאמן בכיר - מהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אני עונה בכירה? אני נכנסת לא ר הזה בערך פעם בשנה ולא ביקשתי להיות עונה בכירה!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עבודת כתיבת טיעון בלשון למחר וזה דחוף, יש פה מישהו טוב שיכול לעזור לי ולכתוב לי את זה? אני ממש מתחננת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Free time & Freestyle (בן 14), על תשובה לשאלה "מהו גודל גלקסיית שביל החלב? דחוף תודה לעונים...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קבלתי 97 זה ציון גרוע נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים אתר מותאם לפלאפון? אני לא מוצאת את זה למטה.. תודה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נונה פנונה 3:, על תשובה לשאלה "שמתם לב שיש לסטיפס VOD??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (Stan&Ford Pines(Leps, על תשובה לשאלה "כבר יש אפליקצית סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה אם אני רוצה להיות מוזיקאית/זמרת וגם רופאה אני יכולה? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הכוונה שאומרים על מישהי שהיא תותחית ואלופה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי La Vita E Bella, על תשובה לשאלה "יש לי גלקסי 5, ונשבר לי המכסה פלסטיק הזה שיש לחור הטענה... מה אפשר לעשות? אפשר לתקן אצ זה וכמה זה עולה? זה ממש נוראי שזה נשבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באמת היה ישו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האינטרנט שלי כל שנייה מתנתק. איך מתקנים אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה פלאפון זה? לפי מה שאני יודעת גלקסי 5 וגלקסי S5 זה אותו דבר, אז למה זה נראה שונה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי חתיך, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק משתמש סיקיפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ההיא מהזהXD, על תשובה לשאלה "זה רק אני או שמאז ששינו את האתר בפלאפון ( סטיפס ) כבר אין למי להגיב, כאילו על שאלות ודברים כי זה לא נוח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ב gmail - כשאני מתחיל לכתוב את כתובת הנמען, יש השלמה אוטומטית - האם ניתן למחוק נמען ספציפי כדי שלא יופיע בהשלמה (כשאני מתחיל להקליד נמען אחר עם אותיות דומות)? אם כן איך עושים את זה ואם לא איך מבטלים את ההשלמה לגמרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דרך שבה אני יכולה "לנעול" רק מסמך (וורד) אחד, שבשביל גישה אליו יצטרכו להקיש סיסמא? אני יודעת שזו שאלה מוזרה, אבל אני מנסה לכתוב ספר, ואני לא רוצה שאמא שלי תעיין בטיוטות, ואני יודעת שהיא רוצה לדעת מה כבר כתבתי... ><?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לכתוב בלוג על החיים שלי.. להתייעץ עם הקוראים וזה. אפשר המלצות לאתרים טובים של כתיבת בלוגים? חוץ מישרא בלוג. תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קמת בבוקר? כל השאר זה בונוס :), על תשובה לשאלה "בכתיבת סיכום - צריך לכתוב במילים שלי או במילים של הטקסט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ראיתי שיחות של חבר שלי עם האקסית שלו כשהם עוד היו ביחד ופשוט כואב לי.. איך להתמודד עם זה הוא ממש ממש אהב אותה לפי מה שהבנתי מהשיחות והיא פשוט זילזלה בו והוא כתב לה שם שירים ודברים שלי הוא אף פעם לא חשב על לכתוב, איך מתמודדים..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו איך מסכמים מתוך אתר?:/ אני פשוט מעתיקה מילה במילה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גאלקסי s4 ונעלתי את המסך ואני לא מצליחה להיכנס איך אפשר לשחזר או להיכנס בלי סיסמה? אם באימייל איך עושים את זה? דחוף עזרהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stav#, על תשובה לשאלה "אם אני מידה 36-37 ( בישראל ) איזה מידה כדאי לי לקחת? ( במידה של usa )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה בערך יעלה לי תיקון כפתור הבית בגאלקסי 2??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Stav#, על תשובה לשאלה "אם אני מידה 36-37, איזה מידה כדאי לי לקחת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חדשות, על תשובה לשאלה "אני לא שומע חדשות, ורציתי לשאול אם זה נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שירן, על תשובה לשאלה "למורה ולגננת מותר לחבק, לנשק ילדים? בגלל שהיא אוהבת אותם? או שזה אסור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מנהלי סטיפס מרוויחים כסף מהאתר הזה? אם כן איך?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הבנתי את ההגיון של המאמינים. נותנים לאלוהים שלהם שם, אסור לנקוב בו. נוקבים בשם הזה-נענשים כביכול. אז מה הקטע לנקוב לאלוהים שם בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מוסיפים שפה למקלדת בגלקסי? שכחתי ואני לא מצליחה להזכר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי המתוקה!, על תשובה לשאלה "יש למישהו מושג האם כאשר גוגל פלוס מגבה לי את הקבצים שיש לי על הטאבלט אוטומטי, האם אנשים שנמצאים איתי בגוגל+ יכולים לראות אותם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מה עמיר בניון כתב בשיר שלו שזה יצר מהומה כל כך גדולה? השיר החדש הוא נגד ערבים או נגד יהודים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי The one and the Only, על תשובה לשאלה "למה צריך להשתמש בתאריך העברי למסמכים רשמיים, עיתונים ומכתבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם השטרות שלי התעקמו לא יקבלו אותם? ואם לא אפשר ליישר אותם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה עם החשבון ג'ימייל כלומר אני לא יכול להוריד דברים מהפליי סטורי והפלאפון הודיע לי שהגרסה של הווטסאפ תצטרך עדכון בעוד 30 ימים מה אני עושה במצב כזה?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן צריך לחמם שעווה במיקרו? אפשר אחרי שמחממים את השעווה לשמור אותה אם לא השתמשתי בהכל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בחורה תמימה, על תשובה לשאלה "תמימות זה דבר טוב או רע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נגיד יש בחור שהוא בן 40 ובחורה בת18 ושניהם מאוהבים אחד בשני מה אתם חושבים על זה,??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, על תשובה לשאלה "איך לשנות את הכינוי בסטיפס..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה יכולה למצוא פונט (גופן) למחשב של כתב יד באנגלית? דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עמית פרי לוי, על תשובה לשאלה "האם יהודים חייבים להעלות לכותל? ואם כן כמה בפעמים בחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי *אתאיסטית גאה*, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם? מהו בערך ממוצע הגילאים של הגולשים פה בסטיפס נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✌music✌, על תשובה לשאלה "תוכנה שעובדת לניקוי דיסק קשיח במחשב - יש לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איתור שאלה בפורום - איך אפשר לאתר שאלה ששאלתי באחד הפורומים באינטרנט לפני כחודש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אני תמיד מתאהבת באדם הלא נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסדרה "איש חשוב מאוד" שמשודרת בהוט עם יהודה לוי, יהודה לוי כתב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גל, על תשובה לשאלה "קשה למצוא עבודה בחינוך מיוחד או קל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים תשובה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חתיך על...עד שמתעורר :(, על תשובה לשאלה "למה אני לא יכול לערוך את השאלות והתשובות שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק נאמני סטיפס יכולים להעלות דרגת אמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הנאמנים הפכו לנאמנים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אומר חוק הלאום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית 17, על תשובה לשאלה "מה הדברים שעולים לכם מהמילה "חיוך"? זרמו גם דברים רעים וגם טובים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני חסמתי מישהו בצט.. בגלל היחס והדיבור.. ודיווחתי עליו.. הוא רואה אם הגבתי על שאלות באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה נועד איפוס הדפדפן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כולם אומרים שיונית לוי רעה או דברים כאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שינוי כינוי למשתמש בסטיפס - איך משנים את השם משתמש בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מקבלת הודעה בוואטסאפ ואני מסתכלת עליה מהחלון שמורידים מלמעלה (יש לי גלקסי) זה רושם לבן אדם שקראתי את ההודעה? או שלא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כן זאת אני:), על תשובה לשאלה "בשידרוג החדש של הווצאפ שהיה אתמול.. חברות שלי אומרות שזה מאאה להם מי מקליד בקבוצה ולי לא כתוב (להם יש אנרואיד ולי אייפון) למה להם זה מראה ולי לא¿?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון באייפון יש אפליקצייה שקוראים לה Itube.. איזה אפליקצייה דומה יש לאנדרואיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי LOVE ME LIKE YOU DO 14, על תשובה לשאלה "אך כותבים שרוטה או סרוטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי AninTaam, על תשובה לשאלה "כמה זה 3 כפול 7? אל תשאלו אני לא יכול להשתמש במחשבון.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה קרה בירושלים?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי normal people scare me *~*, על תשובה לשאלה "איזה מקרי התחפשות היו בתנ"ך? ולאיזו מטרה היה כל אחד מהם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הפועל תל אביב <3, על תשובה לשאלה "איך אני מסתיר אפליקציות מהמסך באנדרואיד? אם אפשר בכלל... וגלקסי שלוש אם זה משנה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ואו ראיתם את השמיים? העננים ממש אפורים.. אצלי בעיר לפחות..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Maybe tomorrow, על תשובה לשאלה "למה תמיד שואלים תלתלים או חלק? מה עם שיער גלי? הא? למה תמיד אותו מנדים זה כמו ששואלים קיץ או חורף מה עם סתיו ואביב?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך היא עשתה את זה שרושמים שם תשם משתמש וסתסיסמא זה שולח לה... איך עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה לאישה בתת משקל אסור להיות דוגמנית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היוטיוב שלי איטי, למה זה ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15 גובה 1.58 זה נמוך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ערוצים בהוט - איזה מספר ערוץ זה יוצא ערוץ הילדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאתי שאוהבת את פייבסוס, על תשובה לשאלה "תגידו, איך סטיפס יודעים אם זו שאלה אמיתית או רק שטות? אתם רוצים להגיד לי שהם קוראים כל שאלה פה ומוחקים את מה שלא טוב? 0_0?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יהיה התאריך מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♫ Music Is My Life ♫, על תשובה לשאלה "אם ראיתי דף באינטרנט של HTML, איך אני יכולה לפתוח אותו במחשב שלי בתור קובץ HTML? בבקשה זה דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Fucking SWAG girl , על תשובה לשאלה "מה זה סטרייט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גי'גי', על תשובה לשאלה "הgoogle play לא עובד לי, אז אמרו לי לעשות איפוס לטלפון.. והשאלה שלי היא כזאת - אם אני יעשה איפוס לטל, אז כל ההודעות שכתבתי בווצאפ גם ימחקו לי? וגם כל אנשי הקשר שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי IDF soldier, על תשובה לשאלה "איך שמים רינגטון בפלאפון מיוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בזאת הדירה לא תדפוק משטרה, על תשובה לשאלה "כשדופקים בדלת אתם שואלים מי זה או פותחים ישר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאני מזמינה משהו באתר, וזה כותב לי ''זמן משלוח משוער'' זה אומר שזה הזמן שהחבילה תגיעה אלי, או זה הזמן שהחבילה תתחיל את הדרך אלי או מה? תודה רבה לכל העונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש קבוצה בפייסבוק של סטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה פרחים צריך כדי להיות עונה בכיר? ומה צריך כדי להיות נאמן נוער??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם יש תוכנה במחשב, שאני לוחצת למשל על האות E ואוטומטית מופיע לי טקסט שהגדרתי מראש, ועל האות D מופיע לי טקסט אחר שהגדרתי (במקום לעשות כל פעם העתק הדבק). מכירים משהו כזה? תודה לעונים, לא אכפת לי שתענו אפילו אחרי כמה חודשים, זה משהו שאני מחפשת כבר הרבה זמן.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שכחתי שיש היום מתקפת האקרים ושאסור לפתות הודעות מחשידות ופתחתי איזשהי הודעה במייל שזכיתי בלוטו ואני לא יודעת מה לעשות? מה הם יכולים לעשות למייל שלי? איך אפשר להזיק דרך הפריצה הזאת?! פליזז תענו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "אם אמא שלי אומרת לי כוס אמק. זה אומר שהיא קיללה את עצמה? (':?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי למה באמת , על תשובה לשאלה "למה רוב השאלות שאני יכול לענות עליהם הם של טלפונים למה זה ככה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מרקו4, על תשובה לשאלה "אמא שלי הביאה לי תווי קנייה, אפשר לשלם את כל הסכום עם התווים? או שזה מוגבל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי השיר הזה יצא? זה לא מציג לי את התאריך..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לירון (: , על תשובה לשאלה "איך צילמו את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביטול הפעלת חשבון - אם השבתתי את הפייסבוק, מה אנשים רואים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה וואנביז??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤devilgirl~, על תשובה לשאלה "אין לי ורוד במחשב ואני צריכה להגיש עבודה דחופה למחר. אז איך אפשר לעשות עבודת וורד בטלפון? איזה אפליקציות אני יכולה להשתמש ואז להדפיס מהם כמו וורד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נועם ^_^, על תשובה לשאלה "זאין מאליק הוא מוסלמי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לפתוח שני חשבונות פייסבוק על אותו חשבון מייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי katy perrt<3, על תשובה לשאלה "כמה פרקים של שכונה כבר היו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם מאמינים שאילנה מאליפים ומיטל מהסדרה שכונה הן אחיות/תאומות (עדיין לא ידוע לי חח )??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש הבדל בין אורגנית לאורגן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Love to love you❤️, על תשובה לשאלה "אנגלית זה מקצוע ריאלי או הומני?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Aldrin, על תשובה לשאלה "פרק 9 של השכונה יצא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו... מה האפליקציה Google Play services עושה? אפשר למחוק את זה בלי שיקרה לפלאפון שלי איזה משהו נכון? וכן אני יודעת שאני נשמע כמו איזה סבתא אבל אין לי מושג באפליקציות חח..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני חוסמת מישהו בוואטסאפ, השיחות איתו נמחקות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Darling, You'll Be Øķåý, על תשובה לשאלה "יש עידכון חדש בווטסאפ שמראה V כחול אחרי שהצד השני ראה את ההודעה. זה לא מראה לי אותו, זה מראה לי את ה-V רק בשיחה אחת שהתחלתי אחרי העידכון והווטסאפ שלי מעודכן. למה זה ככה ומה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי לחיים האמיתיים ביי:-*, על תשובה לשאלה "אם אני עוזבת קבוצה בוואצפ הם רואים שעזבתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי M Y L I F E - M Y R U L S E, על תשובה לשאלה "באייפון 6 יש גם כמו באייפון 5s טביעת אצבע בכפתור הבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה בסטיפס למעלה כתוב " הצעות לאפליקציה "? אני לא ידעתי שיש אפליקציה לסטיפס כבר!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ביוטיפוללללללללללללללללללללל, על תשובה לשאלה "איך לשנות את הכינוי בסטיפס.??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי may111, על תשובה לשאלה "איזה כיף היה היום קנו לי גינס חדש במתים שקל ופלא חדש - איך עבר עלכם היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית :PP, על תשובה לשאלה "האם יש כבר אפליקציה לסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם ההודעה בווצאפ נשלחה יש שני וי רגילים ורק כשהוא נכנס להודעה עצמה ולא סתם נמצא בווצאפ הוי הופכים לכחולים? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לירון (: , על תשובה לשאלה "זה צלב קרס?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית כי אין לי שם, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את המאמר? ויכול להסביר לי אותו? ואולי איך זה מתקשר לתנך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי מסכים איתי שצריך לעשות משהו עם כל הפיגועים שקורים בארץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנשים שאוהבים קטשופ.. איזה קטשופ אתם יותר אוהבים היינץ או אוסם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החייל נפטר?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מיכלוש , על תשובה לשאלה "אמאלהה איפה אפשר לקנות את הספר של תובל שפיר? או של טל מוסרי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה לאנשים דתיים אם יש כאן, אחרי השירותים אני אומרת את תפילת אשר יצר, ולפעמים אני נכנסת במקומות ציבורים ולא תמיד יש אפשרות לשטוף ידיים, אז השאלה שלי היא האם מותר להגיד את התפילה גם בלי לשטוף ידיים (במידה ואין אפשרות? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שלהיות עם BMI של 18.5 זה תת משקל? ככה הם כתבו לי.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש בכלל כיום מדבבים שהם צעירים או בני נוער (הכוונה בין 14 ל-18)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים את זה- \ (סלאש) רק לצד השני? אני רואה שזה על המקש של Q אבל על מה ללחוץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאנשים במעצר בית, איך השוטרים יודעים אם הם יוצאים או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ☆אנונימית☆, על תשובה לשאלה "צימחונים אוכלים דגים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אומרים למישהו חיים שלי, אהבה שלי, אוויר שלי, חמוד שלי וכאלה מילים, זה כאילו להתכוון להגיד שהוא שלי? כאילו שלי מהכוונה לא של מישהו אחר? או שזה סתם מאהבה כזה ולא באמת הכוונה לשלי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי חנוכה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתתתתתתתתתתתתת, על תשובה לשאלה "חבר שלי מסנן אותי מאתמול בלילה כבר, לשלוח לו הודעה עכשיו? או שאני אצא נואשת?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כינויים לפלאפון לחבר לשעבר?;-/?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יהדות זה לאום? אני רוצה לראות כמה חכמים יש פה -_-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם עשיתי עבודה באקסס 2007 זה יפתח גם במחשב אחר שמותכן עליו אקסס 2010??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית שרוצה לדעת מזה נבדל❤️, על תשובה לשאלה "אחת ולתמיד- מה זה בדיוק נבדל?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי לפחות 2 סיבות (שלא קשורות אחת לשניה) איך הטכנולוגיה משפיעה עלינו לטובה, וגם שתי סיבות שהיא משפיעה לרעה. אני צריכה את זה למבחן.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשמוחקים משהו מהפייס הוא רואה את זה? זה שולח לו התראה או משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שתיית מים להפחתת כמות הקלוריות בגוף - אם אני אשתה מים מייד אחרי שאכלתי, זה יפחית את כמות הקלוריות שהגוף שלי יספוג? ואם כן, בכמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שעות בני נוער צריכים לישון בלילה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תן חיוך והמצב יהיה הפוך:):):), על תשובה לשאלה "מישהו/י שמבין/ה במצגות? אני צריכה לצרף סירטון וזה לא נותן לי ניסיתי להוריד את הסירטון בכל מיני סוגי קבצים שונים וזה עדיין לא. נותן:' (...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך למחוק משתמש ביוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם גלשתי מהאפליקציה של גוגל והייתי מחוברת עם משתמש גוגל+ של מישהו אחר הוא יכול לראות את ההיסטוריה של האתרים שגלשתי בהם דרך החשבון גוגל+ שלו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המחשב של אח שלי התהפך, לא המחשב עצמו... מה שבפנים... מה עושים? מישהו יודע איך מתקנים את זה? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הוי הכחול הזה בוואטסאפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גברת קפלן קפלינסקי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר שני ווי (Vׂׂ) בוואטסאפ בצבע כחול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist , על תשובה לשאלה "חתכתי את עצמי, מה אני צריך לעשות בשביל לא להגיע למצב הזה שוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני משנה את הדוא"ל שנרשמתי איתו לסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גיא, על תשובה לשאלה "מה זה אנשים אינטואיטיביים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מחפש את שאהבה נפשי, על תשובה לשאלה "איך מוחקים חשבון פייסבוק לעולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דיאנוש !!, על תשובה לשאלה "מה אומר השניי ווי כחול בווצאפ?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשמור על הסוללה שלי שלא תגמר לה כל כך מהר הסוללה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "כל הזמן נתקע לי האפצי וזה כןאב לי באף. מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הסיפור"? או יותר נכון החיים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה 2 הויים הכוחולים בווצאפ? ומה זה אומר אם אין 2 כאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי (; PewDiePie, על תשובה לשאלה "מה אומר הוי הכחול בוואטסאפ? ולמה זה לפעמים יוצא רק אפור ולא כחול??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדאי לעדכן את הווצאפ או להשאר עם הישן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ינגכחידנכחידנגכחנדחג, על תשובה לשאלה "מה כל הטרנד הזה של לחתוך ורידים התחיל מדמי לובאטו הזאתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית מתאבדת, על תשובה לשאלה "אני חושבת ששמו לי מעקב על הטלפון בוואטסאפ, ראיתי ששלחתי הודעה למישהו וכשהוא קרא אותה פתאום הסימניי ווי האפורים שיש כשמישהו קורא את ההודעה, היו כחולים. זה פתאום השתנה, וכששלחתי הודעה בקבוצה קפצה לי התראה לטלפון: שלושה אנשים חיצונים ראו את מה ששלחת.. אני חושבת שזה מעקב, זה אפשרי? רבתי עם ההורים שלי ממש והם לקחו לי את הטל..."
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מה הקטע של הווי הכחול בוואטצפ. איך הוואטצפ יודע אם קראנו את ההודעה או שלא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן באנגלית ספרותית 5 יחידות, מישהו עשה פה על השיר count that day lost ויכול להגיד לי פחות או יותר מה היו השאלות שהמורה שמה שם. אני יודעת שזה לא אותו דבר אבל אני רוצה לדעת פחות או יותר. וגם האם המבחן היה קשה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שיראלי ♥, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לעשות עץ שורשים בפאוור-פוינט? ואם כן, איך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם נאמני נוער יכולים לראות מי האנונימי שכתב את השאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה עושים בצבא בדיקה בעירום בצו ראשון כאילו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפעמים יש לי בוואסאפ כשאני שולח הודעה 2 וי בצבע כחול ממה זה קורה? והאם גם לכם יש אתזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי בייי, על תשובה לשאלה "אני בת וכתבתי שיר ראפ שאני באמת מתחברת אליו זה נורמלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי La Vita E Bella, על תשובה לשאלה "אם אני עונה על שאלה מאנונימי זה מתווסף ל"ענה בסטיפס" בפרופיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן בספרות והמורה שלחה סיכומים בוורד וזה לא נפתח לי אני לא יודעת מה מה אני יעשה?!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איפה הצור קשר פה? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו שכותב סיפורים? איך אתם מתארים את הזמן והמקום? אני לא מצליחה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך רושמים "בגלל" באנגלית? Because??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך למצוא משתמשים אחרים בסטיפס? יש לי שם משתמש של ילד פה.. איך אני מוצאת אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי RhCp., על תשובה לשאלה "מישהו עם גלאקסי שרוצה לעזור? תודה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מוחקים מתיבת הדואר בסטיפס הודעת דו שיח כתוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במה אתם עובדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני עושה שהחברים שלי יראו רק את החברים המשותפים בינינו? (שלא יראו את כל החברים שלי?)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מהפסוקים בשמואל ב א' תומך בהסבר שהנער העמלקי שיקר לדוד? ומה ניתן ללמוד מכך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להעביר תמונות ממחשב לגלקסי? ואיך אני סוגרת היישומים שפתחתי בפלאפון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לילו ;-) , על תשובה לשאלה "דחוף. יש לי גיבוי תמונות של גוגל+ יש לי מכשיר גלאקסי 3 וזה מראה לי שיש לי שם 5000 צפיות התמונות שלי! זה אומר שראו את כל התמונת בפלאפון שלי? ואיך אפשר לעצור את זה שלא יראו!??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר לכתוב באותיות כפולות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים תמונות לפה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעתיקים כתובת סרטון באפליקציה של יוטיוב בגלקסי 5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי adir4, על תשובה לשאלה "איך עושים בפייסבוק שאי אפשר יהיה להוסיף אותי בתור חבר אלא שיהיו עוקבים שלי? (כמו בקישור שנתתי של נטשה זאק )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רינגו סטאר ☮♥, על תשובה לשאלה "מה זה טיפו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ראיתם את הסרט חטופה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל לכתוב סיפור של איזה 30-70 פרקים. אני כותבת בתוכנת word מידע על הסיפור עצמו ותכנונים כדי שיהייה לי יותר קל. מה אני צריכה לכתוב? למשל את העלילה\תקציר, רשימה של דמויות ותכונותיהם... אני רוצה לציין שרעיונות נוספים זורמים לי רק באמצע כתיבת הסיפור?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Swag#, על תשובה לשאלה "איך אפשר לשים תמונת פרופיל בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני היחידה שלא מופיעות לה פרסומות בכלל כאן בסטיפס? מופיעות לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית ;~), על תשובה לשאלה "אם בטעות יצאתי מהפאורפווינט (ממצגת) ולא שמרתי אני יכולה לשחזר את זה איכשהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נאמן קח קונדום שלא תתרבה, על תשובה לשאלה "היי, דחוף איך אני מורידה ווצאפ לטבלט? ניסיתי להוריד קודם את הווצאפ APK למחשב אבל זה פותח לי את זה בתור קובץ דף כזה.. מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Darling, You'll Be Øķåý, על תשובה לשאלה "כמו שעושים ב-Word כתב נטוי ע"י הקיצור Ctul+I, או כתב מודגש ע"י Ctul+B, או קו תחתון ע"י Ctul+U, איך עושים שורה ומעליה קו כאילו מחקו את מה שכתוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע אנרגיית השמש נחשבת למקור אנרגיה שאינו מתכלה בניגוד לנפט למשל? (שיעורי בית)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמפו טוב נגד קשקשים? (לא head and shoulders)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים שעון מעורר בגלאקסי S5??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? תודה מראש😁?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עד מתי מותר לקרוא תהילים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רואה לפעמים בוואטסאפ שרשום #שידור, מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תענוג לחזור עכשיו מהבית ספר גם אתם חזרתם עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה לשון מושחזת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שונאת את העולם, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני עושה רווח של חצי שורה בוורד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם עושים כשאתם רואים מכונית צהובה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מבולבלת עם כל הקטע הזה של השעון חורף אז המ מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי yosef2000, על תשובה לשאלה "אפשר להכנס לאינסטגרם גם דרך המחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עברנו כבר לשעון חורף? אם כן מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם שלחתי למערכת סטיפס הודעה בצור קשר הם יענו לי כאן או באימייל? כי יש לי אימייל של וואלה והאתר שלהם של האימייל לא עובד לי, אז אם הם יענו לי במייל אני לא אוכל לראות..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בגאלקסי 5 השעון מתחלף לבד נכון? ושמתי על אטומטי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי בת, על תשובה לשאלה "מי שעשה את העדכון של הוואטסאפ יש אפשרות להכניס קבוצה לארכיון, בטעות הכנסתי קבוצה ממש חשובה ואני לא יודעת איך להחזיר מישהו יודע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצ'יינג' מחליפים דולרים מסכום מסוים או שאפשר כל סכום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית ♥, על תשובה לשאלה "איך מקבלים פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תחייה את הרגע!, על תשובה לשאלה "יש אפליקציה שמודדת כמה קילומטר רצתי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו לדעתכם השפה העברית נקראת קשה או קלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""אני משכירה דירות בתל אביב.." איך אומרים את המילה "משכירה" - בהוא אתמול? -?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרתי לו שאני אוהבת אותו זה טעות? זה לא הדדי:' (?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמות ב' מה עושה אמו של משה להצלתו של משה? תודה לעונים זה חשוב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מעשנת אבל ההורים שלי כן. והרבה. קיצר זה נחשב שאני מעשנת? וגם תמיד יש לי ריח של עישון וכולם אומרים לי אתזה מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כתובת דואר אלקטרוני חדשה, איך אני יכול לעדכן אותה פה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם מעדיפים להיות ילדים יחידים או לחיות אם אחים ואחיות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום זה ה21.10??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים צילום מסך מחשב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לעלות מהגלריה תמונה לשאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הנאמנים יכולים לראות איזה נאמן מחק שאלה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי...D:, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איפה אפשר לקנות מדבקות עם סמל בצפר? או איך עושים את זה בבית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה רע בלעשן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה מהנגן של גוגל אני עושה "מחק שיר" והוא לא נמחק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי תתמודדו:), על תשובה לשאלה "המילה ידיעותיהם זה פועל, שם פועל, שם עצם, שם פעולה..??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך ללמוד בעל פה את כל הפרשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באנדרואיד, עדיף פלאפון עם רוט או בלי רוט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון אסתי גינזבורג שמנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש הבדל בין הדיסק און קי שנמצא בקישור בתמונה שלמעלה (האדום) לבין זה שבתמונה שלמטה (הכסוף)? כי זה נראה שונה, בבקשה זה יעזור לי מאוד?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמדווחים על שאלה הנאמן מוחק אותה? וזה מראה מי דיווח כאלו את המשתמש שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♛ Angel, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר אתר טוב לתרגום טקסט ארוך? אבל ממש ארוך (בערך 7 דפים של אנגלית)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה שאני נוסעת באוטובוס של חברת דן זה מראה שיש לי כרטסייה ברב קו ושאני נוסעת בחברת קווים זה מראה שאין לי בכלל נסיעות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף זה ממש גרוע 66 בבוחן בביולוגיה? כיתה ט'..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הגבר שיעשה אותך (מאושרת), על תשובה לשאלה "יש באשקלון או באזור דרום מכון כלשהוא ללימוד משחק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'mNotAmit, על תשובה לשאלה "יש למישהו אתר להכנת עיצובים לגוגל כרום?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעלים לפה תמונות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שניתל תירס הוא טבעוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי גלואו, על תשובה לשאלה "מה הם עשרת ימי תשובה? דחוף.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דרומיים היה לכם אזעקה? שמעתם הדי פיצוצים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היו היום אזעקות באשקלון ועוד כל מיני מקומות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, הייתה פעם אפליקציה שבא היית רושם את השם שלך, והאפליקציה הייתה רושמת מה אנשים היו אומרים עליך. איך קוראים לה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✌ swagirl ✌ , על תשובה לשאלה "תגידו כשהגויים אומרים 'GOD' הם מתכוונים לישו או לא-ל אחד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ""אמין מאוד" בדרגת האמינות, מאיזה עד איזה מספר הן? כלומר 70 עד 90 או מספרים אחרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלתי פה שאלה ומחקו לי אותה ורשמו לי בלי פרטי תודה מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפגנים (אפגניסטן) הם אשכנזים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי תא קולי!!, על תשובה לשאלה "ב lg g2 מופיע בהגדרו מקלדת הגדרת "כתב יד" מה זה? ואיך מתפעלים אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ששש, על תשובה לשאלה "מישהו צפץ בHTML לעזור לי בעבודת סוכות בבקשה? הנושא הוא טבלאות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי כינוי סבבה,לא ככה :) ?, על תשובה לשאלה "אז שיהיה לנו חג שמח? 😁?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכנס החג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה מוזר אבל יש לי דואר שאפשר להיכנס אליו גם דרך (com) וגם דרך (il) שתי הדוארים עם אותו שם וסיסמא אבל זה כאילו יש שתיים במקום אחד איך זה?.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האתר הזה עובד לכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוכל להיות נאמנת סטיפס אם הרבה פעמים הורידו לי נקודות אמינות? (לא הרחיקו)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי paz1 , על תשובה לשאלה "היי, יש לכם תוכנות עריכה בחינם לסרטונים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Lana del reyy, על תשובה לשאלה "איך אפשר לשנות פה את השם שלי לשם אחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מאמוש111, על תשובה לשאלה "איך אני עושה פלייליסט ביוטיוב? (שכל פעם אני לא אצטרך להעביר שירים, שהשירים שאני אוהבת ינגנו אחד אחרי השני)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה במשתמש שלי של גוגל לשנות את השם מעברית לאנגלית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Snow White , על תשובה לשאלה "איזה יחידה קרבית בצה"ל הכי טובה, אני סתם רוצה לדעת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למי יש apple id שהוא לא צריך או לא משתמש ויכול בבקשה להביא לי? אני ממש צריכה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי *-*, על תשובה לשאלה "כבד זה כשר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש לי שני מיילים, אפשר לעשות שכל ההודעות ששולחים לאימייל 1 יעברו לאימייל 2??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כולם יתכנסו בחדר הסמוך - באיזה גוף זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח אתר משלי שאני אוכל להוסיף בו הכל תמונות טקסטים כתבות סקרים יש למישהו מושג איך אני פותחת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה למחוק את המשתמש ולצאת מהאתר איך עושים את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "ומרעין בישין"??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה סוג שאלה אפשר לשלוח פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Be allright ❤, על תשובה לשאלה "איך משנים את השם בסטיפס? אני מפחדת שחברים שלי יגלו אותי חחח..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "למה תמיד אחרי שבוכים כואב הראש? ואיך נפטרים ממנו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Snow White , על תשובה לשאלה "מה דירוג האמינות שלי אני מהניד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥😺How? how? miaoo, miaoo, על תשובה לשאלה "איך אני עושה בפוטושופ שמשהו יהיה שקוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחת ...., על תשובה לשאלה "יש כאן דתיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי EL7 , על תשובה לשאלה "היי, איך אני רואה את כל הקבצים של ה-WORD אצלי במחשב? צריך לכתוב משהו בחיפוש? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו שותה לי מהבקבוק ויש לו איידס הוא יכול להדביק אותי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי wiggle wiggle wiggle , על תשובה לשאלה "היי, כולם, מה השעה עכשיו? תודה מראש!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הפירוש של דעאש? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מעיין:), על תשובה לשאלה "איך נהיים נאמני סטיפס? או נאמני נוער? ומה זה אומר בכלל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Adi^^, על תשובה לשאלה "מה הסטטוס שלכם בווצאפ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחת שלך $, על תשובה לשאלה "גשר לצמצום רווחים כמה זמן צריך את זה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לנתניהו יש ילדים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בואו נפליץ נצנצים ביחד, על תשובה לשאלה "איך משנים פה כינוי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי MEOW., על תשובה לשאלה "כשמחפשים את השם שלי בגוגל מוצאים שם דברים ממש מביכים שכתבתי פעם באתרים, מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאונן ולעשות ביד זה אותו דבר מבחינת דתית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ירד לי 3 פרחים.. למה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לשמור חג. איך שומרים חג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים את האמינות שלי באתר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עדיין יש שביתה בדואר? עוד כמה ימים אני יכולה ללכת לראות אם קיבלתי את החבילה? (הזמנתי אותה לפני 16 ימים).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי .NiceGirl, על תשובה לשאלה "יואו יש לי דירוג אמינות מושלם, מהזה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לשירותך (; , על תשובה לשאלה "איך אני משנה את האתר שיפתח לי כשאני עושה כרטיסיה חדשה בכרום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פינגווין, על תשובה לשאלה "התשובות של איזה משתמש אתם הכי אוהבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מגיעים לטבלה של עונים מצטיינים השבוע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי CrazyOnAnime, על תשובה לשאלה "יש תוכנה שפותחת שולחן עבודה שבה שני אנשים בעלי מחשב יוכלו לעבוד. ביחד למשל: אני כותב קוד כלשהו ואז המישהו מהמחשב השני יכול. לתקן אותי במידה ואני טועה? (ושיהיה בו אפשרות גם שיראו שתי מסכי מחשב שבו יוכלו לעבור עם העכבר ממחשב למחשב)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני משנה גיל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי השפן הקטןן, על תשובה לשאלה "איך להתנתק מהגימייל באנדרואיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה האתר הזה של הבלוגים? שמתי לב שהרבה מפרסמים אותו בשאלות.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מתוקה שכזאת , על תשובה לשאלה "תוכנה לעריכת סרטים טובה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -chris-, על תשובה לשאלה "מתי יוצאים לחופש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שהמציא את גוגל היה יהודי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני כאן (;., על תשובה לשאלה "בני/בנות כמה אתם/ן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי "שני מיד את שם המשתמש"-חראות, על תשובה לשאלה "זה דחווף! בבקשה תענו האם מותר להפסיק את הצום אם אני עומדת להתעלף? (לפי ההלכות*?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קמת בבוקר? כל השאר זה בונוס :), על תשובה לשאלה "לםני כמה זמן היה התאריך 20 בספטמבר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה עולה סידור בערך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פנקיי לי, על תשובה לשאלה "יש כאן חרדים באתר הזה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים: על מה אתם מתסכלים אופי או יופי? ואיך הייתם רוצים שחברה שלכם תהיה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי הלהקה האהובה עליכם? ( אם זה וואן דיירקשן - תחסכו ממני )?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לדעתכם היה קודם הדינוזאורים או אדם וחווה? הרי לבנות יש מחזור בגלל שחווה חטאה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אוהבתת , על תשובה לשאלה "התחלף השעון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי חופשת סוכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נועה<3 אני אכה אותך בטוסיק, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Gamer Girl ^•^, על תשובה לשאלה "למי יש גשר בין כיפור לסוכות? ומי בבית עכשיו כמוני? 😋?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי סוכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לראות דרך המחשב איך נראה החדר אוכל של המלון פריוליג באילת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מחוקה, על תשובה לשאלה "תגידו יש אפליקציה לאתר הזה? כי דרך האינטרנט של הפלאפון זה לא נוח..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♥~Stars Dance~♥, על תשובה לשאלה "שבוע טוב לכולם! איך עבר הצום שלכם? לי היה לא קשה ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביטול צפיית אנשים בחברי בפייסבוק - איך אפשר לבטל את האפשרות שאנשים מבחוץ יראו מי החברים שלי בפייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו מאיזה גיל ילדים יודעים להשתמש בגוגל חיפוש, וסתם באינטרנט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מישהי...D:, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך מזיזים לשעון חורף? וזה שעה אחת קדימה או אחורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מילים לא יעזרו לי כאן, על תשובה לשאלה "למה בישראל יש כמות כל כך קטנה של כוכבים בלילה? הייתי בחול, וכמות הכוכבים שרואים שם מטורפת. אבל רק פה בקושי רואים בלילה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי PAZ3, על תשובה לשאלה "מתי החופש הבא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עדידוש, על תשובה לשאלה "אמרו לי שיש לי חן. מה זאת אומרת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית xp 1, על תשובה לשאלה "ממחר זה כבר שעון חורף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי handsome ;), על תשובה לשאלה "איך היה הצום כולם? (-:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי בוםםםםם, על תשובה לשאלה "חולני יכול להחליף את המילה נוראי? (מבחינת המשמעות של המילה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית269-חסומהבגלללילהספאם, על תשובה לשאלה "חחח מה הקטע שסטיפס שמו תמונות של כוסיות בשני הטיפים הראשונים, ואין קשר בין התמונה לטיפ?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים "הוא צדק" בעתיד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דיירקשנית😻., על תשובה לשאלה "מותר לשים קרמים בכיפור? מותר לשטוף ידיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמא שלי לא יהודייה אבל אבא שלי כן.. נולדתי בישראל.. אמרו לי שרק ליהודיים מותר להתחתן בארץ.. זה נכון? אני אטוס לחול כדי להתחתן ואף אחד לא יבוא לחתונה שלי? מה זה החוק הזה -,-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי דיירקשנית😻., על תשובה לשאלה "אמורים ללבוש לבן בכיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אוטובוסים היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי wha, על תשובה לשאלה "מותר להיות עם לק בכיפור אם מרחתי אותו לפני הצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי פרשתי לחיים האמיתיים ביי:-*, על תשובה לשאלה "מותר לנקות בצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "צמים? עם מים או בלי מים? בני כמה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע הדלקת אור בתוך מכונית הנוסעת בלילה מפריעה לנהיגה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Charlie, על תשובה לשאלה "אסור להתאפר בכיפור נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אסור לזוגות לגעת אחד בשני ביום כיפור? האם מותר להם לפחות להיפגש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ortalitopi, על תשובה לשאלה "החיילים ששומרים ביום כיפור איך הם יכולים לצום? זה ממש קשה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אף אחד לא הלך לבית הספר היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלת נוער אני בת 14, אני לא צמה ביום כיפור אבל זה לא אומר שאני לא יהודיה, למה כולם אומרים שמי שלא צם ביום כיפור לא נחשב ליהודי? אני פשוט לא מצליחה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה צריך לצום ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ♫ Music Is My Life ♫, על תשובה לשאלה "מותר לעשות שיעורים ביום כיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נועה(:(:, על תשובה לשאלה "לצום או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם נכנסתי לחדר ובטעות הדלקתי את האור וישר סגרתי. זה נחשב ששברתי את הצום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר להדליק בזמן הצום מזגן או מאוורר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביום כיפור מותר לנגן (על גיטרה)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לשטוף פנים ביום כיפור? יש לי מלא חצ'קונים ואם אני אפילו לא שוטפת פעם אחת אז נהיה לי הרבה יותר..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ortalitopi, על תשובה לשאלה "יש למישהו אייפון 6 או 6 פלוס? איך הוא? הוא באמת מתקפל לכולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי La Vita E Bella, על תשובה לשאלה "מותר ביום כיפור לקחת את הגלקסי שלי איתי למקרה חירום ולדעת את השעה, אבל אני לא אלחץ על הכפתור של ההדלקה כל פעם, אלא אנופף וזה גם פותח את הטלפון.. זה נקרא לעבור על החוקים, אני צא נוגעת.. ואם הוא נדלק מעצמו, זה בסדר? גי לפעמים הוא כן?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אתאיסטית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה כותבים בבלוג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי FABgirl ^^, על תשובה לשאלה "יש משתמשת בסטיפס שמחפשת דרכים להעלות את מספר הפרחים בפרופיל, ואני מפחדת שהיא תצליח. אולי האתר יקרוס? האתר הזה עוזר לי מאוד... השאלה: אין דרכים להעלות את מספר הפרחים בסטיפס נכון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעשות תאוריה לרכב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית269-חסומהבגלללילהספאם, על תשובה לשאלה "מתחילים את הצום מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דפקו לי בדלת וברחו, לדווח למשטרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טבעונית269-חסומהבגלללילהספאם, על תשובה לשאלה "מה אומר המשפט "גמר חתימה טובה?"?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לא לצום ביום כיפור? ותיתנו לי סיבות למה צריך או למה לא צריך.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Auosh, על תשובה לשאלה "איך מוחקים את כל ההסטוריה מדפדפן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו נבדל בכדורגל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי לירון (: , על תשובה לשאלה "מה הקטע של ההודעה הזו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נבוך, על תשובה לשאלה "תכנון מקומות ישיבה בעזרת אקסל - שלום לכולם, אני מורה ומעוניין לסדר את המקומות בכיתה לפי העדפות של התלמידים (כל תלמיד רשם על פתק 5 העדפות) הבנתי (גם לפי הקישור) שאפשר להיעזר באקסל, אשמח להסבר איך דיוק (ואיפה אני רושם את הפקודה?)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מגישה בקשה לנאמנות, ואני שכחתי את הסיסמא של האימייל שלי, הם בכל זאת שולחים פה בפרטי אם אני נאמנה? ולמה הם בכלל צריכים את האימייל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אללה וואכבר, על תשובה לשאלה "אז המורה שלי נתנה לי לעשות דף אנשי קשר לכתה ושכחתי עם איזה תוכנה לעשות, ואני רוצה לסיים עם זה מהר, איזה תוכנה להשתמש דחוף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אופק, על תשובה לשאלה "אם מישהי אמרה לי שיש לי מנת משכל צנועה, אבל היא אמרה שיש לי אינטלגנציה רגשית מאוד גבוהה וגם כשררונות יצירתיים מאוד חזקים, זה אומר שאני מטומטמת? או שהיא חושבת שאני מטומטמת? נפגעתי מאוד. אני רוצה לסלוח עכשיו לפני יום כיפור. אבל קשה לי. איך סולחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי enjoy you life, על תשובה לשאלה "אמאלה מה זה? מי שמבין בפלאפונים חחח דחוף:p?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לסגור תאתר שלי בגלל יום כיפור ואז להחזיר אותו שיצא, מה אני צריך לרשום? נגיד "האתר נסגר למבקרים עד צאת יום כיפור" תנו לי סגנונות כאלה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי !!I got blisters on my fingers, על תשובה לשאלה "אתם ידעתם שיש פה רדיו בסטיפס? זה חדש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בי''כ לא נועלים נעלי עור.. מה תנעלו? נעלי בד? או גומי? או קרוקס.. לי נראה שהכי מכובד לבית כנסת נעלי בד..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק לדעתי זה אידיוטי שילדים בכיתה שלי קראו לי "גויה" ו"נאצית" כי אני לא צמה בכיפור??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן אמור להגיע באייבי משהו שמזמינים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני הרבה זמן מחקתי איש קשר.. ואני עכשיו רוצה להחזיר אותו יש אפשרות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי we live once, על תשובה לשאלה "סיפור היסטורי שעוסק בקראית שמע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להיות פעילים נגד גזענות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי handsome ;), על תשובה לשאלה "תגידו בתכלס.. למה אנחנו חיים? בשביל להנות? זה לא ניראלי ככה..?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "איך הפרק הראשון? זה כתוב טוב? הרעיון נחמד??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך בנויה כתובת אימייל של ג'ימל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מעצב דמויות כאלה? אני רוצה ללמוד אבל לא יודע באיזה תוכנה...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שיראלי ♥, על תשובה לשאלה "איך שמים תמונה ברקע של הדף וורד? שאני אוכל לכתוב עליה ברכה. תודה לעונים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם הורדתי אופיס 2007 עם סריאל... זה לא חוקי? ואם אני מוחק את זה... אז כבר לא יבואו אליי? (במידה וזה לא חוקי)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי זאת עם החיוך הכובש ;), על תשובה לשאלה "מתי מתחיל חופש סוכות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתבת, על תשובה לשאלה "יש לי גלאקסי 1 למה אני לא יכולה להוריד סיקרט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי &החיים זה לא הכל&, על תשובה לשאלה "מתיי דרגת האמינות עולה ומתיי יורדת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לכל המשפחה שלי היה פצעי בגרות בגיל מוקדם, ואני כבר בת 15 ואין לי בכלל פצעים, זה הגיוני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מזה נתב"ג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אם זה לא במיטה אז אל תצעק, על תשובה לשאלה "מה הקטע של הכבל תת ימי? כולם מדברים על זה לא הבנתי כלום.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נאמני נוער/סטיפס שמוחקים שאלה/תשובה יכולים לדעת למי הם מחקו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח בערך לקרוא ספר של 300 עמודים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לבקנית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשפר את מהירות הריצה שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אל תשאלו ואל תדעו(פרשתי בה בי), על תשובה לשאלה "איזה חמודים סטיפס^-^ הם שלוח לי הודעה! הם שלחו את ההודעה הזאת לכולם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי eden_cohen, על תשובה לשאלה "איך עושים בגלאקסי 5 שאם אני מוריד את העיניים למטה אז גם המסך יורד למטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון בגלאקסי יש את הקבצים שלי? שיש שם תיקיות עם מה שיש בטלפון ואפשר למחוק שם הקלטות שמע מהווטסאפ אז יש כזה דבר באייפון? כאילו מקום מיוחד שאפשר למחוק כאלה דברים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בקיק יכולים לגלות מי אני? ועם המשטרה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים\דתיות להתייעץ על משהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה חוגגים את ראש השנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Love Food., על תשובה לשאלה "שאני עושה ריצות והליכות, זה פוגע לי בגדילה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "כולם חווים לב שבור בחיים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי החמודה!, על תשובה לשאלה "אני חושבת שחברה שלי מתכתבת אם חבר שלי בוואצאפ, אם אני ימחק תווצאפ שלי ויתקין מחדש אם המספר שלה אז אני יראה את ההודעות ששולחים לה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מזה חשבון בגוגל? והאם לכל אחד יש חשבון בגוגל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מימון נסיעות למחוייבות אישית - כיתה י׳. אני וחברה רוצות לעשות מחוייבות אישית בעיר ליד, בבית חולים. הבית ספר אמור לממן את הנסיעה או שלא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחתשעוזרתמהלב, על תשובה לשאלה "גשר בשיניים באמת עוזר? רק למי שהיה גשר שיגיד לי אם רואים שינוי משמעותי ואם זה יפה אח"כ טנקסס?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מרלין., על תשובה לשאלה "מה השעה? לא הבנתי כבר?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הציטוט/פתגם האהוב עליכם? אם זה משיר תכתבו מאיזה שיר הוא?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "אם בחור עם איידס מקיים יחסי מין עם בחורה שגם לה יש איידס, והם מביאים ילד לעולם. לילד יהיה איידס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אופ אני לא יודעת במה לבחור לעשות מחוייבות אישית מה כדאי? אני מבאר שבע אם זה חשוב?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דתיים: מתי יוצא הצום ביבנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עיגננייהגנג, על תשובה לשאלה "למה לכולם השתנה השעה בבוקר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עכשיו חורף??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי בנים מיתבגרים ומבינים שעדיף מישהי נורמאלית שהם באמת אוהבים מלהיות סטוציונרים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי "הילד עם קעקוע הדרקון", על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהבוקר צמתי אבל שחזרתי מהבית ספר אז שחכתי מהצום ושתיתי בקבוק שוקו קטן. ואחרי זה נזכרתי ועכשיו אני מרגישה ממש רע אני יכולה להמשיך לצום או שכבר שברתי...??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי GH2013, על תשובה לשאלה "מי צם היום? שיהיה צום קל לכל הצמים מי שלא יודע - היום צום גדליה.. מידע:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר לחפוף את השיער כל יום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החליפו את השעון או לא? מישהו מוכן להגיד לי מה השעה?! זה דחטף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום שתי ילדים מהכיתה שלי התחילו לצחוק לי על השיניים ועל הגשר וזה ממש העליב אותי. כל שנייה בשיעור הם קראו לי והתחילו להציק לי. והיום ילד אחד בשיעור מתמטיקה התחיל להגיד לי שהשם שלי הפירוש שלו הוא מחלה ודברים כאלה. זה ממש פוגע!?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי TheElephant, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני מנסה להכנס ל"מסרים" בסטיפס זה מראה לי את מה שיש בקישור... מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שינו תשעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "שכנה שלי שהיא גם חברה שלי נפגשה עם חבר שלה ולא הזמינו אותי. תמיד כשהם נפגשים הם מזמינים אותי. זה קצת מעליב. למה הם לא הזמינו אותי גם הפעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I Don't Want To Exist , על תשובה לשאלה "איך לחשוב באופן שכלי לחלוטין ולהיות מנותק מרגשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימ*ת, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיש לו בן משפחה מפורסם או שעובד בהפקה כלשהיא, ויכול לעזור לי להשיג אודישן או מישהו שכבר עשה אודישן? אני רוצה להתקשר לגיורא חמיצר או לעודד רז (הבמאי של גאליס ) ולנסות לשכנע אותם לתת לי הזדמנות, אבל לא נעים לי להפריע להם. בבקשה תעזרו לי! (:?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז... איך עבר עליכם החג? 😏?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה? איזה צום יש מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חשבון gmail ואני רוצה לשלוח הודעה לחברה שהמייל שלה בwalla. זה אפשרי לשלוח הודעה מגימייל למייל רגיל בwalla??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי English love Affiar, על תשובה לשאלה "יהדות הולכת לפי האמא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ערים בעולם שמתחילים ב-פ/ע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Maya-Cat~Lover, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, אתם יכולים לעזור לי? אני כותבת רומן ואני רוצה שיהיה כמה שיותר שימוש בשפה גבוהה, תוכלו לכתוב מילים\ משפטים בשפה גבוהה? כמו למשל: צליל מחריש אוזניים וכו'?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה השעה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חתיייך בנדרר #SWAG , על תשובה לשאלה "מי רוצה להקים חבורה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סטיפס:<, על תשובה לשאלה "איך למחוק שאלה/תשובה בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מילים לא יעזרו לי כאן, על תשובה לשאלה "יש פה בסטיפס איזשהו חוק שאוסר על מסירת קישורים שהם "סוטים" או בקשת קישורים? נראה לי יש פה נאמן שממציא לעצמו חוקים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר פה לפרסם את הערוץ שלי ביוטיוב??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה מישהו שהוא נאמן סטיפס שיש לו למטה מ2500 פרחים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אין לי כוח לבחור כינוי, על תשובה לשאלה "כמה אחוזי אמינות יש לי? זה לא נכנס...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עונה ושואלת ♥️, על תשובה לשאלה "בחיפוש גוגל אם אני כותובות משהו באנגלי ויוצא לי תוצאות חיפוש, באנגלית יש אפשרות לתרגם אוטומטי לעברית כי במחשב יש את רק באייפון, אין?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה למחוק דברים ששיתפו על הקיר שלי בפייסבוק? או למחוק תגובות לתמונה או פוסט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ילדת קיץ, על תשובה לשאלה "מי חושב שצריך להעיף את הנאמנים? למה? אם אתם חושבים שכן תרדו עד הסוף ותעשו לי לייק -,-?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלת דת - אם אני ספרדיה (מעדות ספרד), ובעלי לעתיד יהיה אשכזי, אז לפי אילו הלכות הילדים ילכו? כאילו זה לפי מה שבא להם, או שזה לפי עדה של אחד ההורים? תודה לעונים..♥?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להמליץ לי על אתרים טובים לפרסם שם בלוג??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי גלאקסי 3 ואני מעוניינת לעדכן גרסא. רציתי לעדכן לבד אבל חברה שלי אמרה לי שהכי מומלץ ללכת לעדכן באחת החנויות. מישהו יודע כמה זה עולה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מי שקורא את זה סוגד לי(;, על תשובה לשאלה "להגיד לו שאני אוהבת אותו? או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אמחק את הוואטסאפ ואוריד מחדש, השיחות ישמרו לי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה יחסי מין נגועים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני קונה אייפון 5S אני אקבל עם הגירסה הישנה או החדשה? ואיזה צבע עדייף? עוד כמה דקות אני הולכת.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני עושה לייק למישהו בסיקרט הוא יכול לדעת מי אני??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי I'm a pretty unicorn :), על תשובה לשאלה "חיברתי את המחשב הנייד לטלוויזיה כרגיל כדי לראות סרט ופתאום אין קול מהטלוויזיה (המחשב חדש). כאילו רואים בטלוויזיה אבל לא שומעים ממנה שומעים מהמחשב.. וכשהעברתי לערוצים שמעו מהטלוויזיה מישהו מבין במחשבים ויכול לעזור? פליז תענווו?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אחד שצריך עזרה, על תשובה לשאלה "שכחתי את הסיסמה של הגלקסי שלי (ויש לי גירסה 4.1.2) אבל המכשיר פתוח (אם אני מכבה את המסך אז המכשיר ננעל) אפשר עזרה איך לבטל את הסיסמה? דחוף?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ilikebands, על תשובה לשאלה "מה זה ios 8??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית011, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך לעשות התראת גוגל? כאילו כל פעם שיש כתבה על משהו מסויים מופיעה התראה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה משמעות המשפט "דם סמיך ממים"? למה מתכוונים כשאומרים אותו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לומדת בבית ספר שהוא א'-ח' המורה שלי אמרה לנו שהשנה יהיו לנו חניכים מכיתות א'. מישהו יכול להסביר לי הכל על זה? נפגשים איתם? מה עושים איתם? תסבירו למי שיש ניסיון בזה בבקשה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי -happy-, על תשובה לשאלה "יש מישהו שמבין בhtml ובפתיחה שלו בגוגל chrome??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ShinYawn, על תשובה לשאלה "מה עושים עם כל הדברים של מישהו אחרי שהוא מת? (כולל נגיד מזכרות שלו מכיתה א' שהם חסרי שימוש, משמעות או ערך לאנשים אחרים, כל הניירת שלו וכאלה)?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אתרים שמציעים לשים מודעות שלהם כמו google adsense??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי את האפליקציית noknok ומקודם התקשר אליי משם מספר מוזר וניתקתי ושהלכתי ליומן שיחות הופיע בכתב ערבית, והמספר הזה חופר לי ואין לי מושג מי זה! ואיך הוא השיג את המספר שלי מהאפליקצייה? כי כתוב שהוא התקשר משם?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שום שם, על תשובה לשאלה "איך להוריד iOS 8? תודה מראש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי קלולס פוראבר, על תשובה לשאלה "מה זה להאיץ??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים! אחרי השירותים צריך ליטול ידיים, לברך על הנטילה ואז לברך אשר יצר? או שרק מברכים אשר יצר בלי נטילה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה דיבור בקיק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד power point בחינם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי טלאלי, על תשובה לשאלה "למה כתוב לי שאני מנסה להוריד את ios8 "נשלחה בקשה לעדכון"? זה כבר תקוע ככה שלוש שעות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו נולד ב28.2 איזה מזל הוא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי רינגו סטאר ☮♥ , על תשובה לשאלה "כמה כוכבים יש ביקום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אנשים כל כך מתרגשים כשספר תורה נופל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאין לי wi-fi הגאלקסי כותב H או H+. מה זה אומר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חייכו-נראה אם צחצחתם שיניים., על תשובה לשאלה "האזעקות שהיו בעוטף, היו שווא? הרי אמרו שהיה נפילות בשטחים פתוחים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי שובו של ה: ד.פ , על תשובה לשאלה "היה היום אזעקות? אם כן איפה והאם יורט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי YehudaTvl, על תשובה לשאלה "איך אפשר למען אימייל משולח ספציפי לתוך תיקיה או משהו כזה. העיקר שלא יהיה עם כל הדואר הרגיל? תודה ענקית לעוזרים?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית123;;) , על תשובה לשאלה "איך עושים העתק הדבק במקלדת ניראה לי זה משהו עם c v.??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדברים האלה מתחת לחצאית?XD?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני בודק כמה פעמים חיפשו את המילה בגוגל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אוכלים תפוח בדבש בראש השנה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה ארצות (ומהם שמות התחנות) נדד הרמב"ם? ובאיזה שנות. מי שעוזר תודה רבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה מונולוג? מה זה דיאלוג? מה ההבדל ביניהם? תודה לעוזרים.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא ידעתי שאם יש לי ג'ימייל זה אומר שיש לי חשבון גוגל חחח, חשבתי שזה רק מייל. קיצר, אם אני מגיבה על סרטונים ביוטיוב דרך החשבון הזה אנשים יכולים למצוא איפשהו את מה שאני מגיבה? כאילו חוץ מלהיכנס לסרטון במקריות ולקרוא בתגובות אנשים יכולים למצוא את זה איפשהו??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני אמור לדעת מתי לשים עם או אם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא הבנתי: מותר לעשות אפליקציה לסטיפס או לא? כי אם יהיה מותר אני יכול להכין.. אז מותר או לא??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים - האם יכולה למצוא חן בעיניכם מישהי מתולתלת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ✌music✌, על תשובה לשאלה "אכפת לכם מה אנשים חושבים עליכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לבנים יכול להיות גם שחורים על האף? כי אף פעם לא ראיתי בן עם... ואם אין להם, למה לבנות כן??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נפרדנו.. הוא נפרד ממני, סיבה לא ידועה, איך לנקום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הודיה, על תשובה לשאלה "יש לי גלאקסי 5 ושכחתי את הסיסמא שלי איך אני משחזרת אותה? אמרו לי דך הגיימיל אבל אני לא יודעת איך! עזרהה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ד=D, על תשובה לשאלה "מה הכישרון שלכם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי סופרנובה, על תשובה לשאלה "תמיד רציתי לפתוח אתר באינטרנט! איך פותחים אתר באינטרנט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "מה זה נוקנוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "mמזה הטרוסקסואל? ומזה טרנסג'נדר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם הwi fi שלי פתוח בלי סיסמא והשכן גולש על האינטרנט שלי כל הזמן, אני יכולה לחסום אותו או לא לאפשר לו חיבור בדרך כלשהי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי הצוחקתת:), על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לדעת מה הדירוג אמינות שליי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אסמא הזאת ממתים לרגע באמת ערביה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אני אכה אותך עם פטיש , על תשובה לשאלה "יש בגרות בתנ"ך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעניקים פרח, כאן, בסטיפס??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Live your LIFE!!!♥, על תשובה לשאלה "בת 14.7- אם אני עושה תאוריה עכשיו זה יחזיק עד הרישיון או שאני צריכה לעשות עוד פעם??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה היא המשנה? ומי כתב אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מורידים סרטון לטלפון מהפייסבוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זה 200 דולר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כשאני שואלת שאלה באתר הזה ושולחת קישור מצורף זה כותב לי אנא הזן כתובת תקנית.. זאת הכתובת מהאיביי עשיתי העתק הדבק מה לא בסדר? תודה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לקנות גלקסי חמש מחנות, ולעשות חבילת גלישה וכל זה בחברה? או לקנות בחברה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "עברתי היום תיאוריה! איזה כיף ברוך השם, ושבת שלום לכולכם! שומרים היום??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המשתמשים-אתם יכולים לדעת מה המייל שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לכתוב למורה לשעבר לברכה לראש השנה? משהו מהלב עם אהבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לי לרשום אם אני שומרת שבת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההורים רבים מה לעשות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי כתב לי בוואטאפ שהוא רוצה לדבר איתי על משהו והוא מצטער אם אני יפגע. אני מפחדת להכנס לוואטאפ הלב שלי על 200. מה עושים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אאאאא!, על תשובה לשאלה "מה זה האפליקציה סיקרט??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חייב את תוכנת אגרון של משרד הפנים להורדה - למישהו יש? איזה קישור לתת לי אשמח מאוד תודה.?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מסתכלים במפה של גוגל אפשר לראות את דמותו של משה יצאלכםלראות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני כותבת שאלה אפשר אחרי זה למחוק??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השנה זה שנת שמיטה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דרך להטעין בטריה של גלקסי בלי הפלאפון? יש לי 2 סוללות ואני רוצה שכל פעם שסוללה אחת נגמרת אני אכניס את השניה, אבל אין לי איך להטעין את זה, יש לכם רעיון חוץ מלהחליף כל פעם את הסוללה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי מה אכפת לכם איך קוראים לי?!, על תשובה לשאלה "עיתון ראש 1. מקבלים פעם שבשוע או פעם בחודש??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי נחמן רמה 242, על תשובה לשאלה "האם מותר לנשק מישהו על הלחי כשמצוננים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש איזה אתר שבו אני יכולה לפרסם באופן אנונימי את השירים שלי לביקורת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה עולה גאלקסי 5 (לא S) וכמה איפון 5 (לא S)??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח למכתב להגיע בדואר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי חיילים יקרים,אתם בליבנו תמיד♥, על תשובה לשאלה "אייפון 6 יהיה נגד מים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני גורם לסטיפס לא להסתיר את הגיל שלי? תודה מראש?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יהיה היום עוד פרק של מתים לרגע??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי BeHappy❤Demi (קצת פרשתי), על תשובה לשאלה "לתלמידים שעלו לכיתה י'- גם לכם יש מחוייבות אישית 60 שעות כל שנה עד י"ב? ממש הגזימו לדעתי?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה יום מחר??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פדופיל בבת זה פדופילית??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזשהו אתר של שאלות אבל רק לדתיים וחרדים? שאפשר לשאול שאלות על הדת ומצוות?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזו מערכת הפעלה טובה יותר, אנדרואיד או IOS??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עומרי זרזרית, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו כיתה ח׳- באולם קולנוע 390 כיסאות, שני שליש מהכיסאות מרופדים והשאר לא, מה מספר הכסאות המרופדים? אני יודעת שהתשובה אמורה להיות 260 אבל איך עושים תדרך??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים- אם יש מישהי יפה, ילדה טובה ואתם דלוקים עליה אבל היא סיפרה לכם שכשהיא היתה קטנה אנסו אותה. תרצו אותה??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Mrs. Horan ❤, על תשובה לשאלה "אייפון 6 הוכרז בתחילת ספטמבר.. אז זה אומר שהוא יגיע עוד 3 או 4 חודשים..?:' (?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי האחת_והיחידה, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני מתחברת לפייסבוק מהמחשב הוא שומר לי את המייל, איך לבטל את זה? (גוגל כרום).?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמעתי שמישהי נפרדה מחבר שלה אחרי שהוא סיפר לה שהוא חולה בסרטן. אני חושבת שזה אכזרי לעשות דבר כזה במקום להישאר איתו ולהיות לצידו לא משנה מה קורה, מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי daviddd, על תשובה לשאלה "הייה לי תמכשיר גלאקסי 2 וקניתי עכשיו תמכשיר G3 יש לי כבר גיבוי בתוכנה KIES ואני רוצה להעביר תגיבוי לG3 הבעיה שהתכונה KIES לא מזהה לא תמכשיר! מה אפשר לעשות? תודה רבה?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי אתמול אייפון 4 והיום קנו לי גלאקסי 5.. הוא טוב? מה החסרונות שלא? כי ההתרונות אני יודע...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי ❤אל תתרבו❤, על תשובה לשאלה "יש בגלאקסי אפליקציה שמראה את ההודעות בוואצפ מבלי להיכנס אליהם איך קוראים לאפליקציה הזאת??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי Be Alright ♥, על תשובה לשאלה "איך אפשר למסגר את הדף ב-Word 2007??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעלים את דרגת האמינות??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנשים אחרים יכולים לראות את האימייל שלי בקיק? איך להיות בטוח??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אינטלגנציה רגשית וחכמת חיים זה אותו דבר? אם לא, מה ההבדל??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי עכגמ, על תשובה לשאלה "זקן בן 80 יכול להכניס נשים להריון??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך זה הגיוני שאם כותבים משהו בגוגל מהמחשב בסלון זה מופיע בפלאפון של אמא שלי בהיסטוריה? למה זה קורה? ואם אני כותבת בגוגל במחשב שאצלי בחדר הוא גם מופיע בהיסטוריה של הפלאפון שלי??"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה- אפשר להוריד למישהו אחוזי אמינות כי הוא לא השקיע בתגיות? כי כרגע מחקו לי שאלה בגלל הסיבה הזאת...?"
פרח ניתן לחולה בגללך ולא עלייך! על ידי yo yo , על תשובה לשאלה "